Hodi!
Witam Państwa, jeśli w złym dziale piszę, to przepraszam, nie bardzo jeszcze orientuję się na forum  Wink
Przybyłam do Państwa z całkiem prywatną wizytą, turystyczną, mam nadzieję iż poznamy się bliżej  Smile
(-)Meisande V Gvandoya
Malkia Kigeni Osen Mlikesh
Odpowiedz
Witam serdecznie, jest to właściwy dział do przywitań. Smile
Kiedyś się już chyba ze sobą zetknęliśmy, ale cieszę się, iż przybyła Ekscelencja zwiedzić największą republikę na Pollinie. Smile
N.N
Odpowiedz
Witamy w Bialenii!
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(04.11.2014, 22:26:47)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Kiedyś się już chyba ze sobą zetknęliśmy, ale cieszę się, iż przybyła Ekscelencja zwiedzić największą republikę na Pollinie. Smile

Owszem mieliśmy taką przyjemność, szkoda tylko, że na krótko  Smile
Z chęcią zwiedzę Bialenię, wszak podróże kształcą  Wink

(04.11.2014, 22:38:46)Maciej Kamiński link napisał(a): Witamy w Bialenii!

Witam również  Smile
(-)Meisande V Gvandoya
Odpowiedz
Również witam w naszym państwie. Big Grin
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
Takoż i ja witam.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
Witam serdecznie! Jeżeli można spytać, jakiej narodowości gościa mamy przyjemność gościć? Big Grin
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich Panów  Smile

(05.11.2014, 07:56:48)Kristian Iversen link napisał(a): Witam serdecznie! Jeżeli można spytać, jakiej narodowości gościa mamy przyjemność gościć? Big Grin

Odpowiadając na pytanie, jestem narodowości samundyjskiej  Wink
(-)Meisande V Gvandoya
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości