Deklaracja
#1
Deklaracja przystąpienia do WBZWC

Ja, Patryk Hyjek, ogłaszam Bogu i ludziom, że przystępuję i dołączam do Wolnego Bialeńskiego Związku Wyznaniowego Chrześciajan. Tak mi dopomóż Bóg i Męka Jego na Krzyżu.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Odpowiedz
#2
Witam w Kościele narodowym!
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#3
Cieszy mnie ta deklaracja. Smile Będzie Pan mógł wziąć udział w zbliżającym się posiedzeniu WBZWC. Wink
N.N
Odpowiedz
#4
Deklaracja przystąpienia do WBZWC

Ja, Arbuz Alfrid , ogłaszam Bogu i ludziom, że przystępuję i dołączam do Wolnego Bialeńskiego Związku Wyznaniowego Chrześciajan. Tak mi dopomóż Bóg i Męka Jego na Krzyżu.
~ Arbuz Alfrid Dumbledore ~
Odpowiedz
#5
Może wreszcie Związek się trochę ożywi. Wink Wiąże Pan z nim jakieś plany? Smile
N.N
Odpowiedz
#6
Niestety , jestem jeszcze nowy, i nie czuje się na tyle pewnie by wychodzić z własnymi inicjatywami, jednak z pewnością będę gorliwie uczestniczył we wszystkich projektach.
~ Arbuz Alfrid Dumbledore ~
Odpowiedz
#7
Ja, Jan Kaniewski, ogłaszam Bogu i ludziom, że przystępuje i dołączam do Wolnego Bialeńskiego Związku Chrześcijan. Tak mi dopomóż Bóg i Męka Jego na Krzyżu.
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
#8
To może wreszcie Związek ten zaktywizuje się?
N.N
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości