Wniosek o przywrócenie obywatelstwa
#1
Cytat:
Wniosek o przywrócenie obywatelstwa Republiki Bialeńskiej

Szanowny Panie Prezydencie!

Chciałbym złożyć wniosek o przywrócenie mojej skromnej osobie obywatelstwa Republiki Bialeńskiej, którego zrzekłem się na początku czerwca tegoż roku. Doskonale zdaję sobie sprawę, że przez znaczną część obywateli jestem odbierany jako jeden z głównych przeciwników tego państwa. Niemniej jednak chciałbym abyście wiedzieli, iż darzę wasze, a może i wkrótce moje państwo wielką estymą. Bialenia jest doskonałym przykładem świetnie rozwijającego się kraju, zwłaszcza w tak trudnych warunkach kontynentalnych. Prośbę moją motywuję tym, iż chciałbym odpocząć jakiś czas od kraju, z którego pochodzę. Żywię głęboką nadzieję, że w Res publice Bialeńskiej uda mi się odnaleźć "to coś", czego poszukujemy w mikronacjach. Jeszcze nie wiem czym chciałbym się zajmować, ale jestem pewien, iż Bialeńczycy z chęcią pomogą mi w znalezieniu interesującej mnie pracy.

Z wyrazami rewerencji,

/-/ Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
#2
Wasza Ekscelencjo!
Gorąco popieram Wasz wniosek i zwracam się z prośbą do Prezydenta Jana de Kaniewskiego o pozytywnego jego rozpatrzenie.
Może w Bialenii skończy Ekscelencja robić tą magisterkę, której przez urlop od mikronacji nie skończył w Brodrii? ;-) Zapraszam do Kniaźstwa Venomanii, może coś razem zrobimy przy Bibliotece Swarzewskiego? :-)
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...oard=233.0
N.N
#3
Dziękuję Waści za podsunięcie mi pomysłu z karierą naukową. Nie omieszkam pojawić się w Venomanii. Byłbym wdzięczny za jakiś ciepły kąt i kupkę miękkiego siana pod głowę, gdyż póki co nie mam miejsca zamieszkania.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
#4
Rónież gorąco popieram wniosek.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
#5
Popieram i ja.
(–) Kristian Arped
#6
(01.11.2014, 21:19:35)Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski link napisał(a): Doskonale zdaję sobie sprawę, że przez znaczną część obywateli jestem odbierany jako jeden z głównych przeciwników tego państwa.

Nie sądzę... z tego co ja się orientuję to nawet przez osoby, które są bardzo sceptyczne do kontaktów z Brodrią (takie dyplomatyczne określenie... skoro miło rozmawiamy) - to akurat jesteś Waść postrzegany jako chyba jedyna osoba stamtąd (Andrzeja nie liczę bo on "jest nasz"), która jest szanowana.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
#7
Przychylam się do wniosku i życzę powodzenia.
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
#8
Gratuluję Ekscelencji i życzę szybkiej aklimatyzacji oraz owocnych działań. Smile
N.N
#9
Również gratuluję powrotu w szeregi Bialeńczyków, a wątek zamykamy.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości