ogloszenie
Nadaje sie prawo do zarzadzania listą państw uznawanych ministrowi Kristianowi Ivesrenowi.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
Przecież ma je z urzędu.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Jaki bezsensowny dekret... co, panie Primisz, jak tam "rozmowy z Sarmacją"?
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Ciężko rozmawiać z Księstwem Sarmacji, gdy ich MSZ nie odpowiada. Chyba mówi samo za siebie, czyż nie? Smile
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Nie odpowiada czy nie chce odpowiadać? ;D
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Chyba raczej to drugie. Chociaż ostatnio mocno załamała się jego aktywność.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Proponuję uznać:
-Królestwo Baridasu
-Królestwo Sclavinii
-Królestwo Teutonii
A nie uznać Księstwa Sarmacji.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
(19.09.2014, 22:12:34)Kubiłaj Ugedej link napisał(a): Proponuję uznać:
-Królestwo Baridasu
-Królestwo Sclavinii
-Królestwo Teutonii
Sprzeczne z ustawą o uznawaniu.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(19.09.2014, 22:12:34)Kubiłaj Ugedej link napisał(a): Proponuję uznać:
-Królestwo Baridasu
-Królestwo Sclavinii
-Królestwo Teutonii

Niestety, próbowałem uznać te podmioty szukając "kruczków" w tamtejszym prawie. Nie znalazłem. Smile
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
A Wandystan uznany?  ;D
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Ano, jest podmiotem suwerennym oraz posiada więcej niż trzech aktywnych obywateli. Chyba, że coś znów przeoczyłem.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
(19.09.2014, 22:15:57)Hugon Hewret link napisał(a): A Wandystan uznany?  ;D
Uznawany od dawna.
Odpowiedz
Do dekretu zmusza mnie ustawa. Smile
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
(19.09.2014, 22:01:04)Kristian Iversen link napisał(a): Chyba raczej to drugie. Chociaż ostatnio mocno załamała się jego aktywność.

To się pisze, w kolejności

- do podkanclerzych, bo jest "bezkanclezie" w Sarmacji
- do Księcia

Cytat:Proponuję uznać:
-Królestwo Baridasu
-Królestwo Sclavinii

-Królestwo Teutonii
A nie uznać Księstwa Sarmacji

I to mi pasuje. Big Grin
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Jak próba nieuzawania Księstwa Sarmacji ma się do naszej dotychczasowej polityki, która w przeciwieństwie do zasad w niektóruch mikronacjach - nie zaprzeczała faktom? Sarmacja istnieje i bez względu na stosunek do niej i ich do nas zrzeczanie temu faktowi jest trochę bez sensu.

Może w kontaktach zagranicznych rozróżniajmy kwestie uznania od stosunków dyplomatycznych? Coś może istnieć, uznajemy że jest - ale się np. z nimi nie zadajemy...

PS. I może stwóżmy wreszcie dział ambasad zagranicznych w RB i zaprośmy tych, z którymi się zadajemy do otwarcia przedstawicielstw dyplomatycznych. Jak chcecie dobry przykład to polecam taką konstrukcję działu w Republice Palmowej.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
A właśnie, zapomniałem o tym pomyśle, a przecież teraz mam uprawnienia do stworzenia takiego działu (w sumie, Ty Krzysiu też masz). To, gdzie on miał ostatecznie być?
Odpowiedz
Wiem, że mam pewne uprawnienia... ale staram się ich nie nadużywać poza "swoimi" działami - poza sytuacjami kryzysowymi, jakie miały miejsce przy przenoszeniach forów. Zresztą wrzesień mam tak w robocie przechlapany, że zwykle nadaję z telefonu czy małego tabletu... z normalnego kompa nie za często i ten czas wykorzystuję na działania w ramach BPK na przykład.

Gdzie ten dział? Można dać w "rządowym" lub lepiej "pozarządowym" z dopiskiem w nazwie działu o  tym, że zawiera przedstawicielstwa dyplomatyczne. Ale w pozarządowym na górze działu.

W sumie warto tam dać też "temat przewodni" by każda ambasada zaczęła umieszczeniem obok nazwy kraju, jego flagi, godła oraz linków do forum i strony głównej. Do tego też kilka zdań o kraju, który reprezentuje.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Cytat:Wiem, że mam pewne uprawnienia... ale staram się ich nie nadużywać poza "swoimi" działami - poza sytuacjami kryzysowymi, jakie miały miejsce przy przenoszeniach forów.
Cóż, Marcin chwilowo działa z telefonu, a Hajnriś ma oficjalny urlop. Zostajemy my dwaj.

Cytat:Gdzie ten dział? Można dać w "rządowym" lub lepiej "pozarządowym" z dopiskiem w nazwie działu o  tym, że zawiera przedstawicielstwa dyplomatyczne. Ale w pozarządowym na górze działu.
OK, wrzucę w dział pozarządowy i przeniosę tam już istniejące ambasady.

Cytat:W sumie warto tam dać też "temat przewodni" by każda ambasada zaczęła umieszczeniem obok nazwy kraju, jego flagi, godła oraz linków do forum i strony głównej. Do tego też kilka zdań o kraju, który reprezentuje.
W formie przypiętego wątku-instrukcji, jak rozumiem?
Odpowiedz
(20.09.2014, 16:33:57)Maciej Kamiński link napisał(a): W formie przypiętego wątku-instrukcji, jak rozumiem?
Tak... Jeśli chcesz to go zrobię, ale w nocy lub jutro rano (do 22 jestem w pracy). Wyedytuję też pierwszy post w ambasadzie NUPIA tak aby zaczynał się odpowiednio (Brodrii nie tykam... brzydzę się Wink ).

Jak będzie dział i "instrukcja" to zaproszę do zrobienia ambasady w RB przedstawieciela LaPalma (jako ambasador RB w tym kraju). No a potem niech już MSZ pogada w innych krajach.

Odpowiedz
Zaproszenie do La Palma wysłane, stare tematy ambasad mają poprawione początki (po Brodrii szokowałem łapy i odkaziłem klawiaturę... Wink ) oraz "instrukcja" napisana.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości