Bialeński Związek Wędkarski
#1
Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Związku Wędkarskim. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych skurwysynach z PZW powiedzieć. Gazety niewędkarskie też przestał czytać bo miał ból dupy, że o wędkarstwie polskim ani aferach w PZW nic się nie pisze.
Anon, Mój stary to fanatyk wędkarstwa


Moi Drodzy,

już jakiś czas temu padła z moich czcigodnych ust inicjatywa powołania Bialeńskiego Związku Wędkarskiego. Jak można się domyślić z nazwy byłoby to stowarzyszenie grupujące fanatyków wędkarstwa, ale nie tylko. Oprócz parodiowania agursko-santerskich zawodów w wyciąganiu... w łowieniu ryb (tóre jak wiadomo zawierają fosfor i jeśli się dostaniecie na studia to zapewne dlatego, że jedliście je od małego) BZW byłoby mafią, lożą trzęsącą światem, a w szczególności Republiką, wpływającą na rząd i inne instytucje z tylnego siedzenia. W związku z tym byłoby organizacją elitarną, co w warunkach wirutalnych nie jest aż takim ograniczeniem, bo większość obywateli RP należy i tak do kasty rządzącej.

Aby założyć Związek potrzeba jakichś, najlepiej wybitnych, członków. Czy są wśród Was zainteresowani?
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Bialeński Związek Wędkarski - przez Ametyst Faradobus - 02.02.2018, 22:54:18Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości