Powrót
Wczoraj paru osobom obiecałem ,że wrócę. I oto jestem. Big Grin

Mikroświat ostatnio stał się ospały i  w ogóle mało atrakcyjny, więc już chciałem sobie zrobić przerwę. Na szczęście, wszedłem na to forum i zobaczyłem ,że tutaj ,oczywiście, tętni życiem. Myślałem na wzięcie się za politykę, ale kompletnie nie ogarniam co się u was teraz dzieje - byłbym wdzięczny gdyby ,ktoś przybliżył mi co nie co.

Pozdrawiam,
Dan Mark
(-) Dan Mark
Odpowiedz
Witamy serdecznie w najciekawszym kraju w mikroświecie.  Smile)
N.N
Odpowiedz
Cieszę się niemiernie. <3 A jeżeli chodzi o scenę polityczną, to obecnie dzieli się ona na następujące partie:
  • Jedną Bialenia - najstarsza partia, centrowa oraz nastawiona bardziej na parlamentaryzm
  • Bialeńska Partia Demokratyczna - partia, jakby to ujął Andrzej, salonowa, trochę konserwatywna, składająca się głównie z ludzi rozsądnych
  • Stronnictwo Rojalistyczno-Konserwatywne - partia założona przez najmłodszych mieszkańców, obecnie największa w kraju, monarchistyczna
  • Komunistyczna Partia Bialenii - sama nazwa sugeruje ale ostatnio trochę zaspali i ich lider niezbyt jest aktywny
  • Integralistyczna Partia Bialenii - partia założona przez byłego prezydenta Jana Kaniewskiego, reprezentująca poglądy wyższe, których niestety nie jestem w stanie pojąć
  • Ruch Poparcia Hugona - jednoosobowy ruch poparcia... Hugona Hewreta von Vincisa
Od jutra będą odbywać się dwudniowe wybory prezydenckie, a mandaty w parlamencie rozkładają się następująco:
  • 3 dla BPD
  • 2 dla JB
A jeżeli chodzi o samą Bialenię, to jesteśmy jedyną republiką parlamentarną w mikroświecie, co czyni nas wyjątkowymi i stymuluje życie polityczne.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Dziękuję za przywitanie i za przybliżenie obecnej sytuacji politycznej. Big Grin Czuje się dowartościowany.  <3

(-) Dan Mark
Odpowiedz
Zapomniał pan 3 kropek. Wink Teraz panu odpuszczę ale jeszcze 1 taka sytuacja i bez pałowanie się nie obejdzie. Przecinki też warto poprawić. Sad
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Biję się w pierś... Zapomniałem już jak bardzo Bialeńczycy dbają o ortografię i interpunkcje, mea culpa.
(-) Dan Mark
Odpowiedz
Ach, no i zapraszam do złożenia wniosku o przywrócenie obywatelstwa. Smile
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Witamy z powrotem w Republice.  Wink
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Miłe zaskoczenie. Witam ponownie w miejscu, gdzie trawa jest zieleńsza.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Dzięki, dzięki. Bardzo mi miło ,że tak mnie witacie.  :-[

(-) Dan Mark
Odpowiedz
Witam serdecznie. My się jeszcze nie znamy.  Wink
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości