Żegnam.
[Obrazek: Spike_waves_goodbye_to_Twilight_S03E11.png]

Z wiadomych powodów postanawiam wycofać się z życia politycznego oraz obywatelskiego Republiki Bialeńskiej. Dziękuję wszystkim za zabawę i życzę powodzenia. Nie będę psuł innym zabawy, a więc żegnam.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Ty to jebnięty jesteś...
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Chciałeś Kucobialenii i odchodzisz. Gorszego człeka nie widziałem.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Skoro "rozwalam" Bialenię i Wam się to nie podoba to logiczne jest, iż odchodzę. Nie będę psuć zabawy tym, którym się obecny wygląd tego kraju podoba. Mnie nie interesuje wygląd Bialenii, do którego dążycie, a więc odchodzę. Co w tym jest dziwnego?
Odpowiedz
Zakładasz Triumwirat Ponylandii?  ;D

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(23.08.2014, 12:16:58)Hyacinthe Molière link napisał(a): Skoro "rozwalam" Bialenię i Wam się to nie podoba to logiczne jest, iż odchodzę. Nie będę psuć zabawy tym, którym się obecny wygląd tego kraju podoba. Mnie nie interesuje wygląd Bialenii, do którego dążycie, a więc odchodzę. Co w tym jest dziwnego?

Wszyscy którzy nie chcą twojej Bialenii odchodzą. Logicznym jest to że teraz możesz się pobawić w kucoland.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
(23.08.2014, 12:18:52)Konstanty Jerzy Michalski link napisał(a): [quote author=Hyacinthe Molière link=topic=1553.msg15049#msg15049 date=1408789018]
Skoro "rozwalam" Bialenię i Wam się to nie podoba to logiczne jest, iż odchodzę. Nie będę psuć zabawy tym, którym się obecny wygląd tego kraju podoba. Mnie nie interesuje wygląd Bialenii, do którego dążycie, a więc odchodzę. Co w tym jest dziwnego?

Wszyscy którzy nie chcą twojej Bialenii odchodzą. Logicznym jest to że teraz możesz się pobawić w kucoland.
[/quote]

Nie, bo ja odchodzę. Wink Ty, Razor, Guliano i reszta budujcie Bialenię wdg. swojej wizji. Mnie się ta wizja nie podoba, a więc odchodzę. Co jest w tym dziwnego? Jak gdzieś mi się nie podoba, to odchodzę stamtąd i tyle. Decyzję podjąłem i jej nie zmienię, nie będę Wam psuć zabawy. 
Odpowiedz
Wiedziałem, że tak to się skończy. To dlatego zabawa w mniej niż 10 osób była fajna - bo nie było konfliktów na taką skalę.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Hiacynt, nie odchodź! To jest nasz kraj, kraj ludzi wyluzowanych i nie napinających się niepotrzebnie! Smile
Także weź wracaj i nie rób scen. :*
N.N
Odpowiedz
(23.08.2014, 12:43:43)Maciej Kamiński link napisał(a): Wiedziałem, że tak to się skończy. To dlatego zabawa w mniej niż 10 osób była fajna - bo nie było konfliktów na taką skalę.
Też ostrzegałem, że szukanie aktywności na siłę oraz nadmierny rozrost nie skończy się dobrze - im większa grupa tym trudniej się porozumieć co do wizji v-państwa. Również najlepiej się tutaj czułem i miałem największy zapał do tworzenia RB gdy działaliśmy w małej i w miarę zgodnej (o podobnej wizji) grupie.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
A ja uważam, że to dobrze, iż Bialenia ma coraz więcej obywateli. Szczególnie jak Ci obywatele są takimi wybitnymi i wyjątkowym jednostkami jak Hiacynt, czy też Hewret.
N.N
Odpowiedz
(23.08.2014, 13:00:17)AndrzejSwarzewski link napisał(a): A ja uważam, że to dobrze, iż Bialenia ma coraz więcej obywateli. Szczególnie jak Ci obywatele są takimi wybitnymi i wyjątkowym jednostkami jak Hiacynt, czy też Hewret.
Cóż, fajnie jest być wśród twórców największej republiki mikroświata, która od marca (a może i od lutego) bezustannie jest w pierwszej siódemce największych v-państw w Polsce, a momentami była na podium. Ale najlepszy klimat do pracy miała Bialenia za czasów początków drugiego forum.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Teraz też jest klimat do pracy, z tym, że jest to klimat do pracy stworzony przez kolejną falę emigracji do Bialenii. Najważniejsze to umieć się przystosować. Ja potrafię i wciąż trzymam właśnie z tymi nowymi, aktywnymi i ideowymi.
N.N
Odpowiedz
Ehhh... teraz odejdzie jedna osoba, później druga i miejmy nadzieję, nie będzie czegoś co się zwie "efektem domina".
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
(23.08.2014, 16:48:49)Ali ibn Abi Talib link napisał(a): Ehhh... teraz odejdzie jedna osoba, później druga i miejmy nadzieję, nie będzie czegoś co się zwie "efektem domina".
Raz takie coś już było, ale wtedy odeszły osoby znające się z reala.
Odpowiedz
(23.08.2014, 16:50:56)Maciej Kamiński link napisał(a): [quote author=Ali ibn Abi Talib link=topic=1553.msg15069#msg15069 date=1408805329]
Ehhh... teraz odejdzie jedna osoba, później druga i miejmy nadzieję, nie będzie czegoś co się zwie "efektem domina".
Raz takie coś już było, ale wtedy odeszły osoby znające się z reala.
[/quote]
Jak mówisz o Sapiesze, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ir Min Ward był nie tylko jego znajomym z reala, ale też klonem. Dopiero pod koniec jego egzystencji Heinrich mi o tym powiedział.
N.N
Odpowiedz
Informuję, iż Hyacinthe Molière dziś zmarł.
Jego ostatnią wolą było cały dobytek przekazać na rzecz Zielonego Kościoła.
Odpowiedz
O nie! Sad

Odpowiedz
Na zawsze zostanie w naszej pamieci ...
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
Jesli wygram wybory to pierwsza moja decyzja bedzie ogloszenie zaloby narodowej po tej wielkiej stracie.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości