Mam nadzieję...
#41
Cytat:dla przykładu w poprzednich wyborach prezydenckich kandydat Chruszczenki p.A. Swarzewski (jak sądzę nieświadomy zaistniałej wtedy sytuacji) wygrał głosem Gałkiny.
Uważam, że stwierdzenie jakobym był "kandydatem Chruszczenki" jest nieprawdziwe i krzywdzące. To jemu zależało na tym, żebym ja wystartował, a nie mi. Chciałbym też zauważyć, że oddałem głos na Panią, a nie na siebie.
O klonach Chruszczenki nie wiedziałem. Wiedziałem tylko, że wcześniej prowadził on konto Grutina, od dawna już nieaktywne. Pani z resztą tez nie wiedziała o tym, że Gałkina jest klonem.
Ostatecznie, Chruszczenko nie wyszedł dobrze na poparciu mnie, ale Brodria jak najbardziej. Kraj ten po wielu miesiącach wyrwał się z klątwy yoyonacyjności, a jego obywatele wreszcie są bezpieczni.
N.N
Odpowiedz
#42
(12.12.2014, 21:56:19)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): Może ja wam opowiem o tej RON, bo widzę że Pan Hewret nie jest skory do przemawiania. Mam to zrobić?
Bez owijania w bawełnę - mów pan.
Odpowiedz
#43
(13.12.2014, 16:22:47)AndrzejSwarzewski link napisał(a): wyszedł dobrze na poparciu mnie, ale Brodria jak najbardziej. Kraj ten po wielu miesiącach wyrwał się z klątwy yoyonacyjności, a jego obywatele wreszcie są bezpieczni.
I wreszcie od czasów walki o hegemonię na Nordacie ( jak sam Pan pisał w swojej pracy ) Brodria dostała się w strefę Bialeńskich wpływów - chyba nikt temu nie zaprzeczy. To tylko opinia, Panie Swarzewski, a sformułował Pan ją jak fakt. Tu trzeba dowodów, nawet statystyk.
(13.12.2014, 17:02:44)Ivan Kazakov link napisał(a): [quote author=Kazimierz Sabatowski link=topic=2247.msg22937#msg22937 date=1418414179]
Może ja wam opowiem o tej RON, bo widzę że Pan Hewret nie jest skory do przemawiania. Mam to zrobić?
Bez owijania w bawełnę - mów pan.
[/quote]
Szczerze? Sprawa jest tak błaha, że nie ma nawet specjalnie o czym pisać. Po prostu - Pana Fiodora/Adama poznałem na stronie zadane.pl gdzie udzielałem pomocy z historii. To on powiedział mi o mikronacjach. Pierwszą jego i moją mikronacją była RON. Wtedy Pan Adam ( tam Zawilichowski ) otrzymał tytuł podskarbiego, a ja kanclerza tak jak realnie Zamoyski. Niestety, nie miałem wielkiego zapału i doświadczenia, przez co niezbyt wywiązałem się z powierzonych mi na tym stanowisku obowiązków. Biorąc jednak pod uwagę kryzys aktywności, który nękał RON w tamtym czasie, nie było to nic strasznego. Sądzę więc, że Pan Hewret robi przysłowiowe "z igły widły".
Odpowiedz
#44
Cytat:I wreszcie od czasów walki o hegemonię na Nordacie ( jak sam Pan pisał w swojej pracy ) Brodria dostała się w strefę Bialeńskich wpływów - chyba nikt temu nie zaprzeczy.
Walka o hegemonią w ostatnich miesiącach nie miała już miejsca, co zauważył chyba każdy aktywny wówczas działacz mikronacji. Bialenia została jedynym aktywnym i stabilnym krajem na Nordacie. Brodria dalej staczałaby się po równi pochyłej, gdyby nie decyzja mojego rządu o schronieniu się w Bialenii, a następnie decyzja Dumy o zmianie ustrojowej.
N.N
Odpowiedz
#45
O zmianie ustrojowej? Czy Carstwo naprawdę może być ratunkiem dla kryzysu aktywności? Ja nie byłbym taki pewien. Panie Swarzewski, ale jak wielka jest autonomia CB? Z całym szacunkiem, ale czy mają oni możliwość oddzielenia się od Republiki Bialeńskiej? Przecież nie posiadają nawet własnego forum.
Odpowiedz
#46
Pozwolę sobie odpowiedzieć: CB jest całkowicie niezależnym państwem od Republiki Bialeńskiej. Gdyby chcieli zaistnieć na osobnym forum - droga wolna.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#47
(14.12.2014, 14:31:54)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): O zmianie ustrojowej? Czy Carstwo naprawdę może być ratunkiem dla kryzysu aktywności? Ja nie byłbym taki pewien. Panie Swarzewski, ale jak wielka jest autonomia CB? Z całym szacunkiem, ale czy mają oni możliwość oddzielenia się od Republiki Bialeńskiej? Przecież nie posiadają nawet własnego forum.

Zadajmy pytanie inaczej - czy chcą.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#48
Oczywiście, że mają możliwość oddzielenia się. Mogą w każdej chwili stworzyć swoje forum i całkowicie uniezależnić się od Republiki.
Byłoby to jednak nierozsądne, bowiem w Bialenii mają wszystko, czego potrzebują. Nawet na Anatolii mają teraz mieć wydzierżawiony jakiś teren, który według własnego uznania zagospodarują. Mądre decyzje Cara mogą z Brodrii stworzyć naprawdę liczący się kraj.
N.N
Odpowiedz
#49
A może zrobimy kraj "Brodri" i "Brodrii"? Wszakże car byłby skłonny do tej pierwszej wersji.
Dopóki istnieje Związek Brodryjski, CB nigdy nie zostanie uznane przez wszystkich. Mam  podać procentowo, ilu obywateli CB posiada również obywatelstwo bialeńskie?  My natomiast stworzyliśmy nasze państwo od całkowicie niezależnych osób, i Ekscelencje na pewno wiedzą, że nie są one klonami.
Odpowiedz
#50
Cytat:Dopóki istnieje Związek Brodryjski, CB nigdy nie zostanie uznane przez wszystkich.
Do póki istnieje Carstwo, to Brodria jeszcze nie jest skreślona w oczach mikroświata.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#51
Opinia, opinia, i jeszcze raz opinia. Dajcie mi państwo statystyki. Ilu było aktywnych obywateli w Federacji Brodryjskiej, ilu jest w CB. Na jakiej podstawie Brodria charakteryzowała się yoyonacyjnością. Co takiego zmieniono teraz, że nie jest ona skreślona w oczach mikroświata.
Odpowiedz
#52
(14.12.2014, 14:51:40)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): Opinia, opinia, i jeszcze raz opinia. Dajcie mi państwo statystyki. Ilu było aktywnych obywateli w Federacji Brodryjskiej, ilu jest w CB. Na jakiej podstawie Brodria charakteryzowała się yoyonacyjnością. Co takiego zmieniono teraz, że nie jest ona skreślona w oczach mikroświata.

Opinia jest ważna... - http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=112&t=15086 .
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#53
Cytat:My natomiast stworzyliśmy nasze państwo od całkowicie niezależnych osób, i Ekscelencje na pewno wiedzą, że nie są one klonami.
Wiemy, że są one klonami w dużej mierze.
N.N
Odpowiedz
#54
(14.12.2014, 14:38:35)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): My natomiast stworzyliśmy nasze państwo od całkowicie niezależnych osób, i Ekscelencje na pewno wiedzą, że nie są one klonami.
Szczerze? W zasadzie nie wiemy kto jest klonem, a kto nie jest... ilu to realni obywatele, a ile postaci to klony. Oczywiście wiemy, że część to osoby realne - ale ile klonów stworzył Grutin i iloma się posługuje i ile jeszcze stworzy to akurat nie wiemy. Na pewno kilka (bo to zostało potwierdzone)... czy ktoś jeszcze? Nie wiemy (choć epizod z klonem miał też Aykm - jeszcze przed Waszą "rewolucją") i w sumie nie ma to wielkiego znaczenia, komu by się chciało dociekać kto to rzeczywista osoba, a kto to klon? W zasadzie do "odpowiedniego" spojrzenia na tzw. "Związek Brodryjski" wystarcza sam fakt, że jest to twór, w którym powszechne i dopuszczalne jest posiadanie klonów. Trudno coś takiego traktować poważnie... obojętnie ile będzie zapewnień, że niby poważne.

Klonowanie postaci (multikonta) jest powszechnie na forach uznawane za niedopuszczalne - i to nie tylko dotyczących mikronacji, ale w zasadzie na każdych... Jakiekolwiek forum trudno uznać za poważne jeżeli dopuszcza klonowanie (multikonta) i jako poważne się go nie uznaje. Trudno więc poważnie traktować ten "Związek Brodryjski".
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#55
Co do przesłanego przez Pana Michalskiego linku - ja nie jestem ani Ewa, ani Grutin, to zaledwie dwie osoby w ZB.
Do Pana Razorblade'a ( cytatów nie daję bo piszę z komórki ) nie Waszej rewolucji, ja nie brałem w niej udziału.
Wątpię żebym dowiedział się prawdy na temat tych klonąw w ZB także zadam jeszcze dwa pytania:
1. Czy jeżeli ja zostałbym prezydentem ZB i usunąłbym wszystkie osoby podejrzane o kloning byłaby szansa na poprawę stosunków?
2. Jakie macie dowody na te klony? Jakieś konkretne posty świadczące o tym że Gałkina to Grutin? Tak bardzo się upieracie to dobrze - jeśli dacie mi materiały dowodowe świadczące o uprawianiu kloningu przez co najmniej 3 osoby z ZB na zawsze skończę z tym państwem.
Odpowiedz
#56
Ad 1. Wpierw to (na moje oko) musiałyby się dogadać ZB i CB.
Ad 2. Proszę bardzo: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...551.0.html, http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...373.0.html, http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...l#msg19806, http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...l#msg19039, http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...104.0.html.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#57
(14.12.2014, 16:23:19)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): 2. Jakie macie dowody na te klony? Jakieś konkretne posty świadczące o tym że Gałkina to Grutin? Tak bardzo się upieracie to dobrze - jeśli dacie mi materiały dowodowe świadczące o uprawianiu kloningu przez co najmniej 3 osoby z ZB na zawsze skończę z tym państwem.
Wysyłałem je nie raz. Jak tylko znajdę - podeślę. Są chyba one gdzieś w wątku "Wieści z zagranicy".
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#58
Wyjątkowo post pod postem, by wszyscy mieli powiadomienie. <3 Proszę, Kazimierzu: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...l#msg19039.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#59
Wyjątkowo nie doczytujesz moich wypowiedzi, Kristian. Smile
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#60
Cytat:1. Czy jeżeli ja zostałbym prezydentem ZB i usunąłbym wszystkie osoby podejrzane o kloning byłaby szansa na poprawę stosunków?
Byłaby szansa na ewentualne uznania Waszej państwowości przez Bialenię.
No i pewnie na normalizację stosunków z Carstwem także.
N.N
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości