Prezydenckie życzenia noworoczne
#1
Kochani Obywatele!
Podobnie jak my wszyscy, nasza Ojczyzna- Bialenia, wchodzi w nowy 2014 rok. Rok 2013 był trudny, ale dał początek Republice Bialeńskiej.
Dał nam wszystkich Konstytucję, gospodarkę, uporządkowany w Biuletynie Ustaw system prawny, kulturę, zaczątek do życia regionalnego i sportowego, a także także ciekawe dyskusje i początek demokracji.
Wiele już zrobiliśmy, ale wciąż bardzo wiele jest do zrobienia. Każdy człowiek jest cenniejszy od złota. Dlatego tak ważna jest promocja. Zarówno na różnych forach i serwisach internetowych, jak i wśród naszych rozgarniętych znajomych.
Jesteśmy państwem ludu, tak więc naszym nadrzędnym celem jest szczęście obywateli. Bialenia to właśnie Jej obywatele. Ważna jest tradycja, historia i szczytne idee, jednakże żadne z tych haseł nie ma wartości w oddzielenie od obywateli. To ludzie tworzą Bialenię, o tym muszą pamiętać wszystkie partie.
Niezwykle ważne jest to, żebyśmy byli stabilni. Tylko stabilność może zbudować naszą pozycję na arenie międzynarodowej. Żaden dyplomata, ani żadne słowa nie zrobią tyle co codzienna prawa wewnątrz kraju, od podstaw. Czas działa na naszą korzyść pod warunkiem, że nie będziemy prowadzić akcji destabilizujących.
Rok 2014 będzie dobry, jeśli dostosujemy się do kilku prostych słów-kluczy. Aktywność. Stabilność. Promocja. Braterstwo. Równość. Wolność. Bialeńska szkoła ekonomii. Demokracja.
Mamy wszystko czego potrzebujemy, abyśmy stali się silnym państwem w 2014 roku. Już w sobotę wybory, niech każdy zagłosuje jak mu podpowie serce i rozum. Mogę polecić obie partie, dlatego nie będziemy się w to zagłębiał. Ja jestem bezpartyjny, wciąż nie wiem na kogo oddam głos (więc prowadźcie kampanię Wink ).

Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, który rozpocznie się za 40 minut.
Żegnaj ciemny roku 2013 roku. Witaj pełen nadziei 2014!
N.N
Odpowiedz
#2
Trochę lepiej by te życzenia wyglądały, jakby poczekać z nimi jeszcze 41 minut i nie dawać końcowych słów, ale... to czysty wtręt nastrojowo-stylistyczny.
Jednak zawierają stuprocentową rację. O ludziach w istocie łatwo zapomnieć w warunkach, w których wszyscy są politykami, a obywateli jest raptem szóstka. Do tych życzeń będziemy zapewne jeszcze wielokrotnie wracać w związku z wskazówkami, jakie są w nich zawarte.

Życzę wszystkim Bialeńczykom szczęśliwego Nowego Roku!
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#3
Życzenia jak najbardziej trafione ze strony Pana prezydenta, ale określenie roku 2013 mianem ciemnego, budzącego grozę nastrojem ciemnoty nie było zbytnio trafne. Ale główne sztandarowe hasła ogłoszone w tym orędziu na Nowy 2014 rok jak najbardziej powinny nast teraz charakteryzować. Dlatego dołączam się do życzeń dla WSZYSTKICH WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2014 ROKU
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
#4
Szczęśliwego Nowego Roku! życzę wam zarówno realnie jak i wirtualnie.
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości