Mapa Nordaty
Jako że chcąc nie chcąc leżymy częściowo na Nordacie, przedstawiam mój projekt (ostrzegam! zrobiony tylko w 75%, nie zrobiłem jeszcze granic itd., ale najważniejsze kontury) mapy Nordaty. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby na środku naszego pięknego kontynentu leżało coś co się zwało obpp Rohan! Niechaj to zostanie wyrzucone na śmietnik historii, gdyż tylko zaśmieca nasz kontynent. Tak więc, ta mapa ma na celu częściowe "ucywilizowanie" Nordaty. Dodatkowo, ta mapa może być wykorzystana dla innych jako szablon, tak więc daję ją.

[Obrazek: naGrIqH.png]
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Jak mogę coś zasugerować - to nie dawaj takiego ciemnego niebieskiego koloru jako wody... to strasznie zaciemnia obraz. Raczej posłuż się błękitem.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Cytat:Jak mogę coś zasugerować - to nie dawaj takiego ciemnego niebieskiego koloru jako wody... to strasznie zaciemnia obraz. Raczej posłuż się błękitem.

Dzięki za poradę. Wink
Odpowiedz
Ciekawa i wartościowa inicjatywa. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Mapa Nordaty gotowa. Porównajcie sobie te dwie Nordaty, moją i Pel Nandera.

[Obrazek: LMvrnOQ.png]

[Obrazek: Wsmib04smapapolit31.12.2010.png]
Odpowiedz
No doceniam pracę i starania, ale jak można wy**bać pół kontynentu?
Mi się wydawało, że będziemy się trzymać mapy Pela Nandera, która funkcjonowała już od wielu lat. Trzeba było ją uaktualnić, ale nie można tak po prostu usuwać dużej części lądu. :evil: :evil::evil:
N.N
Odpowiedz
Cytat:No doceniam pracę i starania, ale jak można wy**bać pół kontynentu?
Mi się wydawało, że będziemy się trzymać mapy Pela Nandera, która funkcjonowała już od wielu lat. Trzeba było ją uaktualnić, ale nie można tak po prostu usuwać dużej części lądu. :evil: :evil::evil:

Wypompowałem trochę wody z oceanu i wlałem ją do jezior granicznych Festii Finii, co do Rohanu, nie moja wina że ich tamy nie wytrzymały. Jak już mówiłeś - Konstanty "Jezus Chrystus" Michalski zalewa wodą pół Nordaty. Wink
Odpowiedz
No można pożartować, ale to jest niewątpliwie niepoważne.
Nie bawimy się w jakieś science-fiction, a zalewanie wodą połowy kontynentu jest mało poważne. Szczególnie, że z nikim tego nie konsultowałeś. Nawet w naszym kraju, nie mówiąc już o zagranicy.
No nikt tego nie uzna, przykro mi.
N.N
Odpowiedz
Cytat:No można pożartować, ale to jest niewątpliwie niepoważne.
Nie bawimy się w jakieś science-fiction, a zalewanie wodą połowy kontynentu jest mało poważne. Szczególnie, że z nikim tego nie konsultowałeś. Nawet w naszym kraju, nie mówiąc już o zagranicy.
No nikt tego nie uzna, przykro mi.

No cóż, zrobię prawdopodobnie drugą mapę, ale jak na razie zobaczymy jak inni będą oceniać.
Odpowiedz
O Immanuelu Kartografii Tamostosowanej, powiedz, kiedy Brodria zabrała Siedmiogrodowi Prusy?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:O Immanuelu Kartografii Tamostosowanej, powiedz, kiedy Brodria zabrała Siedmiogrodowi Prusy?

To Prusy były Siedmiogrodzkie... nie zauważyłem. Czyli mapa do poprawki
Odpowiedz
Cytat:[quote author="Lehrabia"]O Immanuelu Kartografii Tamostosowanej, powiedz, kiedy Brodria zabrała Siedmiogrodowi Prusy?

To Prusy były Siedmiogrodzkie... nie zauważyłem. Czyli mapa do poprawki[/quote]
Nie zauważyłeś nawet pomimo faktu, ze w Pucharze Regionów gra drużyna o nazwie "Spartakus-Prusy RLS"? Tongue TongueTongue
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Mapa zaktualizowana

[Obrazek: IfjOMyK.png]
Odpowiedz
Jeśli będziesz wstawiał na mapę jednodniowe mikronacje, to życzę zapału i wytrwałości w pracy.
N.N
Odpowiedz
Cytat:Jeśli będziesz wstawiał na mapę jednodniowe mikronacje, to życzę zapału i wytrwałości w pracy.

Dziękuje, panie Prezydencie. Staram się jak najczęściej aktualizował mapę, będą obpp, ale to nic. Póki nie destabilizują Nordaty - jest dobrze. Mam czas i środki (GIMP rulez) tak więc mogę aktualizować.
Odpowiedz
Ogólnie rzecz biorąc dobrze byłoby wspierać projekty państwowe na Nordacie, które mają szansę na stabilność. Trwałe państwa na Nordacie podniosą wiarygodność kontynentu, co wyjdzie nam wszystkim na korzyść.
N.N
Odpowiedz
A ktoś mi powie jak to jest z tą Koburgią? Niby nazywają się "księstwem", ale zaraz niżej widzę po francusku napis "principaute" co w tłumaczeniu oznacza "pryncypat". Ciekawe...
I rzekomo to niby język "koburski". Ech...
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Z uwagi na charakter wątku zostaje on przypięty.
Odpowiedz
Mapka fajna. Smile SmileSmile

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Odpowiedz
Takie małe pytanko Kwirynał należy do Republiki Bialeni?
Jego Książeca Wysokość Juan Wilhelm Ludwik, z Bożej Łaski książę koronny Koburgii, a także Następca Tronu Koburgów
[Obrazek: 169px-Herb_juana.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości