ZWIĄZEK BRODRYJSKI
Ogłaszamy, że z dniem 7 listopada powstał Związek Brodryjski. Niedługo odbędą się wybory parlamentarne i prezydenckie. Nie chcemy, aby Bialeńczycy zabierali nam to co jest nasze. Nie uznajemy rządu na uchodźstwie, a wszystkich prawdziwie patriotycznych Brodryjczyków prosimy o powrót do ojczyzny.
[ Antyreklama ]

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Pff... Śmiech na sali.

http://brodria.bialenia.net.pl/archiwum
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Proponuję nie uznawać tego tworu. Brodria powinna odrodzić się bez Chruszczenki, jeżeli nie chce mieć problemu z kloningiem.
(–) Kristian Arped
Nikt nie mówi, że ja chcę stać na czele państwa. Dlatego prosimy obywateli o powrót do kraju a Bialeńczyków o nieusuwanie linku nowego forum

(-) Ӣваң Фӗдоров

Ale jesteś adminem. Grutin admin znaczy tyle, co państwo klonów.
(–) Kristian Arped
Bez ustaleniu z władzami Republiki Bialeńskiej nie ma takiej możliwości, aby na forum publikowano adresy do innych mikronacji.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Administratora będą miały także władze federalne. Będzie to prawnie zagwarantowane. Więc żadnych klonów

(-) Ӣваң Фӗдоров

Również stoję na stanowisku, że reprezentacją Brodryjczyków w czasie ich problemów z Forum i miejscem w mikroświecie nie jest żaden Chruszczenko czy inny klon Grutina (zresztą jutro te klony zostaną u nas zlikwidowane, zgodnie z wyrokiem sądu) tylko Rząd Federacji Brodryjskiej na Uchodźstwie, który tymczasowo mieści się w Ambasadzie FB na terenie Republiki Bialeńskiej na czele z Andrzejem Swarzewskim - demokratycznie (jak słyszałem) wybranym Prezydentem FB.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Współczuję obywatelom Federacji Brodryjskiej. Już po raz n-ty tworzenie kolejnego forum i robienie wszystkiego od nowa już dawno zniechęciłoby normalnego człowieka.

I wielu Brodryjczyków już zniechęciło. Mnie jednak nie ponieważ zbyt długo z Brodrią jestem związany
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Ja zaświadczyć mogę, że nie będę ubiegać się o fotel prezydenta

(-) Ӣваң Фӗдоров

Oświadczenie, oświadczeniami.

Ale nadal kto posiada funkcję administratora (czyli p. Chruszczenko i/lub p. Aykm) posiada faktyczną władzę nad państwem.

Żadnej władzy administratorskiej. Aykm nie będzie mieć admina. Admina będę mieć tylko ja- jako techniczny i członkowie rządu.

(-) Ӣваң Фӗдоров

Techniczny, a to z jakiej racji? Przecież Ekscelencja nie ma nawet podstawowej wiedzy informatycznej.  Smile)

Śmiech na sali. Dosyć nabierania Brodryjczyków, Wiktorze. Zachowaj resztki honoru i daj spokój z tymi Twoimi klonami. Jeśli chcesz- złóż samokrytykę i wystąp do Prezydenta Republiki Bialeńskiej o ułaskawienie, a następnie poprzez swoją pracę i niekontrowersyjne zachowanie udowodnij mi, że zasługujesz na przywrócenie obywatelstwa brodryjskiego.
Swoimi działaniami zniechęcisz tylko resztki Brodryjczyków, które jeszcze są gotowe do aktywności i kontynuowania dzieła, które rozpocząłeś. Uznaj Rząd na Uchodźstwie i przestań się kompromitować, jesteśmy jedynymi legalnymi władzami.
N.N
He, tym bardziej że dałoby radę uniknąć ciągle pisania postów od nowa.
Brodria zawsze stała na silniku MyBB, więc w prosty sposób można by było przenosić tę bazę danych z forum na forum (z uwzględnieniem jednak zmiany adresu cookies w tej bazie) bez utraty ani jednego postu. Cóż, tak to jest jak ktoś bawi się w niby administratora, a nie ma zielonego pojęcia o tym co robi, przykład: Abdullah Aykm.

Zapamiętamy ten temat jako ostatnią szarżę trollingu Grutina. Zamykamy, za parę dni idzie do kosza.

Swoją drogą, przykro jest patrzeć, jak człowiek opuszczony przez wszystkich z powodu swoich działań w dalszym ciągu wali głową w ten sam mur, licząc na jakieś efekty.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Nasi kochani wyznawcy Grutina obalili oligarchię Grutina, banując Chruszczenkę i Gałkinę oraz przenoszą się na kolejne forum. Big Grin

Czyli Grutin obalił oligarchię Grutina, banując Chruszczenkę i Gałkinę oraz przenosi się na kolejne forum?
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Obecnie w Brodrii jest ten Swiatosław, co chciał w Bialenii wprowadzić komunę, Nasz kochany Sabatowski, Abdullah Aykm i jakiś Smirnoff, gdzie nie wiadomo kim jest ten ostatni...

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości