Witam!
#1
Witam! Jestem Patryk Hyjek i przybywam z Brodrii. Jestem, a właściwie byłem tam Ministrem Kultury i Sportu. I do Bialenii nie przybywam bynajmniej tylko z powodu likwidacji forum (miałem tu konto na krótko przed tym). Sprowadziła mnie tu także... ciekawość.
Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać obywatelstwo Bialenii?
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Odpowiedz
#2
Aby otrzymać obywatelstwo należy napisać 10 postów na forum. Smile
Cieszę się, że widzę Pana w Republice. Zgodnie z czarnym scenariuszem, Abdullah usunął forum. Bazę danych rzekomo posiada Wiktor Chruszczenko, jednakże czy uda mu się stworzyć forum w najbliższym czasie, tego nie wiemy.

W Bialenii jest dużo do zrobienia w regionach, a i kulturą zawsze można się zająć, więc jakby Pan Minister chciał zostać tutaj na dłużej, to z pewnością znajdzie dla siebie zajęcie. Wierzę, iż wszyscy pogrzebali już zimnowojenny topór i nie będzie miał Pan tutaj najmniejszych problemów w związku z Pańskim poprzednim obywatelstwem.

Z wyrazami szacunku,
N.N
Odpowiedz
#3
Co do regionów, w trakcie redagowania jest ustawa mojego pomysłu dot. miast. Także niedługo w Bialenii będzie możliwe założenie własnego miasta. Smile
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#4
Witaj, kosmonauto. Wink

(06.11.2014, 21:39:04)Kristian Iversen link napisał(a): Co do regionów, w trakcie redagowania jest ustawa mojego pomysłu dot. miast. Także niedługo w Bialenii będzie możliwe założenie własnego miasta. Smile
Przecież już jest. Wink Tylko trzeba odpowiednie środki posiadać.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#5
Witam i mam nadzieje że ci się u nas spodoba. Big Grin
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
#6
Witam na terytorium republiki Bialeńskiej!
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości