PU o zmianie ustawy o WKNF
#27
Po przemyśleniach, moje nastawienie do zmian jest takie - z całą pewnością należy kadencję wydłużyć. To, jak konkretnie te osoby będą powoływane, guzik mnie tak w sumie obchodzi, bo tak czy siak bierze się do tej komisji tych, którzy chcą, i nie jest to uzależnione od sympatii kogokolwiek posiadającego służbowy pokój z łazienką w rządowej dzielnicy Stobard - oraz zakładam, że nie będzie, dopóki ktoś do głosu w tej sprawie nie dopuści AIDS. Jedyną bolączką może być fakt, że zamrażarka może się średnio wyrabiać na czas. Zgadzam się, że z kadencjami w WKNF jest licho, jeśli chodzi o sygnalizowanie ich końca, dlatego sprzężenie ich, acz raczej z parlamentarnymi, niż prezydenckimi, uważam za dobre rozwiązanie. Natomiast co do skracania obecnej kadencji - byłoby to faktycznie bezsensowne, gdyby nie fakt, że i tak konduktor powoła zaraz Antoniego z powrotem, a z uchwałą w sprawie dwóch pozostałych i tak raczej nie zdążymy. Jeśli idzie o Wysokiego Komisarza - ten faktycznie powinien pozostać obierany miejscowo, a nie przez górę.

Nie przychylam się do wniosku o skrócenie debaty, a przynajmniej o wskazany odcinek czasu. Muszę mieć czas na wyskrobanie (i pozbieranie) poprawek.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
PU o zmianie ustawy o WKNF - przez Tadeusz Krasnodębski - 05.11.2017, 14:51:40Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości