Sovngardzka Partia "Revolution"
Nazwa: Sovngardzka Partia "Revolution"
Ustrój: Socjalizm
Rok założenia:  6/11/2014
Siedziba partii: Sovngard, Plac Wolności (Republika Ludowa Siedmiogrodu)

Cele:
-Nawiązywanie stosunków z innymi państwami, oczywiście z rozsądnymi.
-Modernizacja starych wsi, którymi się nikt nie interesuje.
-Pokój i ład w Republice Bieleńskiej.
-Wybudowanie Fabryki pojazdów pancernych im. Rewolucji Majowej
-Modernizacja armii.
-Zażegnanie jakich kolwiek strajków/buntów/demonstracji
-Wybudowanie muzem starożytnej broni im. Wolnego Sztandaru
-Większy budżet dla państwa. (W miare możliwości)

Oficjalną ochroną "Revolution" będzie Gwardia Czerwona.
Siedziba: Stovtopol, ul. Ludowa 19 (Republika Ludowa Siedmiogrodu) 

Logo "Revolution" :
[Obrazek: 09287011195994043466.png]
/-/ Wicehrabia Józef Konstanty Bagrat 
Cytat:-Nawiązywanie stosunków z innymi państwami, oczywiście z rozsądnymi.
-Modernizacja starych wsi, którymi się nikt nie interesuje.
-Pokój i ład w Republice Bieleńskiej.
-Wybudowanie Fabryki pojazdów pancernych im. Rewolucji Majowej
-Modernizacja armii.
-Zażegnanie jakich kolwiek strajków/buntów/demonstracji
-Wybudowanie muzem starożytnej broni im. Wolnego Sztandaru
-Większy budżet dla państwa. (W miare możliwości)

1. Ze wszystkimi takimi nawiązaliśmy.

2. Iksde. Mamy problem z ilością miast, a co dopiero ze wsiami.

3. Mamy i to i to.

4. Po co? I tak mamy najnowocześniejszą armię w v-świecie.

5. Jak wyżej.

6. Nie mamy.

7. To się założy.

8. Budżet państwa jest ogrooooooomny, gwarantuje.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Za chwilę zrobię dział, a tymczasem polemika:

Cytat:-Nawiązywanie stosunków z innymi państwami, oczywiście z rozsądnymi.
A jakimi konkretnie?

Cytat:-Modernizacja starych wsi, którymi się nikt nie interesuje.
Może wstrzymajmy się z tym do momentu, kiedy każde miasto będzie miało chociaż po jednym stałym mieszkańcu?

Cytat:-Pokój i ład w Republice Bieleńskiej.
Z nikim nie wojujemy, a nieporządku chyba nie ma?

Cytat:-Wybudowanie Fabryki pojazdów pancernych im. Rewolucji Majowej
A fabryki RazorArms są w jakimś stopniu wadliwe?

Cytat:-Modernizacja armii.
W sensie, status quo? :Smile

Cytat:-Zażegnanie jakich kolwiek strajków/buntów/demonstracji
Czyli: namówisz Feliksa, żeby je najpierw zorganizował? Wink

Cytat:-Wybudowanie muzem starożytnej broni im. Wolnego Sztandaru
A to jest bardzo ciekawy fabularny pomysł, popieram.

Cytat:-Większy budżet dla państwa. (W miare możliwości)
Sto tysięcy bialenów to za mało?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Poproszę się wytłumaczyć z tego typu tekstów, pod adresem państwa, którego obywatelstwo otrzymałeś.

Cytat:Jak mógł Towarzysz zauważyć, próbuje także założyć partie która znajduje się na terytorium RLS. Jeśli mnie odrzucą zrobię jakieś bunty przez "Revolution" i tyle zostanie z Bialenii.

[attachimg=1]
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Czyli w demokratycznym państwie nie można wyrażać zdania o nie zadowoleniu z życia?
Ktoś powiedział, że nie można?
(–) Kristian Arped
Najwidoczniej, skoro mieszkańcy są kontrolowani.
A są kontrolowani? Nawet nie wiedziałem.
(–) Kristian Arped
(26.11.2014, 19:45:42)Sviatoslav Abramov link napisał(a): Czyli w demokratycznym państwie nie można wyrażać zdania o nie zadowoleniu z życia?

Nie myślimy towarzyszu o tym. Chodzi o to że chciał towarzysz odłączenia regionów od RB.
Mieszkańcy w Bialenii nie są kontrolowani, są wolnymi jednostkami, które nie są trzymane tu przymusem.
Zresztą, jak się to ma do słów ostatnio wypowiedzianych przez towarzysza na forum Siedmiogrodu o rewolucji w Bialenii?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Nie miałem najmniejszego zamiaru odłączać terytorium RB, wypowiedź ta była totalnie spontaniczna.
Zresztą, kto dopuszcza w Bialenii partię do działania, która przeciwdziała przeciwko Republice i nie jest nawet zarejestrowana na obszarze państwa?

Cytat:Siedziba partii: Sovngard, Plac Wolności (Republika Ludowa Siedmiogrodu)

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Żadna ustawa chyba nie reguluje partii, więc może mieć siedzibę gdzie tylko zapragnie. Nawet w Leblandii.
(–) Kristian Arped
(26.11.2014, 19:54:42)Sviatoslav Abramov link napisał(a): Nie miałem najmniejszego zamiaru odłączać terytorium RB, wypowiedź ta była totalnie spontaniczna.

Na forum Rady Państwa, w ramach planu?
1. Nie był to żaden plan.
Nie ma tu czegoś takiego jak "rejestracja partii". Jesteś obywatelem - ogłaszasz powstanie partii - masz partię.

(26.11.2014, 19:54:42)Sviatoslav Abramov link napisał(a): Nie miałem najmniejszego zamiaru odłączać terytorium RB, wypowiedź ta była totalnie spontaniczna.
Ja w tej wypowiedzi nie widziałem planów odłączania czegokolwiek. Tylko zapowiedź rewolucji - a spraw w tym stylu nie można w Bialenii załatwić ot tak, o czym boleśnie przekonał się Laszk Młynariew.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Prawda, tu do rewolucji trzeba się przygotować, wtopić w otoczenie, a dopiero jak Ci zaufają... ups. Ja nic nie mówiłem Tongue
{~} Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Raczej chodzi o to, że próba kończy się legalną kulą w łeb. Wink
W Bialenii żadnej rewolucji nie będzie dopóki o tym ja nie zadecyduję. Wink
Ale że jestem typowym konserwatystą i szanuję sobie dialog, to raczej takiej decyzji nigdy nie podejmę.
Nie jestem stukniętym w łeb nastolatkiem albo psycholem który rozwala wszystko co popadnie.

Chciałbym też wiedzieć na jakiej zasadzie dopuszczasz się Sviatoslavie Abramov usuwania z tego tematu postów członków rządu RB (mojego posta z "dowodem" na Twoje zamiary), a w zasadzie na jakiej zasadzie w ogóle usuwasz posty bez uzasadnienia? Fakt, że jego treść była dla Ciebie niewygodna nie jest przesłanką do usunięcia postu. Post przywróciłem, odebrałem Tobie (doraźnie) uprawnienia moderatorskie i sam je na razie przejąłem. Dalsze decyzje w tej materii zapadną w odpowiednim miejscu i zostaniesz o nich poinformowany.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości