Sączyn - Perła Południa [WYDZIELONO Z POMORZA]
#1
Niedawno wróciłem z wyprawy nad ocean. Oto jej efekty:

[Obrazek: XT0wU9m.jpg?1]

Charakterystyczna skała "Melchiora" którą według starożytnych podań odkrył Melchior z Carnuntum, jeden z założycieli pierwszej bialeńsko-anatolijskiej szkoły filozoficznej, z której potem wyrósł kult neo-mechioristyczny, zakładający że wszystko składa się z nut. Tenże myśliciel, odkrył ją, gdy zobaczył że im coś wyższe, przyciąga piorun, więc odkrył że bóg Ilfysi (bóg ziemi i nieba, według III kultury południowej), de facto nie istnieje i to co głosił, potwierdziło się podczas następnej burzy. Według naszego kalendarza był to rok 156 przed naszą erą.

[Obrazek: UYd0yGq.jpg]

Tutaj z kolei, znajdują się "Piotrowy" czyli miejsca gdzie nauczał św. Piotr z Judei, według tradycji chrześcijańskiej, św. Piotr Opoka. (mikroświatowy Izrael istnieje! Potem powstało tam państwo templariuszy). Niedaleko tego miejsca znajduje się kościół pod wezwaniem Trzech Krzyży. Idąc dalej, trafimy do miasta.

[Obrazek: 3WicHjT.jpg?1]

Tu mamy kościół o którym wspominałem - pod wezwaniem Trzech Krzyży. Został on wybudowany w pierwszym wieku naszej ery, przed uczniów św. Piotra.

[Obrazek: tQote0Z.jpg]

Oto panorama tego pięknego miasta znajdującego się w małej zatoczce. Większość domów jest biała, bo w okolicy jest mnóstwo skał wapiennych, zwłaszcza po drugiej stronie zatoki.

[Obrazek: pJSt0gY.jpg]

Poszedłem na spacer, dosyć daleko, bo 20 km. W międzyczasie zatrzymałem się u miłych rolników uprawiających świetne pomarańcze i mandarynki. Aż tu nagle zastała mnie wielka dolina, otoczona wzgórzami. Są to jedyne takie miejsca w Regionie Nadoceanicznym, ba! Nawet w całej Bialenii.

[Obrazek: ffal9Lg.jpg]

Po tej wyprawie, odpocząłem w domu mojego kolegi z dzieciństwa, który osiedlił się tu. Rozpocząłem obrabiać i drukować te zdjęcia w zaciszu tego rajskiego ogrodu, nieopodal cyprysów i juk.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#2
Konstanty, ale to jest Saczyn, nie Sączyn.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#3
To przez akcent lokalnych mieszkańców. Stąd wyszło że to podobno nie jest Saczyn, a Sączyn.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#4
              W Sączynie nastała ciemna noc. Wszyscy mieszkańcy od dawna siedzieli w swych domach. Nie licząc oczywiście bezdomnych i robotników reperujących makiety zabytków. Tylko ci ostatni zauważyli 4 okręty podpływające do portu rybackiego. Statki przybiły do mola… wszystkie oprócz największego, który osiadł na falochronie i niebezpiecznie przechylił się na jedną burtę. Nie powstrzymało to jednak dzielnych żołnierzy ukrytych w jego wnętrzu. Wspólnymi siłami nadmuchali oni ponton, którym ich oficerowie dopłynęli do brzegu. Dopiero wtedy bialeńscy bezdomni mogli przekonać się kim są przybysze.

[Obrazek: statki%20wojenne.jpg]

-Uff, wreszcie stały ląd. Nigdy więcej nie wsiądę na statek. W celu powrotu do ojczyzny będziemy musieli zająć lotnisko  – Laszk Młynariew, Ataman Królewskich Lądowych ZSKHiW wygłosił symboliczną mowę. Jego zaufani towarzysze pokiwali głowami z uznaniem.
-Hej dobrzy ludzie! – Laszk zauważył bezdomnych – wiecie może która godzina?
-Ja nie tutejszy jaśnie panie! – odparł speszony bezdomny.
-Ach tak? Ale czy to Bialenia?
-Może, może. Ale o suchym pysku nie będę gadać!
-Dajcie mu lola.
-Panie, ale ja chcę pieniądze, a nie takie coś.
-Ale tym właśnie będziecie tu płacić, jeśli uda nam się zrealizować nasze plany. Teraz w naszym zwycięstwie masz swój prywatny interes.
-Taa?
-Owszem. Pomożesz nam teraz? Pokaż nam domostwa tutejszych najznamienitszych obywateli, a nie pożałujesz.


            Wkrótce noc wypełniły krzyki gniewu i strachu. Żołnierze ZSKHiW rozbiegli się po okolicy, by trochę poplądrować. Co prawda czuli się trochę nieswojo w tak wielkim mieście ale nie przeszkodziło im to w wyłapaniu kilkudziesięciu wałęsających się ulicami miejscowych i zaprowadzeniu ich na okręty. Zajęli strategiczne punkty takie jak pogański chram. Zastrzelono 3 dzikie psy i dziwne urządzenie wypluwające banknoty. Monarchsocjaliści zwyciężyli! Wielkie Bialeńskie Miasto należało do nich! Uradowani tym wiekopomnym zwycięstwem Hirshbergowie i Weerlandczycy zorganizowali na ulicach metropolii wspaniałą ucztę. Przyniesiono grill i wędliny.

-Dziś kiełbaski smażą się na grillu, jutro władze Bialenii będą się smażyć w piekle – obiecał dowódca Młynariew.

            Z domów powychodzili mieszkańcy, zaniepokojeni hałasami. Dzielni monarchosocjaliści przystąpili do następnej fazy bitwy. Obili mordy co niższym i pokorniejszym, obrzucili wyzwiskami większych. W końcu wystąpił sam wódz Młynariew, który odczytał co następujący manifest:

-Dobrzy Bialeńczycy! Zostaliście podstępnie oszukani i zmuszeni do podstępnego zniszczenia naszego majestatycznego Laszkbergu. Moglibyśmy odpłacić wam tym samym… lecz znajcie naszą łaskawość! Oszczędzimy was, a ponadto, za niewielką opłatą uwolnimy od podstępnych intrygantów, którzy nielegalnie odebrali władzę waszemu prawowitemu dyktatorowi – panu Swarzeskiemu! Pokażemy panu MvP gdzie raki zimują i oddamy władzę nad Bialenią w ręce naszego i waszego drogiego przyjaciela Andrzeja!

            Po tych pięknych słowach zgromadzeni, a przynajmniej żołnierze ZSKHiW, ostatecznie przekonali się do słuszności inwazji. Rozgonili autochtonów do domów, biorąc jeszcze kilkudziesięciu jeńców – ich też zaprowadzono na okręty, posłużą jako zabezpieczenie przed ewentualnym atakiem sił powietrznych RB. Natomiast przed atakiem na naszą kwaterę lądową zabezpieczymy się tworząc tam wielki szpital wojskowy, którego po prostu nie wypada atakować. Ponadto pan Judasz Szela (okazało się że tak właśnie nazywa się wyżej wspomniany bezdomny) został mianowany wojennym nadzorcą Sączyna. Obecnie siły inwazyjne demontują miasto celem pokrycia kosztów Oswabadzania Bialenii. Następny cel - Adamiec.

Siły ZSKHiW zajmują okolice miasta:
[Obrazek: ss_7317d60c9e4826c9ac99aa5e68e164f7945b4...24x768.jpg]
Jego Wielmożność Król Weerlandu
Odpowiedz
#5
Krzysztofie, moglbys wyslac jakis rekrutow na przebiezke po saczynie? Urozmaocenie treningu nie zaszkodzi. A po tym zapraszam na herbate.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
#6
Mogę wiedzieć dlaczego nazwa Sączyn Big Grin ?
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
#7
(21.09.2014, 00:02:56)Laszk X Młynariew link napisał(a): ... 4 okręty podpływające do portu rybackiego. Statki przybiły do mola… wszystkie oprócz największego, który osiadł na falochronie i niebezpiecznie przechylił się na jedną burtę.

Jakież to "wielkie siły" ZSKHiW mogły przywieźć na czterech okrętach (a tym bardziej statkach bo jakoś się nie mogą zdecydować czy to jednostki wojenne czy cywilne). Nawet jeżeli to duże coś na obrazku to okręt klasy zbliżonej do LHD, to może zabrać co najwyżej batalion.

Natychmiast wystartowały samoloty F-2C/D z 5BSP (23 ELT) oraz 7BSP (21 i 22 ELT)...

[attachimg=1]

[attachimg=2]

... uzbrojone w rakiety przeciwokrętowe i bomby kierowane, które dokonały zniszczenia pozbawionych osłony lotniczej okrętów najeźdźców.

(21.09.2014, 00:02:56)Laszk X Młynariew link napisał(a): Siły ZSKHiW zajmują okolice miasta...

Co było aktualne tylko do czasu przybycia i natarcia 5DZL (przy wsparciu samolotów szturmowych A-2A z 24ELT stacjonującej w 5BSP) - nowoczesna, kilkunastotysięczna dywizja dokonała w nocnej bitwie totalnej masakry śmiesznych sił agresora. Zresztą to było stosunkowo proste, bo jak widać na załączonym obrazku w poście agresora, załogi jego pojazdów zamiast na urządzeniach noktowizyjnych lub termowizyjnych całkowicie niefrasobliwie operowały z włączonymi reflektorami - co tylko ułatwiło zadanie samolotom szturmowym.

[attachimg=3]

Rankiem na brzegu pozostały tylko dogasające wraki i stosy trupów agresorów... Siły 5DZL ścigały bowiem niedobitki tych całych "laszkowców" aż do samego brzegu uniemożliwiając im ewakuację (zresztą nie bardzo mieli dokąd, bo ich jednostki zostały zniszczone). Zresztą żołnierze RB rozwścieczeni sytuacją, że agresor uczynił z pojmanych zakładników "żywe tarcze" (na swoich okrętach), co jest wbrew jakimkolwiek cywilizowanym zasadom prowadzenia działań wojennych - nie brali jeńców... bo "prawa wojenne" przysługują żołnierzom, a nie bandytom.

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Podczas przeszukania pola nocnej bitwy znaleziono zwłoki niejakiego Laszka X Młynariewa...  >Big Grin, który najprawdopodobniej dowodził tą dziwną "operacją desantową" na Saczyn. Tak skończyła się śmieszna agresja ZSKHiW na Bialenię.

Jednak siły morskie i lotnictwo rozpoznawcze RB kontynuują przeszukiwanie wód otaczających Wyspy Bialeńskie w poszukiwaniu ewentualnych innych jednostek morskich agresora.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#8
(21.09.2014, 00:24:56)Ali ibn Abi Talib link napisał(a): Mogę wiedzieć dlaczego nazwa Sączyn Big Grin ?
Strzelam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Saczyn
A Sączyn to nazwa z lokalnym akcentowaniem.

Kubiłaj zapewne cieszy się, że podjęliśmy rzuconą rękawicę działań fabularnych. ^^
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#9
Mój opis miasta - moje miasto! Przygotujcie się na wielką akcję marynarki wojennej na Żuławy Rzeżuszne.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#10
(21.09.2014, 12:17:33)Konstanty Jerzy Michalski link napisał(a): Przygotujcie się na wielką akcję ...
Kto ma się przygotować? Przecież organizator tej "akcji" już nie żyje - został zabity... dla Bialenii jego już nie ma - to trup (dostał w związku ze swoją śmiercią w RB grupę "zmarły"). Nasze forum i nasza "fabuła". Przykład (złośliwy) działania na zasadzie tego całego absurdalnego ZSKHiW - "ja tak chcem i już" >Big Grin

(21.09.2014, 12:13:03)Maciej Kamiński link napisał(a): Kubiłaj zapewne cieszy się, że podjęliśmy rzuconą rękawicę działań fabularnych.
Ja bym się jednak Kubiłaja nie czepiał - ostatnie jego rozmowy świadczą, że chce prowadzić fabułę - na przyjętych zasadach i mam nadzieję, że będzie to ciekawe i sensowne (wierzę w to). Nie sądzę, by miał zamiar robić "oborę" w stylu ZSKHiW.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#11
(21.09.2014, 12:22:38)Krzysztof Razorblade link napisał(a): [quote author=Konstanty Jerzy Michalski link=topic=1040.msg16498#msg16498 date=1411294653]
Przygotujcie się na wielką akcję ...
Kto ma się przygotować? Przecież organizator tej "akcji" już nie żyje - został zabity... dla Bialenii jego już nie ma - to trup. Nasze forum i nasza "fabuła". Przykład (złośliwy) działania na zasadzie tego całego absurdalnego ZSKHiW - "ja tak chcem i już" >Big Grin
[/quote]

No, Ametyst i reszta. Oni chyba jeszcze żyją...
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#12
(21.09.2014, 12:23:28)Konstanty Jerzy Michalski link napisał(a): No, Ametyst i reszta. Oni chyba jeszcze żyją...
Dajże Konstanty spokój... najlepiej ich ignorować, a trolling zwalczać. Chcesz się bawić na ich poziomie? Chyba jednak nie tutaj... niech się taplają we własnym sosie absurdu.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#13
Cytat:Ja bym się jednak Kubiłaja nie czepiał - ostatnie jego rozmowy świadczą, że chce prowadzić fabułę - na przyjętych zasadach i mam nadzieję, że będzie to ciekawe i sensowne (wierzę w to). Nie sądzę, by miał zamiar robić "oborę" w stylu ZSKHiW.
A czy ja się czepiam? Wink
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#14
Cytat:Ja bym się jednak Kubiłaja nie czepiał - ostatnie jego rozmowy świadczą, że chce prowadzić fabułę - na przyjętych zasadach i mam nadzieję, że będzie to ciekawe i sensowne (wierzę w to). Nie sądzę, by miał zamiar robić "oborę" w stylu ZSKHiW.
Spokojnie. Jak mi się będzie nudzić, to jedynie w marcu mogę oderwać Jahołdę. Tak btw, to chciałem stan wojenny wprowadzić w Autonomii, ale w połowie pisania przemówienia przeglądarka mi się zawiesiła i wyłączyła...mojej reakcji można się domyślić. Wink
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#15
(21.09.2014, 12:42:15)Kubiłaj Ugedej Jahołdaj link napisał(a):
Cytat:Ja bym się jednak Kubiłaja nie czepiał - ostatnie jego rozmowy świadczą, że chce prowadzić fabułę - na przyjętych zasadach i mam nadzieję, że będzie to ciekawe i sensowne (wierzę w to). Nie sądzę, by miał zamiar robić "oborę" w stylu ZSKHiW.
Spokojnie. Jak mi się będzie nudzić, to jedynie w marcu mogę oderwać Jahołdę. Tak btw, to chciałem stan wojenny wprowadzić w Autonomii, ale w połowie pisania przemówienia przeglądarka mi się zawiesiła i wyłączyła...mojej reakcji można się domyślić. Wink
Spoko, raz już był wprowadzany, możesz po prostu skopiować tekst (jest gdzieś w tym temacie o zgromadzeniu w Bałdareszu).
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#16
Teraz strzeliłem focha i mam gdzieś te dzikie hordy z ZSKHiW. Jak tylko się pojawią w Jahołdzie, to i ich skieruję w kierunku Miezielińska...miejscowa ludność sama się z nimi rozprawi.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#17
(21.09.2014, 12:47:12)Kubiłaj Ugedej Jahołdaj link napisał(a): Teraz strzeliłem focha i mam gdzieś te dzikie hordy z ZSKHiW. Jak tylko się pojawią w Jahołdzie, to i ich skieruję w kierunku Miezielińska...miejscowa ludność sama się z nimi rozprawi.
Wyślij lepiej zdesperowanych bezrobotnych górników z Nurgutu. Wink
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#18
Ale miejscowi z Miezielińska zjedzą Weerlandczyków ze samymi kościami, a tak to będzie trzeba ich gdzieś zakopać.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#19
(21.09.2014, 12:56:44)Kubiłaj Ugedej Jahołdaj link napisał(a): Ale miejscowi z Miezielińska zjedzą Weerlandczyków ze samymi kościami, a tak to będzie trzeba ich gdzieś zakopać.
A po co? Pełno jest wąwozów w Jahołdzie.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#20
Dobrze, Mości Państwo, zamykamy kram. Bandycki cenzor wysyła ludzi z pałkami, a kilka osób skończy w areszcie (względnie otrzyma blokadę połączeń). Adekwatnie oczywiście do ilości narobionego bałaganu. Na chwilę wątek będzie zamknięty (trzeba posprzątać).

Otwieramy z powrotem.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości