Facebook zamiast seksu, czyli...
jakie problemy mają media w kraju z którego emigrują miliony ludzi. <3

http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytan ... =onetsg_fb

Inna sprawa, że niedawno "Wprost" miał problem, że nastolatki puszczają się na wakacjach. Big Grin Big GrinBig Grin A teraz onet ma problem, że jednak się nie puszczają. Zaiste ważnymi sprawami zajmują się nasze media.
N.N
Odpowiedz
Jeśli ktoś krytykuje polskich nastolatków, to niech sobie lepiej obejrzy Jackass in Russia. :mrgreen: :mrgreen::mrgreen: Niesamowite jest to, że media wciskają ludziom kit, że internet pozbawia młodych życia realnego, ale jak już jakiś nastolatek zaszaleje na np. koloniach, to jaką wielce mamy złą młodzież.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Cytat:Jeśli ktoś krytykuje polskich nastolatków, to niech sobie lepiej obejrzy Jackass in Russia. :mrgreen: :mrgreen::mrgreen: Niesamowite jest to, że media wciskają ludziom kit, że internet pozbawia młodych życia realnego, ale jak już jakiś nastolatek zaszaleje na np. koloniach, to jaką wielce mamy złą młodzież.
Za moich czasów było lepiej. :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:jak już jakiś nastolatek zaszaleje na np. koloniach, to jaką wielce mamy złą młodzież.
Ultrakonserwatywny RN-owiec broni szaleństw na koloniach. <3 A jak się to ma do Bosaka Zawsze Dziewicy? Big Grin Big GrinBig Grin
N.N
Odpowiedz
I jak już jesteśmy przy temacie beki z polskich mediów, to pośmiejmy się z katoli. Big Grin Big GrinBig Grin
http://www.deon.pl/religia/w-relacji/ci ... lubem.html
Zwykłe życiowe opowieści rodem z "samosi" teraz nazywa się świadectwami religijnymi. <3
N.N
Odpowiedz
Cytat:[quote author="Feliks Spirkin"]jak już jakiś nastolatek zaszaleje na np. koloniach, to jaką wielce mamy złą młodzież.
Ultrakonserwatywny RN-owiec broni szaleństw na koloniach. <3 A jak się to ma do Bosaka Zawsze Dziewicy? Big Grin Big GrinBig Grin [/quote]

Jako, że jestem prawdziwym katolikiem, to się najwyżej wyspowiadam.
Odpowiedz
http://bezuzyteczna.pl/17letnia-jennifer...ala-179545
Ameryka, a cebulactwo jakby u nas. Big Grin
N.N
Odpowiedz
Hahahaha, Swarzu ale to wiesz...
W Ameryce są gorsze sekty od tej w Polsce.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(28.07.2014, 17:35:58)Andrzej Swarzewski link napisał(a): http://bezuzyteczna.pl/17letnia-jennifer...ala-179545
Ameryka, a cebulactwo jakby u nas. Big Grin
Peszek. Ale przejmując się uszkodzeniami o takim prawdopodobieństwie wystąpienia jak to powyżej to powinniśmy całe życie chodzić w zbroję zakuci. Wink
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cóż, krzycząc "O Boże!" obudziła Zeusa i miała piorunujące doznania. ;D A tak wgl. to dlaczego wszystkie dziwne rzeczy dzieją się w USA? Big Grin
Odpowiedz
Bo tam UFO lata.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QUVrS2z6GXI[/youtube]

A jest ktoś fanem Jackass in Russia? Big Grin
Odpowiedz
(28.07.2014, 17:39:22)Jerzy Lwie Serce link napisał(a): Hahahaha, Swarzu ale to wiesz...
Koło tej polskiej powstają inne mniejsze i zradykalizowane. Tylko czekać aż u nas też będą popularne "śluby czystości", jak u Jankesów. Big Grin
Oj, biedne cebule nie wiedzą, że krzyczenie o swoim dziewictwie jest tak samo mądre, jak opisywanie swoich rekordów seksualnych. Big Grin
N.N
Odpowiedz
(28.07.2014, 18:09:25)Andrzej Swarzewski link napisał(a): [quote author=Jerzy Lwie Serce link=topic=1335.msg12468#msg12468 date=1406561962]
Hahahaha, Swarzu ale to wiesz...
Koło tej polskiej powstają inne mniejsze i zradykalizowane. Tylko czekać aż u nas też będą popularne "śluby czystości", jak u Jankesów. Big Grin
Oj, biedne cebule nie wiedzą, że krzyczenie o swoim dziewictwie jest tak samo mądre, jak opisywanie swoich rekordów seksualnych. Big Grin
[/quote]
Akurat w tym wypadku muszę nieśmiało przytaknąć mocnemu antyklerykalizmowi. W tych tematach katechezy są... nieżyciowe jak na współczesne czasy. Choćby to porównanie do kartki papieru.
Odpowiedz
Jestem ciekaw ile osób, by chodziło do kościoła, gdyby nałożyć na nich podatek. Tongue
Odpowiedz
Ja o żadnej kartce papieru nie słyszałem i obawiam się, że nie chcę słyszeć. Big Grin
I nie zrozumcie mnie źle, mi tu nie chodzi o antyklerykalizm, ani nawet treść katechez (które są po prostu zabawne), tylko o promowanie jakiejś chorej mody na afiszowanie się ze swoją (anty?)seksualnością. No podludzizm typowy. Big Grin
N.N
Odpowiedz
(28.07.2014, 18:14:28)Andrzej Swarzewski link napisał(a): Ja o żadnej kartce papieru nie słyszałem i obawiam się, że nie chcę słyszeć. Big Grin
I nie zrozumcie mnie źle, mi tu nie chodzi o antyklerykalizm, ani nawet treść katechez (które są po prostu zabawne), tylko o promowanie jakiejś chorej mody na afiszowanie się ze swoją (anty?)seksualnością. No podludzizm typowy. Big Grin
W Japonii aseksualność młodych ludzi zdarza się całkiem często.

Cytat:Jestem ciekaw ile osób, by chodziło do kościoła, gdyby nałożyć na nich podatek.
Iiii tam, byłyby podziemne kościoły, nieopodatkowane.
Odpowiedz
Cytat:W Japonii aseksualność młodych ludzi zdarza się całkiem często.
Aseksualność =/= katolicka antyseksualność. Big Grin

A co do podatków na Kościół płaconych przez wierzących, to taka ciekawostka. Jeśli się w Niemczech wypisze z Kościoła, żeby nie płacić na niego podatków, to potem w Polsce można mieć problem z pochowaniem pośmiertnym. Big Grin
N.N
Odpowiedz
Był ktoś kiedyś na mszy w języku łacińskim? Smile
Odpowiedz
[Obrazek: 10525618_571013506340617_186743877850185...e4b72821b8]
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości