WPRD!
#1
Wypierdalać!

Witam wszystkich serdecznie. Przybywam z odległego Mandragoratu Wandystanu. Zgodnie z Kodeksem Wykroczeń pragnę poinformować Prezesa Policji, iż moim językiem ojczystym jest język teutoński, znam fragmenty łamanej niemczyzny używanej powszechnie w MW, a także stosuję zasady ortografii rewolucyjnej. Lubię lody cytrynowe i nie tylko cytrynowe. Jutro piątek. Pragnę zamieszkać na terenie Anatolii gdzie zajmować się będę szerzeniem socjalistycznej rewolucji.
~Sukces IRC #bialenia (serwer: irc.mizure.net port: 6667)
Odpowiedz
#2
Cytrynowych nie ma. Może być waniliowy lodzik?
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#3
Już Cię lubię. I to nawet z dwóch powodów.

Oficjalnie witam.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#4
Witam! Dobrze, że ktoś ma chęć zająć czymś na Anatolii. Jednak zanim będziesz cokolwiek "rewolucjonizował" to najpierw musisz chyba  zacząć od zbudowania czegokolwiek... na razie to tam lasy i góry, a nie sądzę by króliki i inne stwory miały ochotę na socjalizm.

Czeka Cię najpierw moc pracy... zanim będziesz mógł oferować ten "najlepszy z ustrojów". Ale kto mówił, że będzie lekko i szybko.

Osobiście się cieszę, że zawitał ktoś z Wandystanu, bo może mi pomoże w kwestii Czerwonej Planety w programie kosmicznym... ponoć jakieś bazy tam są? Ale mojej sondzie nie udało się nawiązać łączności.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#5
Dziękuję za miłe i ciepłe przyjęcie.

Co do Czerwonej Planety...
Z tego co mi wiadomo wandejska obsługa baz kosmicznych zaczęła się kopulować z tamtejszymi kosmitami, w wyniku czego powstała nowa rasa, która stopniowo utraciła łączność z z kosmodromem w MW, a także umiejętność komunikacji z ludźmi.
~Sukces IRC #bialenia (serwer: irc.mizure.net port: 6667)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości