Zrzeczenie się obywatelstwa
Szanowny Panie Prezydencie Republiki Bialeńskiej!

W tym kraju moja osoba, jako osoba na stanowisku rządowym innego państwa uległa zniewadze. Nie widzę dalszej potrzeby przebywania w tymże kraju o statusie obywatela. Dlatego w dniu 23  lipca 2014 zrzekam się obywatelstwa Republiki Bialeńskiej oraz wszelkich nadanych mi tytułów szlacheckich. Jest to ostatni prawdopodobnie dzień, który spędziłem na tym forum.

Dziękuję.

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Odpowiedz
Ale mimo wszystko, jest pan oskarżony.

<Myśli o tym jakby się przypadł międzymikronacyjny Interpol>
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Niektórzy się nigdy nie nauczą... Od tupania nóżkami nikt nie zwróci na Ciebie uwagi. Co najwyżej pogorszysz swoją i tak beznadziejną opinię w mikroświecie. I piszę to jako obywatel do obywatela, nie z poziomu polityki.

Kto chce, niech mnie oskarża o zniewagę/prowokowanie.

PS. Jak już w kwietniu mówiliśmy, tytułów szlacheckich zrzec się NIE MOŻNA.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Ale ja ich nie uznaję.

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Odpowiedz
(23.07.2014, 13:34:50)Władimir Grutin link napisał(a): Ale ja ich nie uznaję.
Trudno.

Na marginesie - Andrzej, czy Twój komentarz spod anulowania ustawy o przyjaźni jest jeszcze aktualny?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:Na marginesie - Andrzej, czy Twój komentarz spod anulowania ustawy o przyjaźni jest jeszcze aktualny?
Owszem.

A co do decyzji, to przykro mi. Może kiedyś do nas wrócisz. Smile Mam nadzieję, że stanie się to już wkrótce. To nasz wspólny kraj. Zawsze będziesz tu mile widziany! Smile
I dziękuję za aktywność, współpracy i te przeżyte razem miesiące. Nigdy o tym nie zapomnę. Smile
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości