Nota do prezydenta Republiki Bialeńskiej
#1
[Obrazek: jJqpy9f.png]

Szanowny Panie Prezydencie Republiki Bialeńskiej,
Bialeński narodzie!

Reprezentując sojusznicze państwo które Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwem Hirshbergii i Weerlandu się zowie, zamieszkujących ją Hirshbergów, Weerlandczyków bądź przedstawicieli innych nacji zamieszkujących te terytorium, a którzy blokadę wjazdu, przebywania i wyrażania opinii własnej w Bialenii z rąk władzy jej otrzymali, jako państwo neutralne wobec tegoż konfliktu oraz mediator między stronami, w imieniu sojusznika swego strona siedmiogrodzka prosi następująco i wyjaśnia:


W krótkich walkach, które toczyły się między Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwem Hirshbergii i Weerlandu a Republiką Bialeńską na jej terytorium żywota dokonał zasłużony obywatel hirshbersko-weerlandzkiej, sojuszniczej społeczności Laszk diuk Młynariew, który dowodząc armią pod swym dowództwem uczestniczył w wielu starciach z bialeńskim wojskiem.

W imieniu Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu oraz rządu i jego obywateli prosimy o wydanie ciała Laszka Młynariew, który poległ w walkach bądź dokonał żywota w okolicznościach innych. Laszk diuk Młynariew był wzorcem obywatela tamtejszej społeczności, która pamięć chce powielać o bohaterach swojego narodu.

W ramach zachowania neutralnej postawy Republiki Ludowej Siedmiogrodu prosimy, aby ciało zostało przekazane w ręce strony siedmiogrodzkiej, która ostawi je na ziemi sojuszniczej, aby nie prowokować dalszych walk między Bialenią a Hirshbergią i Weerlandem poprzez kontakty różnego rodzaju.


W imieniu Komisarza do spraw Dyplomacji Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu gwarantujemy zaprzestanie wszelkich sporów i konfliktów zbrojnych, jak również cała nacja Hirshbergii i Weerlandu ubolewa nad inwazją na ziemie bialeńskie.


W imieniu Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu,
w imieniu całego zaniepokojonego proletariatu obu narodów,
Przewodniczący Rady Państwa Republiki Ludowej Siedmiogrodu,
/-/Generalissimus Siergiej Makłow.


Odpowiedz
#2
Ministerstwo Obrony Narodowej informuje, że zwłoki zabitych najeźdźców zostały przekazane w celu pochówku władzom Zielonego Kościoła - proszę więc kierować do nich prośby w tym zakresie. Jednocześnie MON akceptuje ich transport statkiem lub samolotem państwa neutralnego czyli zaproponowanego RLS. Po uzgodnieniach z Zielonym Kościołem - proszę przekazać i uzgodnić szczegóły ewentualnego transportu z MON.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#3
Wladze Republiki, przystaja na prosbe ZSKHiW dotyczaca wydania ciala sp. Laszka Mlynariewa, jednoczesnie apeluja do wladz Zielonego Kosciola o dostarczenie ciala do palacu prezydenckiego w Wolnogradzie, skad odbierze je przedstawiciel Siedmiogrodu.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości