Mała historia polityczna Bialenii
#21
Wszyscy obywatele Republiki Bialeńskiej:
1. Andrzej Swarzewski
2. Jan de Kaniewski
3. Konstanty Jerzy Michalski
4. Abdullah Aykm
5. Maciej Kamiński

6. Boczek IV. von Kunstadt und Podiebrad
7. Krzysztof Razorblade
8. Jan Kazimierz Sapieha
9. Marcin von Primisz,
10. Feliks Spirkin
11. Tomasz Rabotowicz,
12. Hugon Hewret

13. Kamil Maciejewski
14. Władimir Grutin
15. Zuzanna Ossolińska.
16. Ir-Min-Ward.
17. Ali ibn Abi Talib
18. Kristian Iversen
19. Tobiasz von Richtoffen
20. Dan Mark
21. Erick Monde-Kovacs
22. Adam Aleksander Dostojewski von Vincis
23. Ioannis Avrampoulos
24. Petros Ioanosigos Avrampoulos
25. Jurij Władimirowicz Andropow
26. Walerij Birnoff

27. Siergiej Makłow
28. Guliano Montini
29. Laszk Młynariew
?30. Karol Wilhelm Ludwik Grenaldi.
31. Michael Redwitz
32. Raisa Komorowska
33. Jarosław Michnik
34. Antonina Haubicka
35. Zdzisław Marlena Pytkiewicz
36. Morgan van Bone
37. Patryk Hyjek
38. Ivan Kazakov
39. Fryderyk Heim
40. Sviatoslav Abramov.
41. Aleksandra Dostojewska von Vincis
42. Eddard Noqtern
N.N
Odpowiedz
#22
(10.12.2014, 19:47:36)Kristian Iversen link napisał(a): Patrzyłem tylko na listę - nie oceniałem jej, złotko. :*
Obwiniam MvP.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#23
[Obrazek: to0StYC.png]
Którąś kadencję pominąłem. Wiecie może którą?
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#24
Trzecią chyba, bo z tego co pamiętam jej nie ma na tym forum (Abdullah  <3 )
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
#25
Pierwsza - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index.php?topic=51.0
Druga - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...opic=187.0
Trzecia - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...opic=343.0
Czwarta - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...opic=609.0
Piąta - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...opic=855.0
Szósta - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=1192.0
Siódma - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=1549.0
Ósma - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=1810.0
A mamy dziewiątą teraz... coś tu nie gra. Macieju, liczę na Twoja pomoc. <3

@Edit
Już mam.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#26
[Obrazek: CMpdiEk.png]

[Obrazek: 6Xmy3TU.png]

[Obrazek: xZkr1rr.png]

[Obrazek: Owjiti5.png]

Ale u nas rozdrobnienie polityczne. :o
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#27
Autor tego posta to Maciej Kamiński
Oto i obiecane statystyki. Nie jest to jeszcze wszystko, w późniejszym czasie zamieszczę jeszcze przeliczoną na dni łączną długość posiadania obywatelstwa przez poszczególnych Bialeńczyków.

Składy kolejnych parlamentów (czytelniejsza, ale jeszcze nieskończona wersja jest na micropedii):
Komitet Założycielski (15.11.2013 - 07.12.2013) - Andrzej Swarzewski, Jan de Kaniewski, Abdullah Aykm, Konstanty Jerzy Michalski, Maciej Kamiński
I kadencja (07.12.2013 - 06.01.2014) - Andrzej Swarzewski (rez.), Jan de Kaniewski, Konstanty Jerzy Michalski, Abdullah Aykm (po rez.)
II kadencja (06.01.2014 - 02.02.2014) - Jan de Kaniewski, Abdullah Aykm, Maciej Kamiński
III kadencja (02.02.2014 - 02.03.2014) - Jan de Kaniewski, Andrzej Swarzewski (rez.), Krzysztof Razorblade, Maciej Kamiński (po rez.)
IV kadencja(02.03.2014 - 30.03.2014) - Andrzej Swarzewski (rez.), Marcin von Primisz, Krzysztof Razorblade, Maciej Kamiński, Abdullah Aykm, Jan Sapieha (po rez.)
V kadencja (30.03.2014 - 11.05.2014) - Maciej Kamiński, Jan de Kaniewski (rez. II), Andrzej Swarzewski (rez. I), Krzysztof Razorblade, Marcin von Primisz, Jan Sapieha (po rez. I), Tomasz Rabotowicz (po rez. II)
VI kadencja (11.05.2014 - 22.06.2014) - Andrzej Swarzewski (rez.), Krzysztof Razorblade, Marcin von Primisz, Maciej Kamiński, Tomasz Rabotowicz, Konstanty Jerzy Michalski (po rez.)
VII kadencja (22.06.2014 - 24.08.2014) - Andrzej Swarzewski, Maciej Kamiński, Jan de Kaniewski (rez.), Tomasz Rabotowicz, Ali ibn Abi Talib, Marcin von Primisz, Kristian Iversen, Konstanty Jerzy Michalski, Krzysztof Razorblade, Abdullah Aykm (po rez., rez.)
VIII kadencja (24.08.2014 - 26.10.2014) - Kristian Iversen, Guliano Montini, Krzysztof Razorblade, Maciej Kamiński, Konstanty Jerzy Michalski
IX kadencja (26.10.2014 - 28.12.2014) - Maciej Kamiński, Krzysztof Razorblade, Kristian Iversen, Michael Redwitz, Marcin von Primisz
X kadencja (28.12.2014 - 02.03.2015) - Hugon Hewret, Feliks Spirkin (rez. I), Kristian Iversen, Krzysztof Razorblade (rez. III), Maria von Primisz, Tomasz Rabotowicz, Maciej Kamiński, Ivan von Vincis-Kazakov (po rez. I, rez. II), Ali ibn Abi Talib (po rez. II), Adam Aleksander Dostojewski von Vincis (po rez. III, rez. IV), Patryk Hyjek (po rez. IV, rez. V), Aleksandra Dostojewska von Vincis (po rez. V)
XI kadencja (02.03.2015 - 03.05.2015) - Andrzej Swarzewski, Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski, Maciej Kamiński, Kristian Iversen (rez. II), Konstanty Jerzy Michalski (rez. I), Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis (po rez. I), Maria von Primisz (po rez. II)
XII kadencja (03.05.2015 - 14.06.2015) - Andrzej Swarzewski, Maciej Kamiński, Markus Wettin, Maria von Vincis-Primisz, Jan de Kaniewski (rez. ), Hugon Hewret (po rez.)
XIII kadencja (14.06.2015 - 26.07.2015) - Maciej Kamiński, Hugon Hewret(rez.) - potem z Marszałka spasował, Andrzej Swarzewski, Maria von Vincis-Primisz, Ali ibn Abi Talib, Mikołaj Patryk Dostojewski (po rez.)
XIV kadencja (26.07.2015 – 06.09.2015) - Maciej Kamiński, Andrzej Swarzewski (rez. III), Maria von Primisz, Markus Wettin (rez. I), Kristian Arped (rez. II), Mikołaj Patryk Dostojewski, Iwan Pietrow-Dostojewski, Konstanty Jerzy Michalski (po rez. I), Adam von Haller (po rez. II), Guliano Montini (po rez. III, rez. IV), Fiodor Swirydiuk (po rez. IV)
XV kadencja (06.09.2015 - ) – Markus Wettin, Eddard Noqtern, Maciej Kamiński, Konstanty Jerzy Michalski, Adam von Haller, Mikołaj Patryk Dostojewski, Iwan Pietrow-Dostojewski
Skrót rez. oznacza rezygnację, rzymskie cyfry wyznaczają chronologiczną kolejność. Użyto nazwisk, którymi posłowie posługiwali się w momencie obejmowania mandatu. Kolejność zapisu nazwisk zależy od liczby uzyskanych głosów oraz miejsca na liście.

Wybory na Marszałka Parlamentu (bez uwzględniania liczby głosów; zwycięzca pogrubiony):
I kadencja - Konstanty Jerzy Michalski
II kadencja - Maciej Kamiński
III kadencja - Maciej Kamiński
IV kadencja - Maciej Kamiński
V kadencja - Marcin von Primisz (wycofana), Maciej Kamiński
VI kadencja - Maciej Kamiński
VII kadencja - Marcin von Primisz
VIII kadencja - Guliano Montini
IX kadencja - Marcin von Primisz, Kristian Iversen (wycofana), Maciej Kamiński
X kadencja - Tomasz Rabotowicz (wycofana), Maria von Primisz, Maciej Kamiński (wycofana), Hugon Hewret
XI kadencja - Andrzej Swarzewski, Maciej Kamiński
XII kadencja - Maciej Kamiński, Andrzej Swarzewski
XIII kadencja - Hugon Hewret, Maciej Kamiński (pierwotnie wycofana)
XIV kadencja – Kristian Arped (wycofana), Maciej Kamiński (wycofana), Adam von Haller, Maria von Primisz
XV kadencja – Eddard Noqtern

Wyniki wyborów parlamentarnych (z uwzględnieniem komitetów):
I kadencja - Konstanty Jerzy Michalski, Maciej Kamiński (ZPB - 2), Andrzej Swarzewski, Jan de Kaniewski, Abdullah Aykm (LAN - 3)
II kadencja - Jan de Kaniewski, Abdullah Aykm (LAN - 3), Maciej Kamiński, Konstanty Jerzy Michalski, Boczek IV (ZPB - 2)
III kadencja - Jan de Kaniewski, Abdullah Aykm (LAN - 2), Andrzej Swarzewski, Krzysztof Razorblade (PURA - 5), Maciej Kamiński, Boczek IV (ZPB - 1)
IV kadencja - Marcin von Primisz, Andrzej Swarzewski, Krzysztof Razorblade, Jan Sapieha, Konstanty Jerzy Michalski (JB - 7-8?), Maciej Kamiński, Abdullah Aykm, Jan de Kaniewski, Boczek IV (LPN-B - 4-5?)
V kadencja - Maciej Kamiński, Jan de Kaniewski, Tomasz Rabotowicz, Abdullah Aykm (ND - 5), Andrzej Swarzewski, Krzysztof Razorblade, Marcin von Primisz, Jan Sapieha, Konstanty Jerzy Michalski (JB - 7)
VI kadencja - Andrzej Swarzewski, Krzysztof Razorblade, Marcin von Primisz, Konstanty Jerzy Michalski (JB - 8), Jan Sapieha, Zuzanna Ossolińska (GiP - 1), Maciej Kamiński, Tomasz Rabotowicz, Jan de Kaniewski, Abdullah Aykm, Boczek IV (ND - 5)
VII kadencja - Andrzej Swarzewski, Maciej Kamiński, Jan de Kaniewski, Tomasz Rabotowicz, Ali ibn Abi Talib, Abdullah Aykm (FOR-ND - 8), Marcin von Primisz, Kristian Iversen, Konstanty Jerzy Michalski, Krzysztof Razorblade (JB - 7)
VIII kadencja - Hyacinthe Moliere (Konsompon - 5), Krzysztof Razorblade (BPD - 6), Heinrich Hewret (BPD - 5), Maciej Kamiński (BPD - 6), Kristian Iversen (JB - 8), Guliano Montini (WGM - 7), Tomasz Rabotowicz (Konsompon - 5), Konstanty Jerzy Michalski (JB - 6), Jarosław Michnik (JB - 3)
IX kadencja - Maciej Kamiński (BPD - 5), Krzysztof Razorblade (BPD - 5), Michael Redwitz (BPD - 4), Marcin von Primisz (JB - 2), Kristian Iversen (JB - 5)
X kadencja - Maciej Kamiński (BPD - 7), Krzysztof Razorblade (BPD - 8), Maria von Primisz (JB - 8), Hugon Hewret (WHH - 9), Tomasz Rabotowicz (JB - 8), Feliks Spirkin (JB - 9), Kristian Iversen (JB - 9), Ali ibn Abi Talib (IWA - 6), Adam Aleksander Dostojewski von Vincis (SR-K - 6), Patryk Hyjek (SR-K - 4), Aleksandra Dostojewska von Vincis (SR-K - 4), Ivan von Vincis-Kazakov (SR-K - 7)
XI kadencja - Andrzej Swarzewski (SR-K - 7), Maciej Kamiński (BPD - 5), Maria von Vincis-Primisz (JB - 3), Konstanty Jerzy Michalski (BPD - 4), Hugon Hewret (WHH - 3), Kristian Iversen (JB - 5), Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski (SR-K - 7), Mikołaj Patryk Hyjek (SR-K - 4)
XII kadencja - Andrzej Swarzewski (A.N.D.R.Z.E.J S.W.A.R.Z.E.W.S.K.I - 15), Maciej Kamiński (BPD - 14), Maria von Vincis-Primisz (JB - 12), Jan de Kaniewski (IPB - 9), Konstanty Jerzy Michalski (BPD - 8), Hugon Hewret (niezależny - 9), Markus Wettin (BPR - 14), Ali ibn Abi Talib (BPR - 9), Mikołaj Patryk Dostojewski (niezależny - 5), Fiodor Swirydiuk (niezależny - 0)
XIII kadencja - Andrzej Swarzewski (BKN - 16), Maciej Kamiński (BPD - 18), Maria von Vincis-Primisz (JB - 15), Hugon Hewret (WHH - 17), Ali ibn Abi Talib (BPR - 8), Mikołaj Patryk Dostojewski (BKN - 7), Aleksandra Dostojewska-Swarzewska (BKN - 7)
XIV kadencja - Andrzej Swarzewski (niezależny - 15),  Maciej Kamiński (BPD - 17), Maria von Primisz (JB - 12), Konstanty Jerzy Michalski (BPD - 9), Markus Wettin (BPR - 12), Tomasz Rabotowicz (JB - 7), Kristian Arped (niezależny - 12), Adam von Haller (SR-K - 8), Ali ibn Abi Talib (BPR - 4), Mikołaj Patryk Dostojewski (WR - 11), Guliano Montini (WGM - 8), Zdzisław Marlena Pytkiewicz (niezależny - 4), Fiodor Swirydiuk (WR - 8), Iwan Pietrow-Dostojewski (WR - 10)
XV kadencja – Maciej Kamiński (BPD – 10), Konstanty Jerzy Michalski (BPD – 9), Markus Wettin (BŚW – 13), Adam von Haller (SR-K - 8), Mikołaj Patryk Dostojewski (WR – 7), Eddard Noqtern (WR – 13), Fiodor Swirydiuk (AL – 6), Piotr Paweł de Zaym (WR – 6), Iwan Pietrow-Dostojewski (WR – 7), Arne von Heintschel (WR – 6), Tomasz Koburg (WR – 5), Herman Kolineusz-Michalski (BPD – 7)

Spis posłów, z uwzględnieniem ich kadencji oraz stanowisk podczas nich:
Andrzej Swarzewski - KZ, I, III, IV, V, VI, VII, XI, XII, XIII, XIV kadencja, prowadzący obrady KZ, Marszałek-senior XIV kadencji, Wicemarszałek-senior III kadencji, kandydat na Marszałka XI i XII kadencji
Jan de Kaniewski - KZ, I, II, III, V, VII, XII kadencja, Marszałek-senior I i III kadencji, kandydat IV i VI kadencji
Abdullah Aykm - KZ, I, II, IV, VII kadencja, Marszałek-senior II kadencji, kandydat III, V, VI kadencji
Konstanty Jerzy Michalski - KZ, I, VI, VII, VIII, XI, XIV, XV kadencja, Marszałek I kadencji, kandydat II, IV, V, XII kadencji
Maciej Kamiński - KZ, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV, XV kadencja, Marszałek II, III, IV, V, VI, IX, XI, XII, XIII kadencji, Wicemarszałek VII, XIII, XIV kadencji, Marszałek-senior IX kadencji, kandydat na Marszałka X i XIV kadencji, kandydat I kadencji
Krzysztof Razorblade - III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X kadencja, Marszałek-senior V i VII kadencji
Marcin von Primisz/Maria von Primisz - IV, V, VI, IX, X, XI, XII, XIII, XIV kadencja, Marszałek VII i X kadencji, Marszałek-senior IV, VI, XII i XIII kadencji, kandydat na Marszałka V, IX, XIV kadencji
Jan Sapieha - IV i V kadencja, kandydat VI kadencji
Tomasz Rabotowicz - V, VI, VII, X kadencja, Wicemarszałek X kadencji, kandydat na Marszałka X kadencji, kandydat VIII i XIV kadencji
Ali ibn Abi Talib - VII, X i XIII kadencja, kandydat XII i XIV kadencji
Kristian Iversen/Kristian Arped - VII, VIII, IX, X, XI, XIV kadencja, Wicemarszałek VIII i X kadencji, Marszałek-senior VIII i XI kadencji, kandydat na Marszałka IX i XIV kadencji
Guliano Montini – VIII i XIV kadencja, Marszałek VIII kadencji
Michael Redwitz - IX kadencja
Hugon Hewret - X, XII i XIII kadencja, Marszałek XIII kadencji, kandydat VIII i XI kadencji
Feliks Spirkin/Markus Wettin - X, XII, XIV, XV kadencja, kandydat VIII kadencji
Ivan von Vincis-Kazakov - X kadencja
Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski/Adam von Haller – X, XI, XIV, XV kadencja, Marszałek XIV kadencji, Wicemarszałek XV kadencji, Marszałek-senior XV kadencji
Mikołaj Patryk Dostojewski vel Hyjek - X, XI, XIII, XIV, XV kadencja, kandydat XII kadencji
Aleksandra Dostojewska von Vincis - X kadencja, kandydat XIII kadencji
Iwan Pietrow-Dostojewski – XIV i XV kadencja
Fiodor Swirydiuk – XIV kadencja, kandydat XII i XV kadencji
Eddard Noqtern – XV kadencja, Marszałek XV kadencji

Spis kandydatów, którzy nie weszli do Parlamentu, z uwzględnieniem kadencji, w których kandydowali:
Boczek IV - kandydat II, III, IV, VI kadencji
Zuzanna Ossolińska - kandydat VI kadencji
Jarosław Michnik - kandydat VIII kadencji
Zdzisław Marlena Pytkiewicz - kandydat XIV kadencji
Piotr Paweł de Zaym – kandydat XV kadencji
Arne von Heintschel – kandydat XV kadencji
Tomasz Koburg – kandydat XV kadencji
Herman Kolineusz-Michalski – kandydat XV kadencji

Lista rządów Republiki Bialeńskiej:
I kadencja (14.12.2013 - 11.01.2014)- Andrzej Swarzewski (Prezydent), Konstanty Jerzy Michalski (MSZiP), Abdullah Aykm  (MON), Jan de Kaniewski (MSWiG), Maciej Kamiński (WiceMSWiG)
II kadencja (11.01.2014 - 03.02.2014) - Andrzej Swarzewski (Prezydent), Krzysztof Razorblade (MON), Maciej Kamiński (MSW), Jan de Kaniewski (MGosp)
III kadencja (03.02.2014 - 03.03.2014) - Andrzej Swarzewski (Prezydent), Krzysztof Razorblade (MON), Maciej Kamiński (MSW), Jan de Kaniewski (MGosp), Marcin von Primisz (MKiS)
IV kadencja (03.03.2014 - 02.04.2014) - Andrzej Swarzewski (Prezydent), Marcin von Primisz (Premier i MSW), Konstanty Jerzy Michalski (MSZ), Krzysztof Razorblade (MON), Jan Kaniewski (MGosp), Jan Sapieha (MKiS), Jerzy Lwie Serce (MA)
V kadencja (02.04.2014 - 13.05.2014) - Andrzej Swarzewski (Prezydent), Marcin von Primisz (Premier), Konstanty Jerzy Michalski (MSZ), Krzysztof Razorblade (MON), Maciej Kamiński (MSW), Jan Sapieha (MKiS)
VI kadencja (13.05.2014 - 24.06.2014) - Andrzej Swarzewski (Prezydent), Konstanty Jerzy Michalski (Premier), Jerzy Lwie Serce (MSZ), Krzysztof Razorblade (MON), Marcin von Primisz (MSW), Zuzanna Ossolińska (MKiS), Kamil Maciejewski (MON), Feliks Spirkin (MKiS), Tobiasz von Richtoffen (MSZ), Kristian Iversen (Wiceprezydent)
VII kadencja (24.06.2014 - 24.08.2014) - Andrzej Swarzewski (Prezydent), Tomasz Rabotowicz (Premier), Konstanty Jerzy Michalski (MSZ), Krzysztof Razorblade (MON), Maciej Kamiński (MSW), Ali ibn Abi Talib (MKiS), Jan de Kaniewski (MProm), Heinrich Hewret (MProp), Kristian Iversen (Wiceprezydent), Marcin von Primisz (Wiceprezydent)
VIII kadencja (24.08.2014 - 26.10.2014) - Marcin von Primisz (Prezydent), Maciej Kamiński (Premier), Kristian Iversen (MSZ), Krzysztof Razorblade (MON), Hugon Hewret (MŁiKM), Jarosław Michnik (MSW), Tomasz Rabotowicz (MM)
IX kadencja (26.10.2014 - 09.12.2014) - Jan de Kaniewski (Prezydent), Krzysztof Razorblade (Wiceprezydent), Andrzej Swarzewski (Wiceprezydent), Konstanty Jerzy Michalski (MSZ)
X Kadencja (09.12.2014 - 10.02.2015) - Andrzej Swarzewski (Prezydent), Krzysztof Razorblade (Wiceprezydent), Konstanty Jerzy Michalski (MSZ), Ivan Kazakov, Maciej Kamiński, Hugon Hewret (bez teki)
XI kadencja (10.02.2015 - 30.03.2015) - Aleksandra Dostojewska von Vincis (Prezydent), Andrzej Swarzewski (Wiceprezydent), Konstanty Jerzy Michalski (MSZ), Maciej Kamiński (MGiSW), Ivan Kazakov (MKiM), Patryk Hyjek (MM), Hugon Hewret (MŁiKMO)
XII kadencja (30.03.2015 - 28.06.2015) - Konstanty Jerzy Michalski (Prezydent), Maciej Kamiński (Wiceprezydent), Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski (MSZ), Feliks Spirkin (MKiS), Andrzej Swarzewski (bez teki)
XIII kadencja (28.06.2015 - 27.07.2015) - Markus Wettin (Prezydent), Maciej Kamiński (Wiceprezydent), Ali ibn Abi Talib (Rzecznik), Dan Mark (MSZ), Konstanty Jerzy Michalski (MGeo/MSZiG), Willem Passepartout-Wettin (MWiP), Mikołaj Patryk Dostojewski (MKiS), Kristian Iversen (MEN), Guliano Montini (MWO)
XIV kadencja (27.07.2015 - ) - Andrzej Swarzewski (Prezydent), Mikołaj Patryk Dostojewski (Wiceprezydent), Akrypa Rabotowicz (Rzecznik), Piotr Paweł de Zaym (MSZ), Maciej Kamiński (MSWiA), Fiodor Swirydiuk (WiceMSWiA), Maria von Primisz (MKiS), Konstanty Jerzy Michalski (MEN), Frederick Hufflepuff (WiceMEN), Markus Wettin (MKiS), Eddard Noqtern (WiceMKiS), Eddard Noqtern (MKiS), Hewret Primus (MRI), Adam von  Haller (Rzecznik)

Czy istnieje potrzeba wyjaśnienia tych skrótów?

Wyniki wyborów prezydenckich (z uwzględnieniem ugrupowań, do których należeli kandydaci w chwili kandydowania):
I kadencja - Andrzej Swarzewski (LAN - 3)
II kadencja - Andrzej Swarzewski (bezpartyjny - 2), Maciej Kamiński (ZPB - 1)
III kadencja - Andrzej Swarzewski (bezpartyjny - 3)
IV kadencja - Andrzej Swarzewski (JB - 5)
V kadencja - Andrzej Swarzewski (JB - 5)
VI kadencja - Tomasz Rabotowicz (ND - 2), Andrzej Swarzewski (JB - 3)
VII kadencja - Andrzej Swarzewski (FOR - 9)
VIII kadencja - Andrzej Swarzewski (bezpartyjny - 7), Marcin von Primisz (JB - 8)
IX kadencja - Konstanty Jerzy Michalski (BPZN - 3), Jan de Kaniewski (SPB - 6)
X kadencja - Tomasz Rabotowicz (JB - 6), Andrzej Swarzewski (SR-K - 10), Hugon Hewret (bezpartyjny - 0)
XI kadencja - Konstanty Jerzy Michalski (BPD - 5), Aleksandra Dostojewska von Vincis (SR-K - 6)
XII kadencja - Konstanty Jerzy Michalski (BPD - 8)
XIII kadencja - Markus Wettin (BPR - 11), Aleksandra Dostojewska-Swarzewska (bezpartyjna - 6)
XIV kadencja - Andrzej Swarzewski (bezpartyjny - 9), Tomasz Rabotowicz (BPR-R - 4), Kristian Arped (bezpartyjny - 4)

Lista wszystkich ministrów (z uwzględniem prezydentów, wiceprezydentów, premierów i rzeczników; uwaga, zastosowano duże uproszczenia - utożsamiając ze sobą: premiera i rzecznika, ministra propagandy i ministra łączności i komunikacji międzyobywatelskiej oraz ministra ds. rozwoju informatycznego, ministra kultury i mediów z ministrem kultury i sportu, komisarzy XIII kadencji z ministrami oraz reprezentantów BIW i KRI X kadencji z ministrami bez teki; także potraktowano ministerstwa łączone, jak np. MSWiA obecnej kadencji, jako dwa osobne ministerstwa, działające razem; słowo "kandydat" oznacza kandydata na Prezydenta):
Andrzej Swarzewski - Prezydent I, II, III, IV, V, VI, VII, X, XIV kadencji, p.o. Prezydenta XI kadencji, kandydat VIII kadencji, Wiceprezydent IX i XI kadencji, Minister bez teki XII kadencji
Konstanty Jerzy Michalski - Prezydent XII kadencji, kandydat IX i XI kadencji, Premier VI kadencji, Minister Spraw Zagranicznych I, IV, V, VII, IX, X, XI, XIII kadencji, Minister Geopolityki XIII kadencji, Minister Edukacji Narodowej XV kadencji, Minister Promocji I kadencji
Abdullah Aykm - Minister Obrony Narodowej I kadencji
Jan de Kaniewski - Prezydent IX kadencji, Minister Spraw Wewnętrznych I kadencji, Minister Gospodarki I, II, III, IV kadencji, Minister Promocji VII kadencji
Maciej Kamiński – p.o. Prezydenta IX, XII, XIII kadencji, kandydat II kadencji, Wiceprezydent XII i XIII kadencji, Premier VIII kadencji, Minister Spraw Wewnętrznych II, III, V, VII, XI, XIV kadencji, Minister Gospodarki XI kadencji, Minister Administracji XIV kadencji, Minister bez teki X kadencji, Wiceminister Spraw Wewnętrznych I kadencji, Wiceminister Gospodarki I kadencji
Krzysztof Razorblade - Wiceprezydent IX i X kadencji, Minister Obrony Narodowej II, III, IV, V, VI, VII, VIII kadencji
Marcin von Primisz - Prezydent VIII kadencji, Wiceprezydent VII kadencji, Premier IV i V kadencji, Minister Spraw Wewnętrznych IV i VI kadencji, Minister Kultury i Sportu III i XIV kadencji
Jan Sapieha - Minister Kultury i Sportu IV i V kadencji
Hugon Hewret - kandydat X kadencji, Minister Spraw Zagranicznych VI kadencji, Minister Obrony Narodowej XIII kadencji, Minister Propagandy VII, VIII, XI, XIII, XIV kadencji, Minister Administracji IV kadencji, Minister bez teki X kadencji
Tomasz Rabotowicz - kandydat VI, X, XIV kadencji, Premier VII i XIV kadencji, Minister Spraw Wewnętrznych VIII kadencji, Minister Morale VIII kadencji
Zuzanna Ossolińska - Minister Kultury i Sportu VI kadencji
Kamil Maciejewski - Minister Obrony Narodowej  VI kadencji
Feliks Spirkin - Prezydent XIII kadencji, Minister Kultury i Sportu VI, XII, XIV kadencji
Tobiasz von Richtoffen - Minister Spraw Zagranicznych VI kadencji
Kristian Iversen – kandydat XIV kadencji, Wiceprezydent VI i VII kadencji, Minister Edukacji Narodowej XIII kadencji
Ali ibn Abi Talib - Premier XIII kadencji, Minister Kultury i Sportu VII kadencji
Jarosław Michnik - Minister Spraw Wewnętrznych VIII kadencji
Ivan Kazakov - Minister Kultury i Sportu XI kadencji, Minister bez teki X kadencji
Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - Prezydent XI kadencji, kandydat XIII kadencji
Patryk Hyjek – Wiceprezydent XIV kadencji, Minister Kultury i Sportu XIII kadencji, Minister Morale XI kadencji
Adam von Haller – Premier XIV kadencji, Minister Spraw Zagranicznych XII kadencji
Dan Mark - Minister Spraw Zagranicznych XIII kadencji
Guliano Montini - Minister Wyznań XIII kadencji
Piotr Paweł de Zaym – Minister Spraw Zagranicznych XIV kadencji
Fiodor Swirydiuk – Wiceminister Spraw Wewnętrznych XIV kadencji, Wiceminister Administracji XIV kadencji
Frederick Hufflepuff – Wiceminister Edukacji Narodowej XIV kadencji
Eddard Noqtern – Minister Kultury i Sportu XIV kadencji, Wiceminister Kultury i Sportu XIV kadencji

Ministerstwa poprzez kadencje (wliczono też prezydentów, wiceprezydentów, premierów i rzeczników; zastosowano wymienione wyżej uproszczenia; dla większej czytelności przyjęto nieprawdziwe założenie stałości działania ministerstw):
Prezydent – Andrzej Swarzewski (14.12.2013 – 24.08.2014), Marcin von Primisz (24.08.2014 – 26.10.2014), Jan de Kaniewski (26.10.2014 – 01.12.2014), Maciej Kamiński (p.o. 01.12.2014 – 09.12.2014), Andrzej Swarzewski (09.12.2014 – 10.02.2015), Aleksandra Dostojewska-Swarzewska (10.02.2015 – 22.03.2015), Andrzej Swarzewski (p.o. 22.03.2015 – 30.03.2015), Konstanty Jerzy Michalski (30.03.2015 – 16.06.2015), Maciej Kamiński (16.06.2015 – 28.06.2015), Markus Wettin (28.06.2015 – 17.07.2015), Maciej Kamiński (p.o. 17.07.2015 – 27.07.2015), Andrzej Swarzewski 927.07.2015 - )
Ministerstwo Spraw Zagranicznych – Konstanty Jerzy Michalski (14.12.2013 – 11.01.2014), wakat (11.01.2014 – 03.03.2014), Konstanty Jerzy Michalski (03.03.2014 – 13.05.2014), Jerzy Lwie Serce (13.05.2014 – 02.06.2014), Tobiasz von Richtoffen (02.06.2014 – 19.06.2014), wakat (19.06.2014 – 25.06.2014), Konstanty Jerzy Michalski (25.06.2014 – 24.08.2014), Kristian Iversen (24.08.2014 – 26.10.2014), Konstanty Jerzy Michalski (26.10.2014 – 30.03.2015), Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski (30.03.2015 – 28.06.2015), Dan Mark (28.06.2015 – 10.07.2015), Konstanty Jerzy Michalski (10.07.2015 – 27.07.2015), Piotr Paweł de Zaym (27.07.2015 - )
Ministerstwo Promocji – Konstanty Jerzy Michalski (14.12.2013 – 11.01.2014), wakat (11.01.2014 – 24.06.2014), Jan de Kaniewski (24.06.2014 – 22.07.2014), wakat (22.07.2014 - )
Ministerstwo Obrony Narodowej – Abdullah Aykm (14.12.2013 – 11.01.2014), Krzysztof Razorblade (11.01.2014 – 26.05.2014), Kamil Maciejewski (26.05.2014 – 25.06.2014), Krzysztof Razorblade (25.06.2014 – 16.10.2014), wakat (26.10.2014 – 28.06.2015), Hugon Hewret (28.06.2015 – 25.07.2015), wakat (25.07.2015 - )
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych – Jan de Kaniewski (14.12.2013 – 11.01.2014), Maciej Kamiński (11.01.2014 – 03.03.2014), Marcin von Primisz (03.03.2014 – 02.04.2014), Maciej Kamiński (02.04.2014 – 13.05.2014), Marcin von Primisz (13.05.2014 – 24.06.2014), Maciej Kamiński (24.06.2014 – 24.08.2014), Jarosław Michnik (24.08.2014 – 29.09.2014), Tomasz Rabotowicz (p.o. 29.09.2014 – 26.10.2014), wakat (26.10.2014 – 10.02.2015), Maciej Kamiński (10.02.2015 – 30.03.2015), wakat (30.03.2015 – 27.07.2015), Maciej Kamiński (27.07.2015 - )
Wiceministerstwo Spraw Wewnętrznych – Maciej Kamiński (14.12.2013 – 11.01.2014), wakat (11.01.2014 – 27.07.2015), Fiodor Swirydiuk (27.07.2015 - )
Ministerstwo Gospodarki – Jan de Kaniewski (14.12.2013 – 02.04.2014), Parlamentarna Komisja Gospodarcza (02.04.2014 – 24.06.2014), wakat (24.06.2014 – 10.02.2015), Maciej Kamiński (10.02.2015 – 30.03.2015), wakat (30.03.2015 - )
Wiceministerstwo Gospodarki – Maciej Kamiński (14.12.2013 – 11.01.2014), wakat (11.01.2014 - )
Ministerstwo Kultury i Sportu – Marcin von Primisz (03.02.2014 – 03.03.2014), Jan Sapieha (03.03.2014 – 13.05.2014), Zuzanna Ossolińska (13.05.2014 – 26.05.2014), Feliks Spirkin (26.05.2014 – 25.06.2014), Ali ibn Abi Talib (25.06.2014 – 24.08.2014), wakat (24.08.2014 – 10.02.2015), Ivan Kazakov (10.02.2015 – 16.02.2015), wakat (16.02.2015 – 30.03.2015), Feliks Sprikin (30.03.2014 – 28.06.2015), Mikołaj Patryk Dostojewski (28.06.2015 – 27.07.2015), Maria von Primisz (27.07.2015 – 22.08.2015), Markus Wettin (22.08.2015 – 14.09.2015), Eddard Noqtern (14.09.2015 - )
Wiceministerstwo Kultury i Sportu – Eddard Noqtern (06.09.2015 – 14.09.2015), wakat (14.09.2015 - )
Premier – Marcin von Primisz (03.03.2014 – 13.05.2014), Konstanty Jerzy Michalski (13.05.2014 – 24.06.2014), Tomasz Rabotowicz (24.06.2014 – 11.08.2014), Andrzej Swarzewski (p.o. 11.08.2014 – 24.08.2014), Maciej Kamiński (24.08.2014 – 26.10.2014), wakat (26.10.2014 – 28.06.2015), Ali ibn Abi Talib (28.06.2015 – 27.07.2015), Akrypa Rabotowicz (27.07.2015 – 05.09.2015), Adam von Haller (05.09.2015 - )
Ministerstwo Administracji – Jerzy Lwie Serce (03.03.2014 – 02.04.2014), wakat (02.04.2014 - 27.07.2015), Maciej Kamiński (27.07.2015 - )
Wiceministerstwo Administracji – Fiodor Swirydiuk (27.07.2015 - )
Wiceprezydent – Kristian Iversen (14.06.2014 – 18.06.2014), wakat (18.06.2014 – 01.07.2014), Kristian Iversen (01.07.2014 – 11.07.2014), wakat (11.07.2014 – 04.08.2014), Marcin von Primisz (04.08.2014 – 10.08.2014), wakat (10.08.2014 – 26.10.2014), Krzysztof Razorblade i Andrzej Swarzewski (26.10.2014 – 09.12.2014), Krzysztof Razorblade (09.12.2014 – 03.02.2015), wakat (03.02.2014 – 10.02.2015), Andrzej Swarzewski (10.02.2015 – 30.03.2015), Maciej Kamiński (30.03.2015 – 27.07.2015), Mikołaj Patryk Dostojewski (27.07.2015 - )
Ministerstwo Propagandy – Heinrich Hewret (28.07.2014 – 26.10.2014), wakat (26.10.2014 – 10.02.2015), Hugon Hewret (10.02.2015 – 30.03.2015), wakat (30.03.2015 – 28.06.2015), Willem Passepartout-Wettin (28.06.2015 – 25.07.2015), wakat (25.07.2015 – 22.08.2015), Hewret Primus (22.08.2015 - )
Ministerstwo Morale – Tomasz Rabotowicz (24.08.2014 – 26.10.2014), wakat (26.10.2014 – 10.02.2015), Patryk Hyjek (10.02.2015 – 30.03.2015), wakat (30.03.2015 - )
Minister bez teki – Ivan Kazakov, Maciej Kamiński i Hugon Hewret (09.12.2014 – 10.02.2015), wakat (10.02.2015 – 30.03.2015), Andrzej Swarzewski (30.03.2015 – 28.06.2015), wakat (28.06.2015 - )
Ministerstwo Geopolityki – Konstanty Jerzy Michalski (28.06.2015 – 27.07.2015), wakat (27.07.2015 - )
Ministerstwo Wyznań – Guliano Montini (28.06.2015 – 15.07.2015), wakat (15.07.2015 - )
Ministerstwo Edukacji Narodowej – Kristian Arped (28.06.2015 – 27.07.2015), Konstanty Jerzy Michalski (27.07.2015 - )
Wiceministerstwo Edukacji Narodowej – Frederick Hufflepuff (22.08.2015 - )

Nazwiska/nicki, którymi posługiwali się obywatele w Bialenii (także w momentach, kiedy nie posiadali obywatelstwa):
1. Andrzej Swarzewski/Conducator Swarzewski/Szamajama Okutasi/Walentin Leonidowicz Kowalow (metro)
2. Jan de Kaniewski/Jan Kaniewski/Jan Ursinus/Jan Ursyński
3. Abdullah Aykm/Adam von Broklins/Boris Hristow von Maikowski
4. Konstanty Jerzy Michalski/OutiesPL/Immanuel Kartografii Tamostosowanej/Joach Goldman (metro)
5. Maciej Krzysztof Tomasz Kamiński/Lehrabia/Norbert Anaklewicz (tylko w x11)/Timur Nijazow (metro)
6. Bartłomiej Małczyński/Boczek IV
7. Razorblade1967/Krzysztof Razorblade/Ronon Dex
8. Jan Kazimierz Sapieha/Lew Sapieha
9. Marcin von Primisz/Buddus Jr. (tylko w x11)/Maria von Primisz/Maria von Vincis-Primisz/Adalbert Kanonikow (metro)
10. Kubiłaj Alaltun Ugedej Jahołdaj/Feliks Waldemar "Wonderful" Spirkin/Hyacinthe Moliére/Markus von Wettin/Nabuchodonozor V/Feliks Swarzewski/Emil Știrbey
11. Tomasz Rabotowicz/Akrypa Rabotowicz/Wisdom Hojtaller (tylko w x11)
12. Seryk B'Ellan/Jerzy Lwie Serce/The G0d/Hewret Primus/Heinrich Hewret/Hugon Hewret/Hugon Hewret von Vincis/Jóżek/Prem Siddhi Maharat/Willem Passepartout-Wettin/Ernest Marx (metro)/Mircae Caransebeș
13. Maciej Kamilski/Kamil Maciejewski
14. Władimir Grutin/Karol Wilhelm I Grenaldi/Wiktor Chruszczenko/Aleksandr Łucenko/Konstantin Władimirowicz Szojgu
15. Zuzanna/Zuzanna Ossolińska
16. Ir-Min-Ward
17. Ali ibn Abi Talib
18. Kristian Iversen/Kristian Arped
19. Tobiasz von Richtoffen-Deitheven
20. Dan Mark
21. Erick Monde-Kovacs
22. Fiodor Dostojewski/Adam Aleksander Dostojewski/Adam Aleksander Dostojewski von Vincis/Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski/Adam von Haller/Maurycy hrabia Wąsowski (metro)
23. Ioannis Avrampoulos
24. Petros Ioanosigos Avrampoulos
25. Jurij Andropow
26. Walerij Birnoff
27. Siergiej Makłow
28. Guliano Montini/Aminadab Brulle
29. Laszk Młynariew
30. Michael Redwitz
31. Raisa Komorowska
32. Jarosław Michnik
33. Antonina Haubicka/Marietta Heartfilia/Marietta della Veronose/Marietta della Veronese von Vincis
34. Brzetyslav/Zdzisław Marlena Pytkiewicz/Sukces Dupostrzał Zwell
35. Morgan van Bone
36. Patryk Hyjek/Mikołaj Patryk Dostojewski/Borys Zieleński (metro)
37. Ivan Dymitr Kazakov/Ivan von Vincis/Ivan Dymitr von Vincis-Kazakov/Ivan von Lichtenstein/Isaac Kasakov (metro)
38. Fryderyk Heim/Arne von Heim/Arne von Heim-Dostojewski/Eugen von Heim/Magnus Andersen (metro)/Arne von Heintschel
39. Sviatoslav Abramov Vinc
40. Aleksandra Izabella Salazar Savinion/Aleksandra Dostojewska/Aleksandra Dostojewska von Vincis/Aleksandra Dostojewska-Swarzewska/O/K/FK/Kucelka
41. Eddard Noqtern
42. Aleksander Grzegowski/Geraint Glyndŵr
43. Tomasz Anter
44. Fiodor Swirydiuk/Dmitrij Kowarow (metro)
45. Thomas van der Lis/Tomasz Piotr Dostojewski/Tomasz Koburg/Tomasz Bagrat
46. Iwan Iwanowicz Romanow/Iwan Iwanowicz Romanow-Phillips-Mountbatten-Windsor/Iwan Pietrow/Iwan Pietrow-Dostojewski
47. Piotr Paweł de Zaym
48. Piotr Laging
49. Freyton Camirr
50. Sheldon Anszlus Lovelace
51. Arthur McKinley
52. Herman Kolineusz/Herman Kolineusz-Michalski
53. Frederick Hufflepuff
54. Brandon Noqtern/Brandon Stark
55. Bajtuś
56. Stanisław Klepka
57. Jan Lubomirski/Michał Koester
58. Konstanty von Jungingen
59. Kuceł
60. Grzegorz Zagrobelny

Wykres obrazujący zmiany ilości obywateli w odstępach pięciodniowych:
[attachment id=1 msg=35919]
Odpowiedz
#28
Autor tego posta to Maciej Kamiński.

No i te statystyki dot. obywatelstw rzucam. Lista wszystkich nadanych obywatelstw w historii RB (dla uproszczenia ponadawałem im numerki oparte na tych w Hasselandzie; również pominąłem obywatelstwo nadane klonowi Grutina, Grenaldiemu, oraz uznałem, z racji braku wygaśnięcia czy odebrania tymczasowego, obywatelstwo stałe Fredericka za "przedłużenie" uprzednio nadanego tymczasowego):
B001
• Posiadacz: Andrzej Swarzewski
• Nadane: 15.11.2013
• Przez: fakt założenia państwa
• Utracone: 08.10.2014
• Przez: zrzeczenie
B002
• Posiadacz: Jan de Kaniewski
• Nadane: 16.11.2013
• Przez: Komitet Założycielski
• Utracone: 03.07.2014
• Przez: zrzeczenie
B003
• Posiadacz: Abdullah Aykm
• Nadane: 16.11.2013
• Przez: Komitet Założycielski
• Utracone: 01.08.2014
• Przez: zrzeczenie
B004
• Posiadacz: Konstanty Jerzy Michalski
• Nadane: 16.11.2013
• Przez: Komitet Założycielski
• Utracone: 30.01.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B005
• Posiadacz: Maciej Kamiński
• Nadane: 17.11.2013
• Przez: Komitet Założycielski
B006
• Posiadacz: Bartłomiej Małczyński
• Nadane: 30.12.2013
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 14.08.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B007
• Posiadacz: Krzysztof Razorblade
• Nadane: 09.01.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 03.02.2015
• Przez: eutanazję
B008
• Posiadacz: Jan Sapieha
• Nadane: 10.01.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 01.08.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B009
• Posiadacz: Marcin von Primisz
• Nadane: 01.02.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B010
• Posiadacz: Konstanty Jerzy Michalski
• Nadane: 05.02.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B011
• Posiadacz: Kubiłaj Ugedej
• Nadane: 08.02.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 24.08.2014
• Przez: śmierć
B012
• Posiadacz: Tomasz Rabotowicz
• Nadane: 09.02.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 13.03.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B013
• Posiadacz: Seryk B’Ellan
• Nadane: 12.02.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 11.09.2014
• Przez: zrzeczenie
B014
• Posiadacz: Kamil Maciejewski
• Nadane: 30.03.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 08.10.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B015
• Posiadacz: Władimir Grutin
• Nadane: 30.04.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 27.09.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B016
• Posiadaczka: Zuzanna Ossolińska
• Nadane: 05.05.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 22.07.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B017
• Posiadacz: Ir-Min-Ward
• Nadane: 27.05.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 01.08.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B018
• Posiadacz: Ali ibn Abi Talib
• Nadane: 28.05.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 13.03.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B019
• Posiadacz: Kristian Iversen
• Nadane: 31.05.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 27.07.2015
• Przez: zrzeczenie
B020
• Posiadacz: Tobiasz von Richtoffen-Deitheven
• Nadane: 01.06.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 14.08.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B021
• Posiadacz: Dan Mark
• Nadane: 01.06.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 12.07.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B022
• Posiadacz: Erick Monde-Kovacs
• Nadane: 04.06.2014
• Przez: umowę akcesyjną RLS
• Utracone: 24.06.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B023
• Posiadacz: Fiodor Dostojewski
• Nadane: 04.06.2014
• Przez: umowę akcesyjną RLS
• Utracone: 04.06.2014
• Przez: zrzeczenie
B024
• Posiadacz: Ioannis Avrampoulos
• Nadane: 04.06.2014
• Przez: umowę akcesyjną RLS
• Utracone: 24.06.2014
• Przez: śmierć
B025
• Posiadacz: Petros Ioanosigos Avrampoulos
• Nadane: 04.06.2014
• Przez: umowę akcesyjną RLS
• Utracone: 01.08.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B026
• Posiadacz: Jurij Andropow
• Nadane: 04.06.2014
• Przez: umowę akcesyjną RLS
• Utracone: 24.06.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B027
• Posiadacz: Walerij Birnoff
• Nadane: 04.06.2014
• Przez: umowę akcesyjną RLS
• Utracone: 24.06.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B028
• Posiadacz: Siergiej Makłow
• Nadane: 04.06.2014
• Przez: umowę akcesyjną RLS
• Utracone: 18.08.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B029
• Posiadacz: Guliano Montini
• Nadane: 13.06.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 25.11.2014
• Przez: śmierć
B030
• Posiadacz: Laszk Młynariew
• Nadane: 21.06.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 23.07.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B031
• Posiadacz: Michael Redwitz
• Nadane: 19.07.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 03.02.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B032
• Posiadaczka: Raisa Komorowska
• Nadane: 17.08.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 27.09.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B033
• Posiadacz: Jarosław Michnik
• Nadane: 18.08.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 20.12.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B034
• Posiadaczka: Antonina Haubicka
• Nadane: 21.08.2014
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 16.10.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B035
• Posiadacz: Hyacinthe Moliére
• Nadane: 15.09.2014
• Przez: Prezydenta Marcina von Primisza
• Utracone: 05.10.2014
• Przez: śmierć
B036
• Posiadacz: Jan de Kaniewski
• Nadane: 27.09.2014
• Przez: Prezydenta Marcina von Primisza
• Utracone: 13.03.2015
• Przez: śmierć
B037
• Posiadacz: Hugon Hewret
• Nadane: 27.09.2014
• Przez: Prezydenta Marcina von Primisza
• Utracone: 20.10.2014
• Przez: śmierć
B038
• Posiadacz: Zdzisław Marlena Pytkiewicz
• Nadane: 16.10.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 14.08.2015
• Przez: zrzeczenie
B039
• Posiadacz: Andrzej Swarzewski
• Nadane: 28.10.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
B040
• Posiadacz: Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski
• Nadane: 02.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 10.02.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B041
• Posiadacz: Morgan van Bone
• Nadane: 04.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 08.12.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B042
• Posiadacz: Patryk Hyjek
• Nadane: 08.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
B043
• Posiadacz: Abdullah Aykm
• Nadane: 08.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 29.12.2014
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B044
• Posiadacz: Ivan Kazakov
• Nadane: 15.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 07.03.2015
• Przez: śmierć
B045
• Posiadacz: Hugon Hewret von Vincis
• Nadane: 17.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 25.07.2015
• Przez: eutanazję
B046
• Posiadacz: Fryderyk Heim
• Nadane: 19.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 11.01.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B047
• Posiadacz: Sviatoslav Abramov
• Nadane: 21.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 23.04.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B048
• Posiadaczka: Aleksandra Dostojewska
• Nadane: 22.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 06.07.2015
• Przez: śmierć
B049
• Posiadacz: Feliks Waldemar Spirkin
• Nadane: 22.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 04.01.2015
• Przez: eutanazję
B050
• Posiadacz: Eddard Noqtern
• Nadane: 27.11.2014
• Przez: Prezydenta Jana de Kaniewskiego
• Utracone: 20.12.2014
• Przez: zrzeczenie
B051
• Posiadacz: Dan Mark
• Nadane: 07.12.2014
• Przez: p.o. Prezydenta Macieja Kamińskiego
• Utracone: 17.02.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B052
• Posiadacz: Guliano Montini
• Nadane: 04.01.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B053 (tymczasowe)
• Posiadacz: Aleksander Grzegowski
• Nadane: 09.01.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 10.02.2015
• Przez: wygaśnięcie
B054 (tymczasowe)
• Posiadacz: Tomasz Anter
• Nadane: 12.01.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 01.03.2015
• Przez: wygaśnięcie
B055
• Posiadacz: Aleksander Grzegowski
• Nadane: 12.02.2015
• Przez: Prezydent Aleksandrę Dostojewską-Swarzewską
• Utracone: 25.09.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B056
• Posiadacz: Adam Aleksander Dostojewski von Vincis
• Nadane: 23.02.2015
• Przez: Wiceprezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 04.06.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B057
• Posiadacz: Feliks Spirkin
• Nadane: 26.02.2015
• Przez: Prezydent Aleksandrę Dostojewską-Swarzewską
B058 (tymczasowe)
• Posiadacz: Fiodor Swirydiuk
• Nadane: 13.03.2015
• Przez: Wiceprezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 04.06.2015
• Przez: wygaśnięcie
B059
• Posiadacz: Ali ibn Abi Talib
• Nadane: 19.03.2015
• Przez: Wiceprezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B060
• Posiadacz: Tomasz Rabotowicz
• Nadane: 06.04.2015
• Przez: Prezydenta Konstantego Jerzego Michalskiego
B061
• Posiadacz: Ivan von Vincis-Kazakov
• Nadane: 06.04.2015
• Przez: Prezydenta Konstantego Jerzego Michalskiego
B062
• Posiadacz: Jan de Kaniewski
• Nadane: 23.04.2015
• Przez: Prezydenta Konstantego Jerzego Michalskiego
• Utracone: 04.06.2015
• Przez: zrzeczenie
B063
• Posiadacz: Kamil Maciejewski
• Nadane: 23.04.2015
• Przez: Prezydenta Konstantego Jerzego Michalskiego
B064 (tymczasowe)
• Posiadacz: Thomas van der Lis
• Nadane: 09.05.2015
• Przez: Prezydenta Konstantego Jerzego Michalskiego
• Utracone: 04.06.2015
• Przez: wygaśnięcie
B065
• Posiadacz: Aleksandr Łucenko
• Nadane: 09.05.2015
• Przez: umowę akcesyjną CB
• Utracone: 04.06.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B066
• Posiadacz: Arne von Heim
• Nadane: 09.05.2015
• Przez: umowę akcesyjną CB
B067
• Posiadacz: Iwan Pietrow
• Nadane: 04.06.2015
• Przez: Wiceprezydenta Macieja Kamińskiego
• Utracone: 20.06.2015
• Przez: zrzeczenie
B068
• Posiadacz: Thomas van der Lis
• Nadane: 06.06.2015
• Przez: Wiceprezydenta Macieja Kamińskiego
B069
• Posiadacz: Fiodor Swirydiuk
• Nadane: 06.06.2015
• Przez: Wiceprezydenta Macieja Kamińskiego
B070
• Posiadacz: Dan Mark
• Nadane: 12.06.2015
• Przez: Wiceprezydenta Macieja Kamińskiego
• Utracone: 27.07.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B071
• Posiadacz: Adam Aleksander von Haller
• Nadane: 21.06.2015
• Przez: p.o. Prezydenta Macieja Kamińskiego
B072
• Posiadacz: Piotr Paweł de Zaym
• Nadane: 05.07.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową KH
B073
• Posiadacz: Piotr Laging
• Nadane: 05.07.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową KH
• Utracone: 10.08.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B074
• Posiadacz: Eddard Noqtern
• Nadane: 05.07.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową KH
B075
• Posiadacz: Freyton Camirr
• Nadane: 05.07.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową KH
• Utracone: 26.08.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B076
• Posiadacz: Iwan Pietrow
• Nadane: 05.07.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową KH
B077
• Posiadacz: Sheldon Anszlus Lovelace
• Nadane: 05.07.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową KH
B078 (tymczasowe)
• Posiadacz: Arthur McKinley
• Nadane: 12.07.2015
• Przez: Prezydenta Markusa Wettina
• Utracone: 21.08.2015
• Przez: wygaśnięcie
B079 (tymczasowe)
• Posiadacz: Konstantin Władimirowicz Szojgu
• Nadane: 28.07.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 03.08.2015
• Przez: odebrania przez Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B080
• Posiadacz: Herman Kolineusz-Michalski
• Nadane: 06.08.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B081 (początkowo tymczasowe)
• Posiadacz: Frederick Hufflepuff
• Nadane: 13.08.2015/26.08.2015 (stałe)
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B082
• Posiadacz: Brandon Noqtern
• Nadane: 14.08.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową KH
B083
• Posiadacz: Bajtuś
• Nadane: 25.08.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową KH
B084 (tymczasowe)
• Posiadacz: Stanisław Klepka
• Nadane: 27.08.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
• Utracone: 02.09.2015
• Przez: wygaśnięcie wskutek wygnania
B085
• Posiadacz: Jan Lubomirski
• Nadane: 01.09.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B086
• Posiadacz: Konstanty von Jungingen
• Nadane: 12.09.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową CB i KH
• Utracone: 25.09.2015
• Przez: odebranie wskutek nieaktywności
B087
• Posiadacz: Kuceł
• Nadane: 12.09.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową CB i KH
B088
• Posiadacz: Grzegorz Zagrobelny
• Nadane: 15.09.2015
• Przez: umowę stowarzyszeniową CB i KH
B089
• Posiadaczka: Aleksandra Izabella Dostojewska-Swarzewska
• Nadane: 15.09.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego
B090 (tymczasowe)
• Posiadacz: Alexander Wnuczkowski
• Nadane: 28.09.2015
• Przez: Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego

Długość posiadania obywatelstwa przez poszczególne osoby (do dnia dzisiejszego włącznie; podałem dla uproszczenia tylko pierwsze używane w RB nazwisko każdej z osób; wybaczcie też te nierówności, tak to jest, kiedy się kopiuje z Excela):
Andrzej Swarzewski 668 dni
Jan de Kaniewski 441 dni
Abdullah Aykm 311 dni
Konstanty Jerzy Michalski 681 dni
Maciej Kamiński 685 dni
Bartłomiej Małczyński 228 dni
Krzysztof Razorblade 391 dni
Jan Sapieha 204 dni
Marcin von Primisz 609 dni
Kubiłaj Ugedej 482 dni
Tomasz Rabotowicz 578 dni
Seryk B'Ellan 486 dni
Kamil Maciejewski 356 dni
Władimir Grutin 186 dni
Zuzanna Ossolińska 79 dni
Ir-Min-Ward 67 dni
Ali ibn Abi Talib 488 dni
Kristian Iversen 422 dni
Tobiasz von Richtoffen 75 dni
Dan Mark 160 dni
Erick Monde-Kovacs 21 dni
Fiodor Dostojewski 309 dni
Ioannis Avrampoulos 21 dni
Petros Avrampoulos 59 dni
Jurij Andropow 21 dni
Walerij Birnoff 21 dni
Siergiej Makłow 76 dni
Guliano Montini 438 dni
Laszk Młynariew 33 dni
Michael Redwitz 200 dni
Raisa Komorowska 42 dni
Jarosław Michnik 125 dni
Antonina Haubicka 57 dni
Zdzisław Marlena Pytkiewicz 292 dni
Morgan van Bone 35 dni
Patryk Hyjek 329 dni
Ivan Kazakov 293 dni
Fryderyk Heim 201 dni
Sviatoslav Abramov 154 dni
Aleksandra Dostojewska 245 dni
Eddard Noqtern 115 dni
Aleksander Grzegowski 258 dni
Tomasz Anter 49 dni
Fiodor Swirydiuk 203 dni
Thomas van der Lis 146 dni
Iwan Pietrow 107 dni
Piotr Paweł de Zaym 91 dni
Piotr Laging 37 dni
Freyton Camirr 53 dni
Sheldon Anszlus Lovelace 91 dni
Arthur McKinley 41 dni
Herman Kolineusz-Michalski 59 dni
Frederick Hufflepuff 52 dni
Brandon Noqtern 51 dni
Bajtuś 40 dni
Stanisław Klepka 7 dni
Jan Lubomirski 34 dni
Konstanty von Jungingen 14 dni
Kuceł 22 dni
Grzegorz Zagrobelny 19 dni
Alexander Wnuczkowski 6 dni
[/quote]
Odpowiedz
#29
Autor tego posta to Maciej Kamiński.

Liczba wszystkich otrzymanych głosów w wyborach (liczono wybory parlamentarne, prezydenckie, sędziowskie i marszałkowskie; w przypadku komitetów naliczono głosy wszystkim członkom komitetu):
1. Maciej Kamiński – 165
2. Andrzej Swarzewski – 156
3. Maria von Primisz – 120
4. Konstanty Jerzy Michalski – 117
5. Markus Wettin – 77
6. Akrypa Rabotowicz – 55
7. Mikołaj Patryk Dostojewski – 55
8. Ronon Dex – 53
9. Kristian Arped – 53
10. Jan Ursyński – 46
11. Mircae Caransebeș – 46
12. Eddard Noqtern – 46
13. Ali ibn Abi Talib – 37
14. Adam von Haller – 33
15. Iwan Pietrow-Dostojewski – 32
16. Boris Hristow – 31
17. Guliano Montini – 30
18. Aleksandra Izabella Dostojewska-Swarzewska – 23
19. Social Flash – 22
20. Piotr Paweł de Zaym – 20
21. Jan Sapieha – 15
22. Bartłomiej Małczyński – 13
23. Frederick Martin Hufflepuff – 11
24. Ivan von Lichtenstein – 7
25. Herman Kolineusz-Michalski – 7
26. Arne von Heintschel – 6
27. Tomasz Koburg – 5
28. Michael Redwitz – 4
29. Zdzisław Marlena Pytkiewicz – 4
30. Jarosław Michnik – 3
31. Zuzanna Ossolińska – 1
Odpowiedz
#30
Autor tego posta to Maciej Kamiński.

Liczba wszystkich otrzymanych głosów w wyborach (liczono wybory parlamentarne, prezydenckie, sędziowskie i marszałkowskie; w przypadku komitetów naliczono głosy wszystkim członkom komitetu):
1. Maciej Kamiński – 165
2. Andrzej Swarzewski – 156
3. Maria von Primisz – 120
4. Konstanty Jerzy Michalski – 117
5. Markus Wettin – 77
6. Akrypa Rabotowicz – 55
7. Mikołaj Patryk Dostojewski – 55
8. Ronon Dex – 53
9. Kristian Arped – 53
10. Jan Ursyński – 46
11. Mircae Caransebeș – 46
12. Eddard Noqtern – 46
13. Ali ibn Abi Talib – 37
14. Adam von Haller – 33
15. Iwan Pietrow-Dostojewski – 32
16. Boris Hristow – 31
17. Guliano Montini – 30
18. Aleksandra Izabella Dostojewska-Swarzewska – 23
19. Social Flash – 22
20. Piotr Paweł de Zaym – 20
21. Jan Sapieha – 15
22. Bartłomiej Małczyński – 13
23. Frederick Martin Hufflepuff – 11
24. Ivan von Lichtenstein – 7
25. Herman Kolineusz-Michalski – 7
26. Arne von Heintschel – 6
27. Tomasz Koburg – 5
28. Michael Redwitz – 4
29. Zdzisław Marlena Pytkiewicz – 4
30. Jarosław Michnik – 3
31. Zuzanna Ossolińska – 1
Odpowiedz
#31
Andrzej Swarzewski to autor tego posta.

Jarosław Michnik [*].
Odpowiedz
#32
Autor to Maciej Kamiński.

(01.11.2015, 18:56:12)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Jarosław Michnik [*].
Chyba raczej tak:
Kod:
Jarosław Michnik [*].

A może by go namówić na powrót?
Odpowiedz
#33
Eddard Noqtern - autorem.

Witam, tak się zastanawiam, czy ktoś jeszcze będzie kontynuował robienie tych wykresów Kristiana? Wydaje mi się, że warto, bo są bardzo ciekawe.  Wink
Odpowiedz
#34
Autor to Maciej Kamiński.

(08.11.2015, 12:37:29)Eddard Noqtern link napisał(a): Witam, tak się zastanawiam, czy ktoś jeszcze będzie kontynuował robienie tych wykresów Kristiana? Wydaje mi się, że warto, bo są bardzo ciekawe.  Wink
Będę kontynuował, nie bój się. Wink
Odpowiedz
#35
Heinrich Hewret Wettin - autorem.

Przydadzą się na Micropedię.  ;D
Odpowiedz
#36
Autor to Maciej Kamiński.

Linia czasu państwowości na Valhalli (nie zastrzegam sobie stuprocentowej dokładności, zwłaszcza w kwestii Wolnego Wolnogradu; pominięto kolonizacje prowadzone przez Sclavinię i Islamski Emirat Arabski, obejmujące Valhallę Wschodnią, Aharę, Fjarę, Halladę i Stoyalię):
  • Cesarstwo Valhalli - od września/7 października 2006 do 9(?) sierpnia 2008,
  • Królestwo Bialenii - od 24 września 2010 do (formalnie) 22 marca 2012; faktycznie działało od września do listopada 2010 (I Królestwo), w marcu i wrześniu 2011 (II Królestwo) oraz styczniu i marcu 2012; ostatnia aktywność 24 października 2012; od 21 listopada 2010 państwo ulokowane na Valhalli Zachodniej,
  • Wolne Miasto Królisko - grudzień 2010,
  • Republika Klume - od grudnia 2010 do września 2011; początkowo miasto-państwo, później rozciągnęło się na całą Valhallę Zachodnią; po czerwcu 2011 znowu tylko miasto-państwo, połączone z Królestwem Bialeńskim,
  • Zjednoczona Dżamahirija Narodów - od 22 marca 2012 do 7/26 maja 2012; ostatnia aktywność 18 sierpnia 2013; państwo ulokowane na całej Valhalli, miało też tereny sporne z Teutonią,
  • Królewska Dżamahirija Narodów - od 6 do 26 maja 2012; państwo ulokowane na Valhalli Zachodniej,
  • Wolny Wolnograd - od 22 września do 15 października 2012 i ponownie od 15(?) listopada/18 grudnia do 23 grudnia 2012
  • Islamska Federacja Wolnego Wolnogradu - od grudnia 2012 do stycznia 2013; państwo powstałe po połączeniu się z Islamską Federacją; formalnie część Apaczowa,
  • Regencja Wolnego Wolnogradu - od 22 stycznia do 22 czerwca 2013; do 30 kwietnia część Apaczowa, potem część IF aż do jej upadku; faktycznie aktywna do 11 lutego 2013,
  • Dżamahirija Bialeńska - od 27 lipca do 29 września 2013; początkowo obejmowała tylko Valhallę Zachodnią, od 29 sierpnia również Aharę i Valhallę Wschodnią,
  • Republika Bialeńska - od 15 listopada 2013; początkowo obejmowała tylko Valhallę Zachodnią (Bialenię), od 17 kwietnia 2014 obejmuje też Valhallę Wschodnią (Anatolię); między 4 czerwca a 13 lipca 2014 obejmowała też Siedmiogród, a między 2 maja a 2 września 2015 również Brodrię; od 5 lipca 2015 stowarzyszona z Hasselandem, a od 12 września 2015 z Brodrią.
Odpowiedz
#37
Autor to Maciej Kamiński.

Dziś tylko mała ciekawostka - zawartość bialeńskiego shoutboxa od 3 marca 2014 do dziś to 1204 strony w Wordzie.
Odpowiedz
#38
Andrzej Swarzewski to autor tego posta.

Jaką czcionką?
Odpowiedz
#39
Autor to Maciej Kamiński.

(10.11.2015, 21:35:04)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Jaką czcionką?
Verdaną - obecny rozmiar 8, ten stary rozmiar 8,5, tylko że sposób ustawienia kolejnych wiadomości względem siebie jest nieco bardziej rozwlekły w przypadku tego obecnego, a ten stary na ostatnich stronach ma rozciągnięte odstępy.
Odpowiedz
#40
Autor to Maciej Kamiński.

Aktualizacja dwóch wykresów Krysi (z odrobinę innymi wynikami - drobne różnice wynikają z głównie metody traktowania tych, którzy uzyskiwali/tracili obywatelstwa podczas wyborów):
[Obrazek: index.php?action=dlattach;topic=1946.0;a...5059;image]
[Obrazek: index.php?action=dlattach;topic=1946.0;a...5060;image]

Średnia frekwencja w wyborach parlamentarnych: 78,94%.
Średnia frekwencja w wyborach prezydenckich: 82,49%.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości