Mam nadzieję...
Naprawdę uważacie, że postępujecie słusznie zgłaszając mnie do sądu? Zastanówcie się nad swoimi obywatelami. Mam jednoznaczne dowody na to, że Kuwarow z forum ZB to Adam Aleksander Dostojewski. O co powinienem go oskarżyć? O "ustępu 3, artykułu 12, rozdzialu II KCK: "3.  Posługiwanie się więcej niż jedną tożsamością, pod groźbą kary śmierci." A także nielegalne przebywanie na terytorium ZB mimo wydanego dekretu prezydenckiego. Chcecie takiej wojny w sądzie?
Odpowiedz
Z tego co mi się wydaję, to nam wszystkim zwisają nasze konta w Związku Brodryjskim. Wink
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Nikt nie neguje, że Dostojewski to Kuwarow.
Jednakże nie jest to przestępstwo w świetle prawa bialeńskiego.
N.N
Odpowiedz
(11.12.2014, 21:58:33)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): "3.  Posługiwanie się więcej niż jedną tożsamością, pod groźbą kary śmierci."

Posiadanie kilku tożsamości jest zabronione tylko na terytorium Republiki Bialeńskiej.

Muszę powiedzieć, że nie błysnęliście inteligencją. I jakim niby prawem, taki idiota jak Pan piastuje tam stanowisko komendanta tamtejszej pseudopolicji? 
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
U nas również. Niech Szanowny Pan uważa, bo wniosę o publiczne znieważenie mojej osoby.  <haha>
Udzielając odpowiedzi - ktoś musi być idiotą na tym ziemskim padole, takie już są drogi losu.
Dobra, mam ważniejsze sprawy na głowie - kopanie rowów jutro czeka. 
Pan Swarzewski sądzi że nie jest to przestępstwo w świetle prawa bialeńskiego a Ekscelencja Hugon że jest na terenie Republiki Bialeńskiej. Bardzo ciekawe.
Odpowiedz
Drogi Kazimierzu, jako sędzie staram się być ślepy na uczucia oraz nastroje, a kierować się tylko i wyłącznie prawem. Chciałbym Cię również namówić do wzięcia udziału w rozprawie (postaram się ją zacząć jutro). To, że reprezentujesz poglądy sprzeczne z bialeńską racją stanu nie oznacza, iż będę Cię sądził inaczej. Wyroki zawsze są zgodne z prawem, przykładem jest chociażby wyrok ws. Abdullaha Aykma.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
(11.12.2014, 22:13:04)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): U nas również. Niech Szanowny Pan uważa, bo wniosę o publiczne znieważenie mojej osoby. 

Weź już wypierdalaj Pan. W Rzeczpospolitej Obojga Narodów nieźle narobiliście burdelu, kiedy tam przebywaliście.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
WOW, a nie lepiej było zacytować Pana Kaczyńskiego i napisać łagodniej "spieprzaj dziadu"?
Pozostaje mi tylko wyrazić ubolewanie, że Pana w RON nie było kiedy to ten "burdel" robiłem. Niewątpliwie dałby Pan radę sobie z jego posprzątaniem.
Odpowiedz
Byłem jako tamtejszy szlachcic, zanim zamieszkałem w Bialenii - Eryk Waleński, miło mi.
Głupiomądry się znalazł, który próbuje być mądrzejszy od innych.

Odpowiedz
Nie, nie próbuję. Po prostu wystarczy mi agresji w codziennym życiu żeby tutaj wchodzić w jakieś wyzwiska.
Tak myślałem. Gratuluję znajomości łaciny. Deus lex, sed lex jak się nie mylę Pan napisał. A powitał mnie Pan na początku tak miło.
Odpowiedz
Disce puer latine, ego faciam te mości panie

Odpowiedz
Jeszcze słowo a poleje się krew, w tym krew administratora. Jak na razie nic nie cenzuruję, jeśli kłótnia nie ucichnie w tym momencie, to za chwilę Kristian będzie rozpatrywał co najmniej dwa akty oskarżenia.

Inne nazwisko nie oznacza klona. Czy tak trudno to pojąć?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Są już jakieś nowe memy o ZB? Ja osobiście polecałbym większą kreatywność - na stronie www.piZap.com można utworzyć swoje własne tło.
I szkoda mi tego ciągłego określania nas jako organizacji terrorystycznej, ale cóż... Chyba nic się nie zmieni.
Skoro to już koniec, to wracam do "prawdziwej Brodrii". Mam nadzieję że skończycie już z tą ciągłą inwigilacją Brodrii. Ja osobiście nie życzę Wam zle.
Żegnam.

I proszę wybaczyć ale ja się nie kłócę naprawdę. O nic nie mam do nikogo pretensji.
Odpowiedz
(11.12.2014, 22:43:17)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): Są już jakieś nowe memy o ZB? Ja osobiście polecałbym większą kreatywność - na stronie www.piZap.com można utworzyć swoje własne tło.

Ja polecam większą samodzielność - Gimp + czcionka Comis Sans.

Odpowiedz
(11.12.2014, 22:43:17)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): Są już jakieś nowe memy o ZB? Ja osobiście polecałbym większą kreatywność - na stronie www.piZap.com można utworzyć swoje własne tło.
I szkoda mi tego ciągłego określania nas jako organizacji terrorystycznej, ale cóż... Chyba nic się nie zmieni.
Skoro to już koniec, to wracam do "prawdziwej Brodrii". Mam nadzieję że skończycie już z tą ciągłą inwigilacją Brodrii. Ja osobiście nie życzę Wam zle.
Żegnam.

Dziękuję Ci za podlinkowanie! Nawet nie wiesz ile czasu szukałem tej strony! Daj buziaka!
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
To określenie wynika z decyzji ludzi od spraw zagranicznych. I temu stosujemy je dość konsekwentnie.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Niestety, ale obrazami i wyzwiskami swój poziom pokazuje ten, kto ich używa...
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Jako obserwator z zewnątrz uważam, że spór ten jest kompletnie bezsensowny. Można sądzić, że ZB jest państwem klonów, ale po co to cały czas ciągnąć? Dodatkowo jeszcze dochodzą do tego wyzwiska i niemiła atmosfera. Ludzie! Mikronacje powstały po to, aby umilać czas i aby odcinać się od tego wszechobecnego chamstwa w "realu". Wykażmy się zdrowym rozsądkiem i inteligencją!
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
I po cóż Ekscelencje się wtrącają?
W Hasselandzie za mało problemów?

Odpowiedz
Prawie wcale. Smile

@Edit
Cytat:I po cóż Ekscelencje się wtrącają?
Ekscelencje się wtrącają, bo mogą. Proszę policzyć do 10. Może się Panu poprawi? Wink
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości