Dzień dobry!
#1
Jestem Morgan van Bone, nowy w mikronacjach. Kilka lat temu zarejestrowałem się w Polondii i Austro-Węgrzech, ale tam nie wyszło. Postanowiłem wrócić do tematu tutaj. Co można robić w Bialenii? Macie tu jakieś religie?
szer. Morgan van Bone
Odpowiedz
#2
Witamy! Co można robić w Bialenii? Oj wiele, wiele rzeczy. Zależy to jednak od zainteresowań, o których przybliżenie prosiłbym. A co do religii, to tutaj jest dział ze związkami wyznaniowymi.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#3
Witamy i zapraszamy!

A jakie Waszmość ma zainteresowania? Można tutaj realizować wiele pomysłów.

(02.11.2014, 18:16:57)Morgan van Bone link napisał(a): Macie tu jakieś religie?
Mamy pełną swobodę wyznawania religii oraz możliwość zakładania związków wyznaniowych (tutaj są - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...oard=144.0)... jednak jak przystało na światłe społeczeństwo i nowoczesne społeczeństwo to jakoś nam się tutaj te związki wyznaniowe nie udają utrzymać zanadto. Ale bynajmniej nie ze względu na czynniki zewnętrzne... tak więc zawsze można spróbować z kolejnym, może się uda.

PS. O Widzę, że Kristian mnie uprzedził...
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#4
Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej. Jak słusznie zauważyli moi przedmówcy do zrobienia jest mnóstwo rzeczy - wszystko zależy od Pańskich zainteresowań.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
#5
Witam w Republice Bialeńskiej! Jeśli miałbyś jakieś pytania, zadawaj je tutaj, lub jeśli chcesz, na pw. Jeśli chciałbyś zacząć "jakąś karierę", pytaj na pw lub tutaj, każdy tu chętnie pomoże.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#6
Również witam.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#7
Dziękuję za miłe powitanie. Udam się pod wkszany link.
szer. Morgan van Bone
Odpowiedz
#8
Dołączam się do powitań i prośby o opisanie zainteresowań. Smile
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
#9
Witam serdecznie w Republice! Smile
Jest Pan pierwszym "świeżakiem" od pewnego czasu, więc proszę się nie przerazić mnogością różnych propozycji. Wink Zachęcam do rozejrzenia się po forum i samodzielnego wyboru dziedziny Pana interesującej. Nie musi Pan podejmować decyzji od razu, może Pan najpierw podyskutować trochę z nami, zapoznać się ze specyfiką Republiki i dopiero potem zająć się czymś konkretnym. Smile
N.N
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości