Rozporządzenie ministra gospodarki o zadłużeniu
#1
ROZPORZĄDZENIE NIEAKTUALNE OD 12.07.2014

Cytat:Szanowni Obywatele!

Art. 1. Zadłużenie definiowane przez prawo oznacza stan utraty środków na wszystkich kontach danego obywatela lub państwa.

Art. 2. Istnieje podział na zadłużenia na:
a)Nieaktywnościowe zachodzące w chwili braku obecności w Republice Bialenii lub działalności w gospodarce
b) Konsumpcyjne zachodzące w chwili nadmiernej aktywności w gospodarce

Art. 3. W przypadku nieobecności nie rokującej powrotu na przyszłość obywatel posiadający środki wymiany na koncie traci je systematycznie na konto Republiki Bialeńskiej, chyba, że zastrzegł wcześniej w testamencie przekazanie w inne miejsce.

Art. 4. W przypadku zadłużenia konsumpcyjnego Bialeńska Izba Wymiany może wprowadzić kroki nakazowe aby wraz z udzielonym wsparciem zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.

Art. 5. Obowiązkiem prezesa Bialeńskiej Izby Wymiany lub wyznaczonego w tym celu przez niego urzędnika jest przede wszystkim zapobieganie opisanym sytuacjom poprzez obserwowanie aktywności na kontach.

Art. 6. Bialeńska Izba Wymiany przewiduje możliwość darowizn środków wymiany.

Art. 7. W przypadku wyczerpania środków wymiany przez państwo z konta obywatela prezes Bialeńskiej Izby Wymiany w porozumieniu z członkami może zawiesić konto.

Art. 8. Jeśli obywatel jest aktywny w Republice Bialenskiej, ale nie wywiązuje się z powinności gospodarczych wobec państwa, nie mogąc zarządzać środkami wymiany, a chce działać w gospodarce Bialeńska Izba Wymiany może pomóc w zarządzaniu kontem.

Art. 9. W przypadku stosowania wobec państwa terroryzmu ekonomicznego, który próbuje destabilizować sytuację gospodarczą Republiki Bialeńskiej możliwe jest zawieszenie konta lub jego likwidacja, decyzje taką podejmuje prezes Bialeńskiej Izby Wymiany w porozumieniu z cżłonkami.

Art. 10. Bialeńska Izba Wymiany zastrzega określenie ilości środków wymiany w celu ratowania kont.

Jan Kaniewski, minister gospodarki, prezes Bialeńskiej Izby Wymiany
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości