Żegnam.
#81
(10.09.2014, 20:57:58)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Z premedytacją ograniczacie liczbę postów i liczbę obywateli, co jest dla mnie zbrodnią.
Ale przypominać to chyba nie muszę, że sami z własnej woli opuściliście kraj po przegranych wyborach, zamiast zostać, przyjąć porażkę i walczyć dalej o swoją wizję RB?
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#82
(10.09.2014, 21:02:45)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Mnie wykluczyliście po trzech kwartałach ciężkiej pracy.
Pleciesz bzdury... nikt Cię nie wykluczył, po prostu raz przegrałeś wybory (w sumie na własne życzenie... ale to bez znaczenia) i obraziłeś się diabli wiedzą dlaczego? Na rządowych stołkach były zmiany, w Parlamencie były zmiany i jakoś nikt z tego powodu nie odchodził - szczególnie nie tak ostentacyjnie jak Ty.

(10.09.2014, 21:02:45)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Raz stworzona machina kozłów ofiarnych nie skończy się nigdy. Kaniewski, Aykm, Grutin, Swarzewski, Spirkin... Kto będzie następny?

Aykm? - on to się wyniósł po angielsku... zajął się Brodrią i wszem, i wobec (nawet na forum NUPIA) twierdził, że nie ma czasu na wiele mikronacji. Jedynym "zarzutem" do niego swego czasu była sytuacja, że nie poradził sobie jako administrator (wtedy gdy skasował 2 tygodnie) i tyle - zresztą ten zarzut był całkowicie merytoryczny.

Grutin? - No akurat, kwestię Grutina i Brodrii to sam rozkręciłeś... przypominam, że wszystkie niesnaski z Brodrią i Grutinem to się zaczęły od opublikowanej przez Ciebie "prowokacji", to nakręciło spiralę, która doprowadziła do wrogości. A ta wrogość napędza się już sama...

Swarzewski? - patrz wyżej... przegrałeś tylko wybory, przez jedną kadencję nie byłbyś Prezydentem (i co z tego - przecież to nie stołek dożywotni, tylko wybieralny), mogłeś robić wiele rzeczy w RB, nikt nawet nie sugerował (poza jakimś Michnikiem - który w sumie nie wiadomo skąd jest i nic tutaj nie wniósł - jego głos można było spokojnie olać), abyś gdziekolwiek odchodził, wprost przeciwnie.

Spirkin? - no akurat to jedyna osoba, której odejście rozumiem (powrotu już nie bardzo), nie pasuje mu wizja "poważnej mikronacji", on chciałby jakieś ZSKHiW bis. Na tej samej zasadzie chciały odejść trzy osoby, którym nie pasowało przeforsowanie zabawy w kreskówki dla 6-letnich dziewczynek.

A do tego Andrzeju zaczynasz gadać jak potłuczony (bez urazy) - nie wiem co w Ciebie wstąpiło? Krytykujesz nas, że walczymy o utrzymanie "powagi RB"? Może za chwilę zaczniesz jak Spirkin nawoływać do likwidacji bezsensownych "poważnych" działów?

W mordę... przecież sam taką Bialenię stworzyłeś. Sam namawiałeś i zapraszałeś by tworzyć ją właśnie w takim "poważnym" stylu. Jakoś nie miałeś nic przeciwko jak byłeś Prezydentem - to teraz o co Ci chodzi? W sumie kompletnie nie wiem o co Tobie chodzi - jak dla mnie to jakaś dziwna "urażona duma" po minimalnie przegranych wyborach, na tyle minimalnie że w następnych mogłeś swobodnie wygrać.

W ogóle to dla mnie kompletnie niezrozumiałe u człowieka, który od dawna krytykował jak w polityce robiło się nudno i zbyt stabilnie...  No i co? Raz się układ poruszył, nastąpiło trochę zmian na stanowiskach, w tym tym najważniejszym - to zaraz walnąłeś focha i teraz nam wciskasz, że ktoś Ciebie stąd wykurzył. Śmieszne.

Weź się chłopie ogarnij... i wracaj tutaj. Możesz robić tutaj wiele rzeczy* i jesteś tutaj potrzebny, dziś nie jesteś Prezydentem, ale jutro możesz nim być ponownie - taka jest polityka. Ta sama, którą strasznie krytykowałeś gdy robiła się zbyt stabilna.

____________
*) Np. odkrywamy v-kosmos, możesz pisać swoje doskonałe prace naukowe w tej tematyce - będę dostarczał materiałów i badań, ale możesz rozwijać wg swojej wyobraźni opisy ciał niebieskich... planet, księżyców itd.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#83
Nie uważam za sensowne działanie w obecnej sytuacji, jest to po prostu bezcelowe. W państwie bezprawia, gdzie Trybunał Najwyższy przeprowadza zamachy stanu (a przynajmniej próbuje) i nie ponosi za to odpowiedzialności (wręcz przeciwnie- jeden z zamachowców został ogłoszony prezydentem, a drugi wszedł w skład rządu), po prostu nie ma sensu działać.
Równie dobrze mógłbym działać w Dreamlandzie albo jakimś monarchofaszystanie. Byłoby to tak samo bezperspektywiczne, a prestiż większy.
N.N
Odpowiedz
#84
(11.09.2014, 15:57:56)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Nie uważam za sensowne działanie w obecnej sytuacji, jest to po prostu bezcelowe. W państwie bezprawia, gdzie Trybunał Najwyższy przeprowadza zamachy stanu (a przynajmniej próbuje) i nie ponosi za to odpowiedzialności (wręcz przeciwnie- jeden z zamachowców został ogłoszony prezydentem, a drugi wszedł w skład rządu), po prostu nie ma sensu działać.

Wybacz, ale zachowujesz się trochę bez sensu... Po pierwsze ten cały trybunał może wkrótce przestać istnieć (złożyłem odpowiedni projekt ustawy), a po drugie to o czym piszesz to jest typowy spór polityczny. Gdybyś działał dalej, a nie obrażał się na to, że raz nie zostałeś wybrany na Prezydenta to aż się prosi by stworzyć konstruktywną opozycję i wygrać następne wybory.

Takimi sformułowaniami zaprzeczasz sam sobie - to przecież Ty zabiegałeś o to by scena politycznie nie była nadmiernie ustabilizowana, to Ty niejednokrotnie zabiegałeś o to by "coś się ruszyło", by były polityczne spory bo to uważałeś za ciekawe.

No to teraz jak to wygląda? Przecież wybierasz sobie argumenty na siłę... tamta próba przejęcia zarządzania państwem nawet nie doszła do skutku, bo problem rozwiązali wyborcy dodając jeden głos. A jak chyba pamiętasz została dość stanowczo skrytykowana nawet przez Twoich politycznych przeciwników, co szybko doprowadziło do tego, że Trybunał zmienił zdanie. Nie było żadnego "zamachu stanu" czy nawet usiłowania... Trybunał się po prostu pogubił i nie wiedzieli co mają zrobić w sytuacji, która ich trochę przerosła (przy czym nie tylko ich wina - bo faktycznie nie wzięliśmy przy ustawie pod uwagę takiej sytuacji).

Tak więc się nie wygłupiaj i nie małpuj Kaniewskiego (przepraszam za porównanie) - czyli nie ograniczaj się do krytyki dla samej krytyki, bez próby działania w opozycji do pomysłów (politycznych), które się Tobie nie podobają. Przecież nie chodzi tutaj o jakieś kwestie samego podstawowego charakteru zabawy (co może być zrozumiałem powodem do odejścia, gdy nie odpowiada - ale Tobie to przez miesiące odpowiadało, nawet bardzo), to tylko spór polityczny - nie pierwszy i nie ostatni zapewne. Dziś jest taki rząd, a jutro inny - jak to polityce, którą sam chciałeś mieć "ciekawą" i "niestabilną".

No chyba, że chodzi o to, że akceptujesz tylko rządy te, w których jesteś przywódcą... raz przegrałeś (minimalnie) i co się stało? Odchodzisz do wrogiego kraju i zaczynasz na nas "jechać" - nie sądzisz, że to do Ciebie nie pasuje. W każdym razie do wizerunku, który stworzyłeś... przecież "od zawsze" opowiadałeś, że wcale nie musisz być prezydentem, niejednokrotnie nawet zapowiadałeś, że chciałbyś by inni też porządzili, a Ty się zajmiesz czymś innym.

I co się dzieje gdy do tego doszło? Postępujesz dokładnie odwrotnie jak zapowiadałeś... nie widzisz niekonsekwencji? Tak więc się jeszcze dobrze zastanów - bo najpierw chciałeś by realizować pewną linię RB, a teraz okazuje się (gdy jest realizowana wg wielu Twoich założeń), że uważasz ją za złe postępowanie (obrona powagi RB). Najpierw zapowiadałeś głośno, że Prezydentem być nie musisz, wręcz sugerowałeś, że kiedyś przestaniesz kandydować - a nagle gdy przegrałeś raptem jedne wybory to się obrażasz i jeszcze opowiadasz banialuki, że ktoś Cię stąd wypędził (choć to całkowita nieprawda, bo po prostu walnąłeś focha jak przegrałeś wybory i tyle).

Przemyśl to - jesteś tutaj potrzebny jako obywatel, ja osobiście miło wspominam wszelkie nasze dysputy i działania nawet jak się nie zgadzaliśmy (ludzka rzecz)... Andrzeju czy nie potrafisz przełknąć jednej (niewielkiej) porażki wyborczej? Nie wygłupiaj się i tyle. Takie jest moje zdanie.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#85
Kończymy tę dyskusję. Dalsza "kontrrewolucja" będzie natychmiast wywalana do kosza.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#86
Ten się wita, a ja się żegnam.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#87
Ktoś tu chyba nie umie czytać.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#88
No to już cenzura i usuwanie postów niezgodnych z doktryną panującego reżimu.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#89
(11.09.2014, 21:37:05)Hyacinthe Molière link napisał(a): No to już cenzura i usuwanie postów niezgodnych z doktryną panującego reżimu.
Nic nie usuwam. Jedynie przenoszę do kosza. Jeśli sobie życzysz, mogę wymienić podstawę prawną takiego działania (uchwaloną "za prawdziwej Bialenii").
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#90
Ahahahaha. Big Grin Coraz śmieszniej tutaj. Big Grin W prawdzie to śmiech przez łzy, ale i tak. Wink
N.N
Odpowiedz
#91
(11.09.2014, 21:43:41)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Ahahahaha. Big Grin Coraz śmieszniej tutaj. Big Grin W prawdzie to śmiech przez łzy, ale i tak. Wink
Inaczej śpiewałeś, kiedy poprzednio robiłem dokładnie to samo.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#92
Chyba raczej nie robiłeś, jak Michnikowe szambo wybiło. Ale taka to już konsekwencja.
N.N
Odpowiedz
#93
(11.09.2014, 21:48:48)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Chyba raczej nie robiłeś, jak Michnikowe szambo wybiło. Ale taka to już konsekwencja.
Nie robiłem też, kiedy zacząłeś sobie swobodnie bluzgać. Zaprzeczając zresztą w ten sposób doktrynie "Bialenii dla wszystkich".
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#94
Bialenia jest dla wszystkim, ale nie wszyscy mogą być ministrami spraw wewnętrznych.
N.N
Odpowiedz
#95
(11.09.2014, 21:51:42)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Bialenia jest dla wszystkim, ale nie wszyscy mogą być ministrami spraw wewnętrznych.
Stołkomania. Rzecz, z którą tak walczyłeś, przez Ciebie teraz przemawia.

Tyle. Jutro robię kolejne sprzątanie, a dziś idę znowu spać czerwony na twarzy.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#96
Ależ, ja nie chcę być ministrem spraw wewnętrznych. Big Grin Ale jednocześnie nie powrócę do normalnej aktywności dopóty, dopóki ministrem będzie element antypaństwowy. No i dopóki wszyscy nie przeprosicie ludzi, którzy chcieli bawić się w Ponyville za karygodne potraktowanie ich.
N.N
Odpowiedz
#97
(11.09.2014, 21:56:45)AndrzejSwarzewski link napisał(a): No i dopóki wszyscy nie przeprosicie ludzi, którzy chcieli bawić się w Ponyville za karygodne potraktowanie ich.
Odbiło Ci chyba do końca... Sam postulowałeś bezpośrednie wybory i je przegrałeś, a teraz masz pretensje do wszystkich wokoło. Nie zauważasz tego, że ta cała wojenka wybuchła właśnie dlatego, że komuś się tutaj zachciało wygłupu z kreskówkami dla małych dziewczynek i do tego wyraźnie tą oborę zrobił tutaj celowo, bo mu się nie podobało, że nie akceptowano prowadzenie "narracji" rodem z ZSKHiW.

Jak na siłę chcieliście tutaj zrobić ten wygłup z kucykami, to po prostu chcieliśmy odejść i dać Wam się bawić w kreskówki. To jak ich niby potraktowaliśmy - chcieliśmy dać spokój sobie z Bialenią i pozwolić Wam bawić się po swojemu, w sposób który kilku osobom całkowicie nie odpowiadał.

Maciej ma całkowita rację - gdybyście przeforsowali na siłę to "kucykowo", to mielibyście ten sam problem - tylko po prostu inne osoby by opuściły ten kraj. Co najwyżej nawalilibyście kupę postów o niczym i byłbyś szczęśliwy bo dalej byłbyś Prezydentem... kraju bajeczek dla 6-letnich dziewczynek.

Od początku było wiadomo, że ten wygłup z kucykami źle się skończy... nawet nie dostrzegasz, że zrobili (przynajmniej jeden z nich - zresztą nie tai wcale, że jest tutaj tylko po to by robić na złość) ten "numer" całkowicie celowo, aby zrobić tutaj zamieszanie i aby wsadzić "kij w mrowisko". A ty dałeś się na to zresztą podpuścić... a jeszcze dodatkowo skłóciłeś towarzystwo tymi zakulisowymi konszachtami z Brodrią, wbrew opinii większości obywateli - chciałeś pokazać, że postawisz na swoim bo masz władzę. I co z tego wyszło? Co widać. Dobrze się zastanów - kto Ci ten kraj rozpieprzył i dlaczego dałeś się wmanewrować w to wszystko.

Wiecie co... chyba wezmę sobie stąd urlop - bo ten cyrk, który robicie przestaje mnie powoli bawić. To się po prostu robi bez sensu.


[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#98
Prezydent wraca. Big Grin
Pozwólcie że wypunktuje.
1) byłbym zobowiazany Macieju jakbyś mógł przywrócic to co wywaliłeś do kosza w jakimś oddzielnym wątku posty wg mnie przynajmniej stanowiły offtopic ale nie wyczerpywały definicji spamu.
2) Proponuje aby Jahłodzie nadać duza autonomie i pozwolić jej się rządzić jak chce (w granicach prawa i rozsądku czyli pomysły z Listą Dyskusyjną czy samoodłaczaniem się wypadają), lecz jednocześnie tonować wpływ tej narracji na "centrale", Bialenia miała by wtedy trzy regiony, poważny, narracyjny i "dziką Anatolię" co było by niezłym połaczeniem wg. mnie.
3) Co do pretensji co do składu rzadu to nic nie jest wieczne ale argument "ja go nie lubię bo jest młody i za bezczelny" to ciągle mało, ale zapraszam do (niekoneicznie publicznej) dyskusji

Coś pominąłem?
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
#99
Cytat:1) byłbym zobowiazany Macieju jakbyś mógł przywrócic to co wywaliłeś do kosza w jakimś oddzielnym wątku posty wg mnie przynajmniej stanowiły offtopic ale nie wyczerpywały definicji spamu.
A według mnie przeciwnie. Skoro tak sobie życzysz, nie będę (na razie) dalej wywalał, ale tamte posty będą leżały w koszu - no chyba, że ktoś napisze odwołanie od tej decyzji Policji (bo, co przypominam, można to zrobić przy KAŻDYM działaniu PK).

Cytat:2) Proponuje aby Jahłodzie nadać duza autonomie i pozwolić jej się rządzić jak chce (w granicach prawa i rozsądku czyli pomysły z Listą Dyskusyjną czy samoodłaczaniem się wypadają), lecz jednocześnie tonować wpływ tej narracji na "centrale", Bialenia miała by wtedy trzy regiony, poważny, narracyjny i "dziką Anatolię" co było by niezłym połaczeniem wg. mnie.
Każdy chętny może napisać projekt poprawki do AZ AJ, ten akurat dokument może zmienić Parlament, bez wpływu MSW.

Cytat:3) Co do pretensji co do składu rzadu to nic nie jest wieczne ale argument "ja go nie lubię bo jest młody i za bezczelny" to ciągle mało, ale zapraszam do (niekoneicznie publicznej) dyskusji
Całkiem jakby wcześniej nie było kontrowersyjnych kandydatur, na które jakoś obecni "kontrrewolucjoniści" nie narzekali... Ja z pamięci mogę wymienić co najmniej dwie.

Cytat:Ale jednocześnie nie powrócę do normalnej aktywności dopóty, dopóki ministrem będzie element antypaństwowy.
Nie wiem, czy aby na pewno to rozumiesz - ale w tej chwili Twoja aktywność jest bardziej "antypaństwowa" (cokolwiek przez to rozumiesz) niż aktywność Michnika tuż po przybyciu. Bo ta "wojenka", którą tu wraz z Feliksem kreujecie (nie moja sprawa, na ile świadomie) niczym dobrym się nie może skończyć.

Cytat:No i dopóki wszyscy nie przeprosicie ludzi, którzy chcieli bawić się w Ponyville za karygodne potraktowanie ich.
...A teraz wrócisz do dyskusji z tych czasów, przeczytasz ją ze zrozumieniem i przestaniesz chrzanić głupoty. Równie dobrze mógłbyś twierdzić, że karygodnie potraktował Cię Parlament II kadencji, bo nie poparł pomysłu na wprowadzenie realnego prawa międzynarodowego. Obie osoby optujące za tym projektem po prostu sobie odpuściły - Feliks zrezygnował z aktywności, a Tomasz po prostu przeszedł nad sprawą do porządku dziennego (czy Taliba można wliczać do kucykowych aktywistów, to nie jestem pewien). Nie zauważyłem, aby którykolwiek z nich poczuł się obrażony akurat z powodu braku poparcia dla swoich idei.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Chciałbym oficjalnie potwierdzić, że wracam do wyższej aktywności w Republice Bialenii. Chcę zapewnić, że tym razem będę poważniejszy w moich działaniach i raczej nie planuję pony rewolucji. Jeśli kogoś moje ostatnie działania uraziły, to przepraszam.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości