XIII Sezon Ligi Bialeńskiej - podsumowanie sezonu.
#7
(31.01.2018, 18:34:29)Hewret von Thorn napisał(a):
(31.01.2018, 16:57:38)Eddard Noqtern napisał(a): Nie ukrywam, że w tym sezonie robiłem bardzo, ale to bardzo mało i tak nikt nie zdołał nawet zremisować z Royal Shimontsen

Myślę, że w przyszłości powinny być ustalone zasady "celowego osłabiania" drużyn do wyrównania szans.

No i jeśli Liga Bialeńska upadnie, to co myślicie o włączeniu się do SLP?
Głosuję dwa razy wykasuj to, zanim ktoś przeczyta.

(31.01.2018, 20:01:15)Eddard Noqtern napisał(a):
(31.01.2018, 18:34:29)Hewret von Thorn napisał(a): No i jeśli Liga Bialeńska upadnie, to co myślicie o włączeniu się do SLP?

Szczerze - właśnie o tym myślałem, że to byłoby ciekawsze, bo tam są chyba nawet 4 dywizje. Minusy są takie, że stracimy wpływ na kształt ligi i będziemy musieli budować drużynę od nowa.

@"Maciej Kamiński" - transfery, treningi, mocniejszy team i wszystko będzie możliwe.
Fakt faktem. Dopiero w dwóch trzecich sezonu wróciła mi chęć na granie w x11.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątkuUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości