Odp: Wnioski do naniesienie danych na mapy.
#1
(28.07.2014, 09:22:44)Krzysztof Razorblade link napisał(a): [quote author=Maciej Kamiński link=topic=893.msg12431#msg12431 date=1406531724]
To rozwiązanie wymusza jedynie potrzebę posiadania konta na chomiku przez wszystkich zainteresowanych ściąganiem plików.
No cóż... zakładanie kont na jakiś podejrzanych serwisach (wiadomo przecież co tam zwykle jest.. nie oszukujmy się) przez chcącego ściągnąć plik - jakoś najlepszym rozwiązaniem nie jest...

Wydaje mi się, że coś się pochrzaniło w tym temacie z mapami przez wielkość załączników... na początku było OK, potem Jerzy modyfikował możliwości załączników (ogólnie z sukcesem - bo przecież dało się poprawić posty) i chyba od tego momentu jest coś nie tak... może po prostu ustawił limit, a pliki map są spore... Bialenia 5,30MB, Anatolia 3MB (normalnie to nie przeszkadza, bo załączniki to kilkadziesiąt, góra kilkaset KB - ale przy mapach coś się zblokowało).

Próbowałem zrobić nowy temat i wrzucić mapy jeszcze raz... ale nie da rady. Trzeba poczekać aż Jerzy to sprawdzi.

PS. A najgłupsze jest to, że bym utrzymał konto na Rapidzie (podobnie jak na Imageshack - i nie byłoby problemu), bo te opłaty to jakieś grosze - ale ja "dinozaur" jestem i nie mam możliwości tych internetowych płatności (a starego konia nowych sztuczek się nie uczy).
[/quote]
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości