[Wykład] Konstytucje Republiki Bialeńskiej
(12.02.2018, 21:11:56)Tadeusz Krasnodębski napisał(a): Panie i Panowie - to nie jest praca na miarę magisterki.

To jest co najmniej praca na miarę habilitacji netowej. Wymagała od autora zajęcia się nią na poważnie, zabrała wiele czasu, jaki Hewret mógł spożytkować na znacznie ciekawsze rzeczy. Co więcej, w bardzo ciekawy sposób przedstawia ewolucję ustawy zasadniczej Republiki Bialeńskiej i jest świetna nie tylko jako informacja dla nowych czy powracających obywateli, ale też forma odświeżenia sobie pamięci dla stałych mieszkańców.

Przez kilka dni istnieje możliwość podyskutowania pod pracą. Ja natomiast, może nieco sprzecznie z ogólnie przyjętymi normami, już dziś nadaję Hewretowi von Thorn tytuł zawodowy magistra netowego prawa. Tak dobra, obszerna i czasochłonna praca zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie z pominięciem zadawania oficjalnych pytań. Nie mam wątpliwości, że Hewret z chęcią na nie odpowie i dalej zechce wykładać na Uniwersytecie, zatem tytuł jest w pewnym sensie jedynie formalnością. Moje gratulacje!

Uważam, że ta praca zasługuje na stopień doktora net. z pominięciem magisterium.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości