Zamówienie na urządzenia radiolokacyjne dla BRT. [RAB]
#1
W związku z formowaniem 3. Brygady Radiotechnicznej oraz koniecznością modernizacji sprzętu w 1 i 2 Brygadach Radiotechnicznych Siły Powietrzne za pośrednictwem Dowództwa Sił Zbrojnych RB zamawiają sprzęt radiolokacyjny w trzech grupach:

1. Stacje radarowe trójwspółrzędne kontroli obszaru powietrznego .
2. Stacje radiolokacyjne do wykrywania celów nisko lecących.
3. Infrastruktura zabezpieczająca działanie powyższego sprzętu.

Siły Zbrojne - oferują 1200 środków wymiany, których wypłacenie nastąpi po przedstawieniu oferty przez firmę Razor Arms oraz zaakceptowaniu jej przez czynniki wojskowe.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
#2
Oferta Razor Arms w odpowiedzi na złożone zamówienie.

[attachment=4:2c8jap8v]

Firma Razor Arms proponuje mobilne zestawy radarowe umieszczone na naczepach transportowych, holowanych przez czteroosiowe cięgniki siodłowe. Podwozie radary trójwspółrzędnego kontroli obszaru powietrznego oraz radaru do wykrywania celów na małych wysokościach są identyczne. Radary są umieszczone na masztach o regulowanej wysokości od 15 do 24 metrów i posiadają źródło zasilania na przyczepie dwuosiowej, holowanej za samochodem ciężarowo-terenowym. Trzecim elementem każdego zestawu jest stanowisko operatorskie umieszczone na nadwoziu samochodu ciężarowo-terenowego.


1/
[attachment=2:2c8jap8v]
Radary kontroli obszaru powietrznego: wykrywanie obiektów w promieniu do 400km w zależności od skutecznej powierzchni odbicia, wysokości lotu i warunków. W praktyce cele o SPO wynoszącej 0,1m2 są wykrywane na dużych wysokościach na odległości nie mniej niż 150-200km.2/
[attachment=3:2c8jap8v]
Radary do wykrywania celów na małych wysokościach: wykrywanie obiektów w promieniu do 250 km w zależności od skutecznej powierzchni odbicia, wysokości lotu i warunków. Wykrywa cele o SPO 0,1m2 na wysokościach poniżej 3000m w promieniu 120-180km, na wysokości 100m w odległości około 50-80km.


[attachment=1:2c8jap8v]
Radar kontroli obszaru powietrznego (po prawej) i radar wykrywania celów niskolecących (po lewej - maszt w skrajnym górnym położeniu).

Razor Arms jest gotowa do realizacji zamówienia po wpłaceniu na konto firmy ustalonej kwoty.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości