I tak was posadzę
Witam!
Nazywam się Jarosław Michnik i jestem troszku zielony w temacie mikronacji. Grałem trochę w Sarmację i długi czas w Wirtualne Państwo. Aczkolwiek wiem jedno - wszyscy moi przeciwnicy i tak skończą w więzieniuWink

Uszanowanie,
Jarosław Michnik
[Obrazek: DGS1nKB.png]

Były Minister Spraw Wewnętrznych
Odpowiedz
Witamy serdecznie! Smile
Proszę powiedzieć czym się Pan interesuje i co chciałby robić w Republice? Smile Jesteśmy największą republiką w mikroświecie i jedynym dość młodym, a zarazem dużym krajem. Także trafił Pan doskonale. Wink Polecam rozejrzenie się po forum. Gdy napisze Pan już 10 postów, będzie Pan mógł złożyć wniosek o obywatelstwo w Pałacu Prezydenckim.
N.N
Odpowiedz
Witam w Bialenii!
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Witam serdecznie w miejscu, gdzie trawa jest zieleńsza!
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Witamy!
Radził bym jednak opuścić to miejsce bo tu strasznie czepiają się za błędy w pisowni i same spiski masońskie się przeprowadza. A dodatkowo każda nowa osoba jest zagrożeniem dla systemu władzy.
Serdecznie cieszy mnie przybycie nowego mieszkańca. ^^
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
(18.08.2014, 21:05:40)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Witamy serdecznie! Smile
Proszę powiedzieć czym się Pan interesuje i co chciałby robić w Republice? Smile Jesteśmy największą republiką w mikroświecie i jedynym dość młodym, a zarazem dużym krajem. Także trafił Pan doskonale. Wink Polecam rozejrzenie się po forum. Gdy napisze Pan już 10 postów, będzie Pan mógł złożyć wniosek o obywatelstwo w Pałacu Prezydenckim.

Interesuje się dziennikarstwem, sprawami wewnętrznymi, finansami oraz prawem. No i rzecz jasna polityką. Będę chciał założyć gazetę. Celi ma wiele. Jeden z nich to wsadzenie do więzienia opozycji do mojej osoby. Ale będę chciał obejmować również najwyższe stanowiska z państwie.

Odpowiedz
(18.08.2014, 21:10:10)Tomasz Rabotowicz link napisał(a): Witamy!
Radził bym jednak opuścić to miejsce bo tu strasznie czepiają się za błędy w pisowni i same spiski masońskie się przeprowadza. A dodatkowo każda nowa osoba jest zagrożeniem dla systemu władzy.
Serdecznie cieszy mnie przybycie nowego mieszkańca. ^^

Chciałbym dodać, że jestem masonem Big Grin Kucu.

Odpowiedz
(18.08.2014, 21:10:19)Jarosław Michnik link napisał(a): Celi ma wiele. Jeden z nich to wsadzenie do więzienia opozycji do mojej osoby. Ale będę chciał obejmować również najwyższe stanowiska z państwie.
Cele niczym nowy tow. Grutin?
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
O, to świetne ma Pan zainteresowania. Smile Znawcy prawa zawsze są potrzebni. Znawcy finansów też, bowiem mamy bardzo rozbudowaną gospodarkę. No i przede wszystkim dziennikarstwo- to u nas trochę szwankuje.

Swoją drogą, pytanie do Hajnrisia: czy na stronie głównej będzie można publikować jakieś artykuły, tak jak to ma miejsce np. w Dreamlandzie?
N.N
Odpowiedz
(18.08.2014, 21:11:38)Tomasz Rabotowicz link napisał(a): [quote author=Jarosław Michnik link=topic=1516.msg14349#msg14349 date=1408389019]
Celi ma wiele. Jeden z nich to wsadzenie do więzienia opozycji do mojej osoby. Ale będę chciał obejmować również najwyższe stanowiska z państwie.
[/quote]

Znam założyciela Federacji Brodryjskiej i osobiście uważam to państwo za kompletny burdel. Z chęcią bym je zniszczył.

Odpowiedz
(18.08.2014, 21:13:07)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Swoją drogą, pytanie do Hajnrisia: czy na stronie głównej będzie można publikować jakieś artykuły, tak jak to ma miejsce np. w Dreamlandzie?

W jaki sposób? Kanał RSS czy poprzez zalogowanie się na stronie głównej?

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(18.08.2014, 21:13:45)Jarosław Michnik link napisał(a): [quote author=Tomasz Rabotowicz link=topic=1516.msg14351#msg14351 date=1408389098]
[quote author=Jarosław Michnik link=topic=1516.msg14349#msg14349 date=1408389019]
Celi ma wiele. Jeden z nich to wsadzenie do więzienia opozycji do mojej osoby. Ale będę chciał obejmować również najwyższe stanowiska z państwie.
[/quote]

Znam założyciela Federacji Brodryjskiej i osobiście uważam to państwo za kompletny burdel. Z chęcią bym je zniszczył.
[/quote]
Skąd u pana taka żądza władzy i zniszczenia? Big Grin Trzeba się uśmiechać a jak uczą kucyki love and tolerance oraz friendship is magic. ^^
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
A nie wiem, jak tam zrobisz, tak będzie dobrze. Wink
N.N
Odpowiedz
Cytat:Interesuje się dziennikarstwem, sprawami wewnętrznymi, finansami oraz prawem.
Jej, szansa na odbetonowanie MSW i BIW.

Cytat:No i rzecz jasna polityką. Będę chciał założyć gazetę.
Super, bo jedyna gazeta w tym kraju jest nieaktywna od marca.

Cytat:Celi ma wiele.
Wiele Celi? Przecież Celina to takie rzadkie imię. :o

Cytat:Jeden z nich to wsadzenie do więzienia opozycji do mojej osoby.
Do tego celu polecam zaprzyjaźnić się z Policją. Najprostsza droga do tego to stawianie kropek przed emotikonami.

Cytat:Znam założyciela Federacji Brodryjskiej i osobiście uważam to państwo za kompletny burdel. Z chęcią bym je zniszczył.
Ależ zaangażowanie w sprawy małe.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(18.08.2014, 21:15:48)Tomasz Rabotowicz link napisał(a): [quote author=Jarosław Michnik link=topic=1516.msg14354#msg14354 date=1408389225]
[quote author=Tomasz Rabotowicz link=topic=1516.msg14351#msg14351 date=1408389098]
[quote author=Jarosław Michnik link=topic=1516.msg14349#msg14349 date=1408389019]
[/quote]

[/quote]
Skąd u pana taka żądza władzy i zniszczenia? Big Grin Trzeba się uśmiechać a jak uczą kucyki love and tolerance oraz friendship is magic. ^^
[/quote]

Właściwie to nie wiem. Polityka. Ale za to jestem miłym, serdecznym człowiekiemWink Określam się poza tym jako liberał społeczny oraz gospodarczy.

Odpowiedz
Wiele celów. Wink Sorry, czasami się zdarza.

Odpowiedz
Witam nowego mieszkańca! Mam nadzieje że ci się tu spodoba, działająca gazeta faktycznie by nie zaszkodziła. Smile
[i]Maria von Primisz
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
(18.08.2014, 21:15:59)AndrzejSwarzewski link napisał(a): A nie wiem, jak tam zrobisz, tak będzie dobrze. Wink

Dla kanału RSS każdy chętny do prowadzenia gazety musiałby zaopatrzyć się we własną stronę internetową. No chyba, że zrobię osobną stronę dla mediów z "tablicą informacji" na stronie głównej.

Odpowiedz
Tylko jakim prawem trzeba stawiać kropki przed emotikonami? Proszę pokazać mi odpowiedni paragraf. Bo wtedy go zmienię, bo uważam go za bezsens.

Odpowiedz
Artykuł szósty Kodeksu Porządkowego:
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...8#msg12768

I objaśnienie: w języku polskim wypowiedzi kończy się znakiem przestankowym w ilości nie większej niż trzy. Emotikona znakiem przestankowym nie jest.

A tak już nieoficjalnie, po prostu Prezes Policji jest kropkofilem i usilnie się tego czepia. Co starsi stażem pamiętają, jak braki w tym zakresie się kiedyś kończyły.

Wybory są akurat w ten weekend, jak uda się z kampanią i obywatelstwem wyrobić i trafić do Parlamentu, to chętnie rozpatrzymy propozycje zmian w tym zakresie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości