Negocjacje handlowe FDB J.S.
Mam duże zlecenie dla pana z ramienia swojego i R. N. o. . Jako że zostały stworzone plany miasta Port Arthurberg, proponuje zbudowanie od podstaw tego miasta według moich planów. W naszej gestii nie należy jednak transport pana maszyn na wyspę Anatolię. Miasto znajduje się po Anatolijskie stronie południowej cieśniny między Bialenią, a Protektoratem. Cena do ustalenia, acz do okolic 1500 św. .
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Pamiętajmy jednak, że do czasu zakończenia prac nad gospodarką i stworzenia zasad mamy "moratorium" na budowę czegokolwiek na Anatolii - to tak dla przypomnienia. Oczywiście można się umawiać negocjować, ale wykonanie tego i transakcje dopiero po opracowaniu systemu gospodarczego. Wszystko co będziemy tworzyć na Anatolii będzie już robione zgodnie z funkcjonującym systemem gospodarczym.

Dlatego ja również będę miał zlecenie (na budowę lotniska), ale na razie czekam na zakończenie prac nad systemem gospodarczym.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Ja na razie zrobiłem projekt, na to chyba mam pozwolenie i twoje błogosławieństwo. Bo skoro jesteś zarządcą, to proszę abyś dałbyś mi kompetencje do stworzenia planu architektoniczno/urbanistycznego Port Arthurbergu.
Witam,
Dostarczenie potrzebnych maszyn oraz narzędzi leży w mojej gestii to nie ulega wątpliwości. Chciałbym o ile jest to możliwe zaopiniować Pański projekt. Uznaje jednocześnie że zaproponowana cena jest ceną stale obowiązującą przy tego typu umowach. Termin dostawy uzależniony jest od BTM, jednak cała operacja nie powinna zająć więcej niż 2 dni.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Cytat:Witam,
Dostarczenie potrzebnych maszyn oraz narzędzi leży w mojej gestii to nie ulega wątpliwości. Chciałbym o ile jest to możliwe zaopiniować Pański projekt. Uznaje jednocześnie że zaproponowana cena jest ceną stale obowiązującą przy tego typu umowach. Termin dostawy uzależniony jest od BTM, jednak cała operacja nie powinna zająć więcej niż 2 dni.

Za około 30 minut zostanie opublikowany w dziale Protektoratu Anatolii. Muszę jeszcze zrobić kilka rzeczy, tak więc niedługo wszyscy mogą go obejrzeć.
Cytat:Ja na razie zrobiłem projekt, na to chyba mam pozwolenie i twoje błogosławieństwo. Bo skoro jesteś zarządcą, to proszę abyś dałbyś mi kompetencje do stworzenia planu architektoniczno/urbanistycznego Port Arthurbergu.
Jak najbardziej udzielam takich kompetencji - jak nadmieniłem, można robić projekty, prowadzić rozmowy - tylko fizycznie transakcji i realizacji budów będziemy dokonywać dopiero po zatwierdzeniu i wejściu w życie nowych zasad funkcjonowania gospodarki.

Cytat:Termin dostawy uzależniony jest od BTM, jednak cała operacja nie powinna zająć więcej niż 2 dni.
Dopóki nie ma tam zbudowanego choć jednego portu to przewóz przez BTM (kontenerowce) będzie trudny, a raczej niemożliwy - realizacji może się podjąć BŻM bo ma stosunkowo niewielkie statki z własnymi urządzeniami przeładunkowymi.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
BŻM wraz z firmą budowlaną J. S. sp.j ustaliły kwestie związane z transportem. W tej chwili czynione są odpowiednie przygotowania do wysyłki. Przewóz odbywać się będzie drobnicowiecem serii M100 na wyznaczone miejsce w Port Arthurberg .
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Cytat:BŻM wraz z firmą budowlaną J. S. sp.j ustaliły kwestie związane z transportem. W tej chwili czynione są odpowiednie przygotowania do wysyłki. Przewóz odbywać się będzie drobnicowiecem serii M100 na wyznaczone miejsce w Port Arthurberg .

Parlament zawiesi moratium na budowę w Anatolii i od razu się do tego bierzemy. Za taką szybkość jednoosobowa Rada Architektów, pozwala na darmowe biuro i mieszkanie w Porcie Arthurberg. Nie będzie już wielkich problemów przewozu, kiedy postawimy nad cieśniną most. Smile SmileSmile
Aby wszystko znalazło się na miejscu, transportowiec potrzebuje 3 kursów. Kiedy tylko dostane jasny sygnał wysyłam pierwszą transze.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Cytat:Parlament zawiesi moratium na budowę w Anatolii i od razu się do tego bierzemy.
Szanowni Koledzy wyhamujcie (i nie róbcie bałaganu) - ustaliliśmy, że na Anatolii wszystko będziemy robili już na nowych zasadach funkcjonowania gospodarki, a więc proponuję trochę cierpliwości. Musimy doprowadzić do końca sprawę zależności gospodarczych, ustanowić je jako prawo i dopiero wtedy będziemy coś tam robić.

Przelew na konto BŻM był niepotrzebny bo na Anatolii będziemy już to robić wg nowych zasad czyli, że BŻM od otrzymanych pieniędzy zapłaci obowiązkowe koszty innym firmom (część jeszcze nie istnieje) oraz podatki.

Cenę uzgodniliśmy, ale przelew na konto BŻM trzeba wycofać i to z dwóch powodów:

1/ Podany powyżej - zapłata zostanie przyjęta wg nowych zasad (jak wszystko co dotyczy Anatolii i będzie dotyczyły również dotychczasowego działania w RB), ze wszystkimi tego skutkami dalszymi.

2/ Skąd się wzięły te środki wymiany? Wpłynęły na konto BŻM, ale nie ma ruchu na innym koncie - czyli wzięły się znikąd... tak być nie może.

W tej sytuacji muszę wycofać ten przelew w zasadzie nie przelew tylko wpis i to nieprawidłowy oraz niezgodny nawet z dotychczasowymi zasadami. Proszę ze wszelkimi operacjami dotyczącymi Anatolii zaczekać na zakończenie prac nad gospodarką i jej zasadami.

Przelew wycofany został słusznie, trochę za bardzo się pośpieszyłem. Chyba wszyscy razem ze mną nie mogą się już doczekać wejścia w życie ustawy gospodarczej, która wszystko pozmienia w moim odczuciu na lepsze. No i będzie więcej liczenia niż do tej pory, nie dla picu w maju jest święto pracy.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Dzień dobry. Czy mógłbym zlecić Panu budowę piekarni w Wolnogradzie? Cena do negocjacji, ale proponuję tak około 50 śr. wymiany.
Witam Szanownego Pana
Zamówienia będziemy realizować dopiero do momentu wejścia w życie ustawy gospodarczej. Pańskie zlecenie oczywiście przyjmuje, wszystko zostanie dopełnione w odpowiednim czasie.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Dzień dobry, w związku z wejściem ustawy gospodarczej proponuję rozpocząć negocjacje na pw w sprawie budowy piekarni dla Bial-Food. Wstępnie daję 50 śr. wym.
Negocjacje zostały pomyślnie zakończone. Końcowy termin oddania obiektu do użytku wyznaczam na nie pózniej niż 18.05.2014r. Z poważaniem Jan Lew Sapieha.

Postanowiłem otworzyć w Wolnogradzie salon tatuaży. Na ten cel przeznaczę 100 ŚW z mojego honorarium.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
No dobrze, możemy już działać. Jako cenę proponuje 750 św. . Jako zaliczkę wysyłam już 500 św., żeby już zaczynać wysyłać transze.
Piekarnia została już oddana do użytku, czy wystąpiły opóźnienia?
Cytat:Mam duże zlecenie dla pana z ramienia swojego i R. N. o. . Jako że zostały stworzone plany miasta Port Arthurberg, proponuje zbudowanie od podstaw tego miasta według moich planów. W naszej gestii nie należy jednak transport pana maszyn na wyspę Anatolię. Miasto znajduje się po Anatolijskie stronie południowej cieśniny między Bialenią, a Protektoratem. Cena do ustalenia, acz do okolic 1500 św. .

Pierwotnie proponowana cena w okolicach 1500 ŚW

Cytat:No dobrze, możemy już działać. Jako cenę proponuje 750 św. . Jako zaliczkę wysyłam już 500 św., żeby już zaczynać wysyłać transze.

Obecnie proponowana cena 750 ŚW. Dlaczego nastąpił taki spadek ? Dysproporcja między cenami sama aż prosi o wyjaśnienia ...
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Cytat:Piekarnia została już oddana do użytku, czy wystąpiły opóźnienia?

Bez obaw, wszystko jest należycie poukładane, wczoraj ruszyła produkcja.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Cytat:[quote author="OutiesPL"]Mam duże zlecenie dla pana z ramienia swojego i R. N. o. . Jako że zostały stworzone plany miasta Port Arthurberg, proponuje zbudowanie od podstaw tego miasta według moich planów. W naszej gestii nie należy jednak transport pana maszyn na wyspę Anatolię. Miasto znajduje się po Anatolijskie stronie południowej cieśniny między Bialenią, a Protektoratem. Cena do ustalenia, acz do okolic 1500 św. .

Pierwotnie proponowana cena w okolicach 1500 ŚW

Cytat:No dobrze, możemy już działać. Jako cenę proponuje 750 św. . Jako zaliczkę wysyłam już 500 św., żeby już zaczynać wysyłać transze.

Obecnie proponowana cena 750 ŚW. Dlaczego nastąpił taki spadek ? Dysproporcja między cenami sama aż prosi o wyjaśnienia ...[/quote]

No cóż, kłopoty finansowe... ale nie jest aż tak źle, da się 1400 św. ?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości