Instrukcje na dni 4-5 czerwca
Jak już gdzieś pisałem, w środę i czwartek mnie nie będzie. W środę wyjeżdżam z samego rana (na pewno na Bialenię nie zdążę wejść), a w czwartek wracam wieczorem. Tak więc w czwartek już zobaczę co tu nowego i jak trzeba będzie to zrobię tu winnym swarzyzm. Big Grin Big GrinBig Grin
Żadnych poważniejszych działań międzynarodowych nie podejmujcie, a przynajmniej nie podejmujcie żadnych decyzji wiążących dla naszego kraju. Akcesję Siedmiogrodu ładnie przegłosujcie. Jerzy po głosowaniu może zrobić Siedmiogrodowi dział na forum, tam wszystko samorząd będzie mógł po swojemu zrobić.
Skórkę forum możecie zmienić, co polecam.

Ogólnie rzecz biorąc, nie zniszczcie tu niczego zbytnio. Aktywność jednakże jest jak najbardziej wskazana. Big Grin Big GrinBig Grin Żeby nikt nie zarzucał, że ja chcę wszystko kontrolować w sposób totalitarny. Po prostu chodzi o to, żeby nikomu nic nie odbiło. Bo to nie wyjdzie na niczyją korzyść, zapewniam. Jednakże mój wyjazd przypada na środek tygodnia, więc nikt nie będzie miał takiego nadmiaru czasu jak w ostatni weekend. Big Grin Big GrinBig Grin

Martin ma mój numer telefonu. Jeśli jeszcze jakiś zegarmistrz uważa, że nie poradzi sobie bez wskazówek, to numer mogę podać. Big Grin Big GrinBig Grin
N.N
Odpowiedz
Tak się tylko dopytam - masz może FB w telefonie?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:Tak się tylko dopytam - masz może FB w telefonie?
No w sumie mam. Ale jak z wifi będzie w tym klasztorze ( Big Grin Big GrinBig Grin ) to nie wiem. Wink
N.N
Odpowiedz
Ok. Wychodzę z forum.
Zdaję sobie sprawę, że jak wrócę to Bialenia może już zostać zniszczona... Niektórzy nie wiedzą jakie są granice trollingu, a inni nie znają się na geopolityce i tylko by wszystko inkorporowali, najlepiej w ciągu pół godziny.

Mam nadzieję, że chociaż będzie co zbierać...

Adios.
N.N
Odpowiedz
Ja ich przypilnuję panie prezydencie. Wink
[Obrazek: RYOjyN.png]
Odpowiedz
Cytat:Ja ich przypilnuję panie prezydencie Wink
[Obrazek: 43151850.jpg]
N.N
Odpowiedz
Widzę że powoli się wczuwacie w klimaty Siedmiogrodu. Big Grin Big GrinBig Grin
[Obrazek: RYOjyN.png]
Odpowiedz
Policja natomiast pilnuje stawiania na końcu zdania (przed emotikonami również) znaków przestankowych i niedługo samo gadanie na ten temat się skończy.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
No i coś, Tobiaszu, niezbyt przypilnowałeś.
Całe szczęście, że wieloma przymiotnikami można określić zamachowców, ale na pewno nie skutecznością. Big Grin Big GrinBig Grin
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości