Zaproszenie dla JE Prezydenta Republiki i Narodu Bialeńskiego
#1
[Obrazek: zaproszenie_koronacja_bialenia.png]

Szanowni Państwo,

Mam niewątpliwą przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość Koronacji Roberta von Thorn na Księcia Sarmacji. Wybrany w wolnej elekcji, będzie On panował jako Robert Fryderyk. Tu, na ziemi bialeńskiej, zaproszenie to wybrzmiewa w sposób szczególny. Robert Fryderyk był bowiem Ambasadorem Księstwa Sarmacji w Republice, mieszkał tu i pracował, zawierał przyjaźnie i umacniał przyjaźń między naszymi narodami. Jego panowanie z pewnością będzie naznaczone szczególną życzliwością wobec Bialenii. Mamy nadzieję, że wielu z Państwa postanowi odwiedzić nas w ten szczególny dzień i wspólnie cieszyć się z nadejścia nowych dni w naszych wzajemnych relacjach.

Po części oficjalnej możecie Państwo liczyć na wiele nieoficjalnych niespodzianek, a także spodziewanek; produkty sarmackiego przemysłu monopolowego, oraz dziewczęta i chłopcy ze wszystkich zakątków kraju, z pewnością zaspokoją potrzeby rozrywkowe nawet najbardziej wymagających gości.

A dla konserwatystów mamy przygotowane włosienice, klęczniki z grochem i specjalnie pomniejszone talerze postne.

Mam nadzieję spotkać Państwa w Sarmacji 10 lutego o 19!
Defloriusz Dyman książę Wander
Ambasador Księstwa Sarmacji w Republice Bialeńskiej
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zaproszenie dla JE Prezydenta Republiki i Narodu Bialeńskiego - przez DD_Wander - 02.02.2018, 02:21:28Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości