Dymisja z funkcji Ministra Obrony Narodowej.
W związku z oświadczeniem Prezydenta:

(10.08.2014, 22:52:42)Conducator Swarzewski link napisał(a): Równocześnie informuję, że przez te dwa tygodnie pozostającej mi kadencji, zgodnie z punktem trzecim Paktu będę ucinać dążenia do pogorszenia stosunków na szczeblu rządowym poprzez zdymisjonowanie.

Składam wniosek o przyjęcie mojej dymisji z funkcji Ministra Obrony Narodowej Republiki Bialeńskiej.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Jak wyżej. Składam dymisję z posady MSZ.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Najgorszy premier w historii odchodzi.
Podaje się do dymisji.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Bawicie się w honorowe odejście z rządu, a ja nie zostałem poinformowany. Sad
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(11.08.2014, 09:59:06)Maciej Kamiński link napisał(a): Bawicie się w honorowe odejście z rządu, a ja nie zostałem poinformowany. Sad
Jesteś w błędzie... to nie jest żadna zorganizowana akcja - gdy wczoraj przeczytałem post Andrzeja o tym nieszczęsnym pakcie i zawierający "groźbę" dymisjonowania, na Forum poza mną i Andrzejem nie było nikogo. W żaden sposób nie kontaktowaliśmy się z Konstantym i Tomaszem - to są indywidualne decyzje członków rządu, a że zgodne... no cóż pewnie jest to wynikiem odbioru sytuacji, bo oświadczam - że żadnego umawiania się czy "spisku" nie było i ma, przynajmniej z moim udziałem. To indywidualnie podjęta decyzja, której motywy są wyjaśnione tutaj: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...rdseen#new.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
To był sarkazm. Wink
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(11.08.2014, 08:37:53)Konstanty Jerzy Michalski link napisał(a): Jak wyżej. Składam dymisję z posady MSZ.
Nie rozumiem tego, tym bardziej, że pośrednio uczestniczył Pan w rozmowach i wyraził chęć przeprosin Brodryjczyków. Dymisji nie przyjmuję. Mam nadzieję, że to przemyślisz i zmienisz zdanie.

(11.08.2014, 09:11:55)Tomasz Rabotowicz link napisał(a): Najgorszy premier w historii odchodzi.
Podaje się do dymisji.
Mogłeś poczekać do końca, aczkolwiek dymisję przyjmuję. W czasie tych pozostających dwóch tygodni osobiście będę kierował rządem.

(11.08.2014, 00:33:43)Krzysztof Razorblade link napisał(a): W związku z oświadczeniem Prezydenta:

[quote author=Conducator Swarzewski link=topic=1473.msg13689#msg13689 date=1407703962]
Równocześnie informuję, że przez te dwa tygodnie pozostającej mi kadencji, zgodnie z punktem trzecim Paktu będę ucinać dążenia do pogorszenia stosunków na szczeblu rządowym poprzez zdymisjonowanie.

Składam wniosek o przyjęcie mojej dymisji z funkcji Ministra Obrony Narodowej Republiki Bialeńskiej.
[/quote]
Tutaj również dymisji nie przyjmuję. Jesteś specjalistą w tej dziedzinie i nie rozumiem tej decyzji. Oczywistym jest, że nie chodziło mi o ograniczenie wolności słowa, tylko o ukrócenie bialeńskiego trollingu i kloningu w Brodrii, którego nigdy nie uskuteczniałeś.
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości