Witam
Witam, nazywam Stanisław Krzeptowski.Pochodzę z Trizondalu.Jestem tam Arcyksięciem Trilandu i burmistrzem San Silvestro.Chętnię nawiążę współpracę z miastami i/lub regionami Białenii.
/-/
Ludwik Tomović
Prezydent Federacji Slawonii

Odpowiedz
Witam serdecznie w Bialenii. :wink: :wink::wink: Zachęcam do odwiedzenia Autonomii Jahołdajewszczyzny, która jest otwarta na wszelką współprace.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Witam w Bialenii i mam nadzieje że sposoba się się tu Panu i zostanie Pan mimo wszystko na dłużej. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
Witam i tutaj towarzyszu Big Grin Big GrinBig Grin Czytając o twoim projekcie Parlamentu Mikronacyjnego doszedłem do wniosku że ci się to spodoba <!-- l viewforum.php?f=131<!-- l
[Obrazek: RYOjyN.png]
Odpowiedz
Witam Pana serdecznie w naszych skromnych progach. Smile SmileSmile
Z pewnością wiele regionów będzie zainteresowanych współpracą. Liczę, że zostanie Pan z nami na dłużej. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Witam serdecznie nowego mieszkańca, Wyspiarze są narodem dzielnych odkrywców i poszukiwaczy. Wielu wybitnych mężów nosiła ta ziemia. Drzewiej mawiano " Szykując się do przekroczenia burty, marynarz zmieniał strój, golił głowę i zapuszczał wąsy. Nowego wizerunku dopełniał nóż długi i para pistoletów za pasem oraz długa fajka w zębach" Czasy bowiem były niespokojne ...
"Cordis simplicis erat, sed magnifici"
Odpowiedz
Cytat:Witam i tutaj towarzyszu Big Grin Big GrinBig Grin Czytając o twoim projekcie Parlamentu Mikronacyjnego doszedłem do wniosku że ci się to spodoba <!-- l viewforum.php?f=131<!-- l

Nie widzę związku. Tongue TongueTongue
/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz
Cytat:[quote author="TobiaszVonRichtoffen"]Witam i tutaj towarzyszu Big Grin Big GrinBig Grin Czytając o twoim projekcie Parlamentu Mikronacyjnego doszedłem do wniosku że ci się to spodoba <!-- l viewforum.php?f=131<!-- l

Nie widzę związku Tongue TongueTongue [/quote]

Głosi pan stworzenie parlamentu mikronacyjnego, a my również do tego zmierzamy...tylko, że w bardziej radykalnej formie.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Witamy serdecznie w Bialenii, gdzie trawa jest zieleńsza, a obywatelom żyje się dostatnio. Smile SmileSmile
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Hmmm, to będzie bardzo głupie pytanie z mojej strony, ale jak mogę tutaj się przysłużyć, działać?
/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz
Nie szerząc lewactwa.

Pozdrawiam
Tobiasz von Richtoffen
Odpowiedz
No nie wiem, działać w gospodarce, siłach zbrojnych?
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Cytat:No nie wiem, działać w gospodarce, siłach zbrojnych?

Coś dużo proponujecie towarzyszowi na początek, nie przesadza towarzysz?
Odpowiedz
Cytat:[quote author="OutiesPL"]No nie wiem, działać w gospodarce, siłach zbrojnych?

Coś dużo proponujecie towarzyszowi na początek, nie przesadza towarzysz?[/quote]
A co w tym przesadzonego? O żadnych stanowiskach nie było mowy.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:[quote author="TobiaszVonRichtoffen"][quote author="OutiesPL"]No nie wiem, działać w gospodarce, siłach zbrojnych?

Coś dużo proponujecie towarzyszowi na początek, nie przesadza towarzysz?[/quote]
A co w tym przesadzonego? O żadnych stanowiskach nie było mowy.[/quote]

Chciałem dyplomatycznie powiedzieć że nie przepadam za owym przybyszem, ale widocznie muszę to oficjalnie wyjawić :roll: :roll::roll: .
Odpowiedz
Cytat:[quote author="Lehrabia"][quote author="TobiaszVonRichtoffen"][quote author="OutiesPL"]No nie wiem, działać w gospodarce, siłach zbrojnych?

A co w tym przesadzonego? O żadnych stanowiskach nie było mowy.[/quote]

Chciałem dyplomatycznie powiedzieć że nie przepadam za owym przybyszem, ale widocznie muszę to oficjalnie wyjawić :roll: :roll::roll: .[/quote]
Nareszcie, kropka i emotikona jednocześnie. Big Grin Big GrinBig Grin Może jeszcze będą z Ciebie ludzie. :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:
Odpowiedz
A czemu Tobiaszu nie przepadasz za mną? Tongue TongueTongue .
/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz
Cytat:A czemu Tobiaszu nie przepadasz za mną? Tongue TongueTongue .

Może jest pan miły i wgl, ale nie podobają mi się pańskie poglądy, i charakter wypowiedzi, to pierwsze najbardziej.
Odpowiedz
Cytat:Hmmm, to będzie bardzo głupie pytanie z mojej strony, ale jak mogę tutaj się przysłużyć, działać?
A czym byłby Pan zainteresowany? Regionami, sportem, wojskowością, gospodarką, kulturą, polityką?
N.N
Odpowiedz
Gospodarką najmniej. Smile
/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości