List od byłego Prezydenta
#1
Jako były Prezydent Republiki Bialeńskiej, odznaczony Orderem Bohatera Bialenii chciałbym powiedzieć parę słów na temat "Przewrotu Lipcowego".

Przede wszystkim muszę z całą stanowczością potępić działalność Rządu Tymczasowego. W moim przekonaniu przewrót został przeprowadzony całkowicie bezprawnie, łamiąc wszelkie najważniejsze, pryncypalne zasady będące fundamentami Republki. Nie trzeba wspominać o tym, że upadła praworządność. Wraz z nią upadły również prawa człowieka, wolności obywatelskie, słowa, zgromadzeń i stowarzyszania się.

Zamach został przeprowadzony poprzez wykorzystanie pozycji administracyjnej co nie powinno mieć w mikronacjach nigdy miejsca. Wyobraźmy sobie bowiem, że administratorzy Sarmacji, albo Dreamlandu stwierdzą, że obecna władza im się nie podoba i zdecydują się z miejsca ją odwołać. Budzi to wielkie zagrożenie dla mikronacji i dlatego powinno zostać przez wszystkich stanowczo potępione.

Na koniec chciałbym zapewnić, iż wszyscy uchodźcy zostaną chętnie powitani w Królestwie Hasselandu. Zapraszam do nas osoby poszukujące bezpieczeństwa. Udzielimy Wam wszelkiej potrzebnej pomocy. Ja natomiast chętnie wesprę Was osobiście we wszelkich działaniach mających na celu odbudowę wolności w kraju.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
List od byłego Prezydenta - przez Eddard Noqtern - 14.07.2018, 23:59:31Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości