Bienvenido
Bienvenido!
Witam serdecznie,
Nazywam się Juan Pablo Morales, pochodzę z Republiki Palmowej, gdzie pełnie funkcję El Presidente. Od kilku dni obserwuję "v-życie" Bialeńczyków, zaszła więc i potrzeba rejestracji na Waszym forum. Przybywam tutaj w celach czysto turystycznych. Chciałem "z bliska" zobaczyć co się dzieje w tym zakątku v-świata. Szczerze napiszę, że nie mam pojęcia jak on wygląda i mam nadzieję, że ta wizyta mi to przybliży.
W ramach "zawierania nowych znajomości" chciałbym wręczyć wszystkim napotkanym Bialeńczykom niewielki prezent, jedną sztukę cygaro najwyższej jakości, oczywiście produkcji palmowej(tak te cygara są najlepsze w całym mikroświecie, a nie żadne podróbki skarlandzkie czy inne takie Wink ).
[Obrazek: cohiba.jpg]

(-)Juan Pablo Morales
El Presidente Republica de Palma
Odpowiedz
Witamy serdecznie Waszą Ekscelencję!
Cieszymy się z wizyty El Presidente. Smile Zachęcam do rozglądania się po forum. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią odpowiemy. Smile
Miłego pobytu. Smile
N.N
Odpowiedz
No mam nadzieję, że się cieszycie. Wink A tak poważnie to "generujecie" całkiem niezłą aktywność. Wink Interesuje mnie parę działów na forum, ale jak na razie radzę sobie. Nie oznacza to jednak, że nie będę potrzebował pomocy. Zgłoszę się do Bialeńczyków na pewno. Smile
(-)Juan Pablo Morales
Odpowiedz
Miło mi widzieć El Presidente i podobnie jak nasz Prezydent witam na naszym subkontynencie. Smile Szłużę pomocą i dziękuję za pyszne cygaro.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
Cygara dla Was, więc nie ma co dziękować tylko odpalać. Wink
(-)Juan Pablo Morales
Odpowiedz
Powitać prezydenta ale chyba już się znamy.
Jedno cygaro to dość skromnie, lepiej by było po 20 dla każdego obywatela. Wink
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Witam serdecznie.

Prezent jako zadeklarowany abstynent przekażę na cele dobroczynne.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(14.08.2014, 10:31:17)Maciej Kamiński link napisał(a): Prezent jako zadeklarowany abstynent przekażę na cele dobroczynne.

Czyli "dobroczynnie" wesprze partyjnego kolegę... na co liczę.  Wink Big Grin
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Good afternoon,
How are you El Presidente?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Buenos Aires!

Witam serdecznie w Bialenii. Wink
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Przepraszam, ale na "moment" mnie przytkało w realu Wink
No to po kolei:
Cytat:Powitać prezydenta ale chyba już się znamy.
Jedno cygaro to dość skromnie, lepiej by było po 20 dla każdego obywatela
Jakoś nazwisko seńora nic mi nie mówi. Czyżbym coś przeoczył? Smile

Cytat:Witam serdecznie.

Prezent jako zadeklarowany abstynent przekażę na cele dobroczynne.
A butelką pełną rumu też seńor pogardzi? Wink

Cytat:Czyli "dobroczynnie" wesprze partyjnego kolegę... na co liczę.
I się chętny znalazł Smile

Cytat:Good afternoon,
How are you El Presidente?
Nifersztejn. Ładnie to tak naśmiewać się z obcokrajowców? Smile

Cytat:Buenos Aires!

Witam serdecznie w Bialenii
"Buenos aires seńor Siarra", znaczy się seńor Spirkin Wink
(-)Juan Pablo Morales
Odpowiedz
Cytat:A butelką pełną rumu też seńor pogardzi?
Przekażę ją na rzecz kadry naukowej i studenckiej Uniwersytetu Bialeńskiego. Są ludzie bardziej tego potrzebujący aniżeli ja.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:Ładnie to tak naśmiewać się z obcokrajowców?

Ja się nie naśmiewam, po prostu wolę "spikać" niż "szprechtać".
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(18.08.2014, 14:54:56)Juan Pablo Morales link napisał(a):
Cytat:Powitać prezydenta ale chyba już się znamy.
Jedno cygaro to dość skromnie, lepiej by było po 20 dla każdego obywatela
Jakoś nazwisko seńora nic mi nie mówi. Czyżbym coś przeoczył? Smile
A może kojarzy pan osobę o imieniu Akrypa? Jeśli mnie pamięć nie myli poznaliśmy się kiedy powszechnei używałem tego nicku.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Cytat:Przekażę ją na rzecz kadry naukowej i studenckiej Uniwersytetu Bialeńskiego. Są ludzie bardziej tego potrzebujący aniżeli ja.
Każdemu się należy Wink

Cytat:Ja się nie naśmiewam, po prostu wolę "spikać" niż "szprechtać".
A my w języku espaguglanto w La Palmie się posługujemy Smile Czyli jak by to było? Espaguglimy? Smile

Cytat:A może kojarzy pan osobę o imieniu Akrypa? Jeśli mnie pamięć nie myli poznaliśmy się kiedy powszechnei używałem tego nicku.
Oczywiście. Jakoś nie skojarzyłem po Tomaszu... Taki żarcik Wink
(-)Juan Pablo Morales
Odpowiedz
El Presidente kojarzy mi się z Tropico. Smile Jedną z moich ulubionych gier.

Były Minister Spraw Wewnętrznych
Odpowiedz
Cytat:Każdemu się należy
Niech ta hojność będzie wynagrodzona. Smile

Cytat:El Presidente kojarzy mi się z Tropico. Smile Jedną z moich ulubionych gier.
Jeeeej, kropka przed emotikoną. :respekt:
Odpowiedz
Jeżeli prawo tak mówi, to inaczej nie mogę. Ale niedługo to zmienię, proszę się nie martwić. Smile

Były Minister Spraw Wewnętrznych
Odpowiedz
Cytat:Niech ta hojność będzie wynagrodzona
Prezentów nigdy za wiele Smile

Cytat:El Presidente kojarzy mi się z Tropico. Smile Jedną z moich ulubionych gier.
Coś w tym jest, moja również Wink
(-)Juan Pablo Morales
Odpowiedz
Zachęcam El-Presidente do odwiedzenia Jahołdajewszczyzny. ;D
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości