PU o zmianie ustawy o WKNF
#17
(06.11.2017, 00:09:40)Taddeo Lorenzo de Medici y Zep napisał(a): Zaproponowałem w poprzednim poście kompromis, aby powoływanie oddać w pełni Zgromadzeniu Ludowemu z pominięciem Prezydenta.
Ewentualnie mogę zaproponować dopisanie do obecnego projektu, że Prezydent powołuje wszystkich, ale Zgromadzenie Ludowego może stosowną uchwałą nie udzielić zgody na powołanie danego członka.
Co sądzisz?
Skoro teraz proponujesz powoływanie członków i tak przez dwa organy, to zaczynasz przeczyć sam sobie. Zmieniłoby się jedynie tyle, że Prezydent by wybierał członków, a ZL i tak musiałoby poddać to pod głosowanie. 
I jeszcze jedna sprawa, ponieważ ją pominęliśmy. Nie zgodzę się na wybór Wysokiego Komisarza przez Prezydenta.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
PU o zmianie ustawy o WKNF - przez Tadeusz Krasnodębski - 05.11.2017, 14:51:40Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości