Władcy Krabina [WYDZIELONO Z POMORZA]
#1
Znacząco mniejsze wyzwanie niż poprzedni mój projekt w podobnym stylu. Tu do ujęcia są tylko władcy z jednej mieściny. Najpierw wypiszę wszystkich, potem będę opisywał panowanie.

Stare Księstwo Krabińskie (dynastia Hasteuszy - 586 p.n.e. - 307 p.n.e.):
Anitta Hasteusz (586 p.n.e. - 569 p.n.e.)
Dariusz I (569 p.n.e. - 524 p.n.e.)
Arba I (524 p.n.e. - 511 p.n.e.)
Dariusz II (511 p.n.e. - 501 p.n.e.)
Szupiliu I (501 p.n.e. - 478 p.n.e.)
Arnuw I (478 p.n.e. - 472 p.n.e.)
Arba II (472 p.n.e. - 454 p.n.e.)
Arnuw I (ponownie; 454 p.n.e. - 452 p.n.e.)
Arba III (452 p.n.e. - 430 p.n.e.)
Arnuw II (430 p.n.e. - 405 p.n.e.)
Muwata (405 p.n.e. - 394 p.n.e.)
Szupiliu II (394 p.n.e. - 342 p.n.e.)
Arba IV (342 p.n.e. - 314 p.n.e.)
Arba V (314 p.n.e. - 307 p.n.e.)

W domenie królewskiej (307 p.n.e. - 1196 n.e.)

Republika Krabińska (wybieralni trapowie - 1196-1756)
Jan I Gerling (1196-1207)
Tadeusz I Gerling (1207-1223)
Jan II Gerling (1223-1234)
Dariusz I (III) Gusteusz (1234-1267)
Amadeusz I Dannak (1267-1282)
Jan III Dannak (1282-1294)
Jan IV Gerling (1294-1297)
Adam I Bazyl (1297-1314)
Dariusz II (IV) Gusteusz (1314-1327)
Tadeusz II Bazyl (1327-1344)
Mateusz I Dannak (1344-1356)
Wawrzyniec I Wadyca (1356-1389)
Jan V Gusteusz (1389-1402)
Wawrzyniec II de Rochelle (1402-1406)
Adam II Dannak-Bazyl (1406-1419)
Mateusz II Bazyl (1419-1432)
Piotr Bazyl (1432-1435)
Jan VI Gusteusz (1435-1459)
Adam III de Rochelle (1459-1478)
Tadeusz III de Rochelle (1478-1492)
Jan VII Piotr Dannak-Bazyl (1492-1560)
Dariusz III (V) Ślepiec Halle (1560-1574)
Mateusz III de Rochelle (1574-1580)
Amadeusz II Dannak-Bazyl (1580-1637)
Jan VIII Halle (1637-1645)
Adam IV de Rochelle (1645-1673)
Jan IX Arba de Rochelle (1673-1696)
Jan X de Rochelle (1696-1718)
Wawrzyniec III de Rochelle (1718-1729)
Adam V Dariusz de Rochelle (1729-1742)
Amadeusz III Anitta de Rochelle (1742-1756)

Nowe Księstwo Krabińskie (dynastia de Rochelle vel de Haste - 1756-1879/1926/1947):
Kursywą pretendenci do tronu, tłustym drukiem regenci (spoza dynastii).
Amadeusz III Anitta de Rochelle/de Haste (1756-1769)
Dariusz IV (VI) de Rochelle/de Haste (1769-1781)
Mateusz IV Zwycięski Szupiliu de Rochelle/de Haste (1781-1804)
Arba VI de Rochelle/de Haste (1804-1828)
Tadeusz IV Muwata de Rochelle/de Haste (1828-1853)
Arnuw III de Rochelle/de Haste (1853-1870)
Arba VII Dariusz de Rochelle/de Haste (1870-1879)
Arba VII Dariusz de Rochelle/de Haste (1879-1884)
Adam VI Anitta de Rochelle/de Haste (1884-1897)
Tadeusz V Wawrzyniec de Rochelle/de Haste (1897-1923)
Arba VIII de Rochelle/de Haste (1923-1926)

Andrzej Wytrychowicz (1879-1885)
Jan Kołtun (1885-1891)
Alan Wasyliew (1891-1917)
Jan Piotrowski (1917-1936)
Milan Hertke (1936-1947)

Bezpośrednio w Bialenii (1947-)
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości