Witam
Dobrze wiecie że Chruszczenko=Grutin i nie będę tego ukrywać. Uśmierciłem postać Grutina ponieważ znudziła mnie już postać dyktatora. Teraz jestem a'la Wiktor Juszczenko. Witam Was i pragnę poinformować, że miesiąc wrzesień w Brodrii będzie "Miesiącem Republiki Bialeńskiej". Założyłem nowe konto po konsultacjach z tutejszą administracją.

Nie chcę zaczynać wjen, kłótni itp. Grutin nie żyje i koniec!

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Odpowiedz
Matko Bosko! Grutin, kiedy ty dasz nam spokój? Ta cała błazenada nie ma sensu, odpuść sobie. I tak jesteś stracony na scenie politycznej...
Guliano margrabia Montini
Król Bialenii
Były rektor UB
Kochanek Saszy
Obrońca uciśnionych
Posiadacz 43 folwarków
Król kampanii wyborczych
Mason  "Pelikan   Orientyki" 
Ksiądz Kościoła Rotryjskiego
Pierwszy wśród sprawiedliwych
Najznamienitszy obywatel Bialenii
Przyjaciel Andrzeja Swarzewskiego
Wielokrotny  Marszałek  Parlamentu
Profesor zwyczajny doktor habilitowany
Zadeklarowany działacz LGBTQ na terenie Bialenii
Odpowiedz
No to taka linia czasu co robił Grutin.

Antalgia i Lanchalt > Nordia > Rotria > Brodria > Koburgia > Brodria

Robert Viron > ? > Klemens Krasiński > Władimir Grutin > Karol WilhelmWiktor Chruszczenko
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
(22.08.2014, 08:28:09)Guliano Montini link napisał(a): Matko Bosko! Grutin, kiedy ty dasz nam spokój? Ta cała błazenada nie ma sensu, odpuść sobie. I tak jesteś stracony na scenie politycznej...
I kto to mówi? Zdrajca Kościoła! Na stos z takimi jak Wy!
I Pan śmie wzywać Matkę Boską?
Niech żyje bezczelność!

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Odpowiedz
Witaj! Smile
Cieszę się, że Cię tu widzę! Smile
N.N
Odpowiedz
(22.08.2014, 10:00:51)Wiktor Chruszczenko link napisał(a): [quote author=Guliano Montini link=topic=1540.msg14866#msg14866 date=1408688889]
Matko Bosko! Grutin, kiedy ty dasz nam spokój? Ta cała błazenada nie ma sensu, odpuść sobie. I tak jesteś stracony na scenie politycznej...
Niech żyje bezczelność!
[/quote]
Takie zachowanie raczej nie poprawi pana opinii. A powinieneś na nią ciężko pracować by mieć jakiekolwiek szanse na zdobycie zaufania.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Witamy premiera, podobno znów bratniego narodu. Smile 
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
(22.08.2014, 10:00:51)Wiktor Chruszczenko link napisał(a): [quote author=Guliano Montini link=topic=1540.msg14866#msg14866 date=1408688889]
Niech żyje bezczelność!
[/quote]

To Rotria jest zdrajcami kościoła. My mamy kościół narodowy, jest ok. No i ciekawe, z tym stosem. My jesteśmy miłościwi i dopuściliśmy pana do tego forum. Pan przecież nie żyje.
Odpowiedz
Idź być Grutinem gdzie indziej.

Zgodnie z wyrokiem NT: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...8#msg14268 nie masz prawa wrócić tu pod żadną inną postacią, chyba, że przyznasz się do sfingowania śmierci. Czekam do wieczora na taki wniosek, potem do Sądu idzie akt oskarżenia, co w przypadku oczywistej winy doprowadzi do permbana. Konsultacje z administracją nie są dla mnie wytłumaczeniem.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
[Obrazek: palowanie_SP.jpg]
*Policjant Tomasz Rabotowicz kierując się dobrem narodowym i będąc zniesmaczonym obrażaniem i grożeniem śmierciom obywatelom Bialeńskich przesz pana Wikotra spałował go 2 krotnie żeby pamiętał iż zabawa w Wiktora Juszczenko ma konsekwencje.*
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
Leszku Hellerze, wyjdź. Brodria to śmieszne multi państwo i nie powinniśmy mieć żadnej zażyłości, a ty powinieneś siedzieć w pierdlu.
[Obrazek: DGS1nKB.png]

Były Minister Spraw Wewnętrznych
Odpowiedz
(22.08.2014, 11:41:37)Jarosław Michnik link napisał(a): Leszku Hellerze, wyjdź. Brodria to śmieszne multi państwo i nie powinniśmy mieć żadnej zażyłości, a ty powinieneś siedzieć w pierdlu.

On już nie żyje, zresztą, zaraz złożymy pozew o permbana. Big Grin
Odpowiedz
Jak traktujecie gości? Towarzysz Chruszczenko jest tutaj gościem i dajcie mu spokój.
N.N
Odpowiedz
(22.08.2014, 13:13:28)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Jak traktujecie gości? Towarzysz Chruszczenko jest tutaj gościem i dajcie mu spokój.
Ja tylko respektowałem prawo a Towarzysza sam ciepło witam po za tym co tu dużo mówić lubię pałować ludzi. ^^
Jeszcze raz witam Chruszczenke.
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
(22.08.2014, 13:13:28)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Jak traktujecie gości? Towarzysz Chruszczenko jest tutaj gościem i dajcie mu spokój.
Nie ma mowy. Prawo jest święte. Prawo jest wszystkim. Prawo jest absolutne. Grutin jest martwy. Nie ma przyzwolenia od Najwyższego Trybunału na zakładanie nowych kont przez zmarłych. I kropka. Kim by ta osoba nie była, dostanie permbana. Żeby ukrócić te zapędy na przyszłość, będzie to permban na IP. A ponieważ bramki proxy są zablokowane, to skutecznie uniemożliwi kloning. No chyba, że Grutin przyzna się do sfingowania własnej śmierci (bądź ogłosi wskrzeszenie). Jak to zepsuje nam stosunki z Brodrią (moje zdanie na ich temat już chyba wiele razy wyraziłem), to zwolennicy kontaktów z tym państwem będą mogli wieszać na mnie psy, ale mam obowiązek robić to co robię.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz

Prawo jest święte, a jego respektowanie jest błogosławieństwem.
Odpowiedz
Takim trochę wprowadzonym kuchennymi drzwiami i przy sporym oporze sporej części mieszkańców... radziłbym to pamiętać.

(22.08.2014, 10:02:15)MvP link napisał(a): ...podobno znów bratniego narodu. Smile
W sumie masz trochę racji... przyjaciół się wybiera, a brata się "dostaje" - bez możliwości reklamacji.  >Big Grin

(22.08.2014, 14:23:39)Maciej Kamiński link napisał(a): ...ale mam obowiązek robić to co robię.
Armia "stoi murem" za Policją w tym przypadku - to jest państwo prawa i ma tak pozostać.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Czas minął. Zegar śmierci sięga po kosę, akt oskarżenia wyrusza do Sądu.
Odpowiedz
Spóźniłam się z powitaniem, a tak bardzo lubię kontrowersyjne postacie w v-świecie.
[Obrazek: kwlogo.png][Obrazek: 2ilo755.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości