Zjazd Bialeńczyków
Czasem ktoś tam w prywatnych rozmowach rzucał ten temat ale może warto zgromadzić to w jeden poważny temat.
Podstawowe pytania byłby by 2:
Gdzie i Kiedy?
Najpierw odpowiedzmy na pierwsze. Dobrze by było jakby każdy napisał gdzie mieszka (miasto and województwo).
U mnie Warszawa woj. Warszawskie,
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
(22.12.2014, 14:23:18)Tomasz Rabotowicz link napisał(a): U mnie Warszawa woj. Warszawskie,

a nie Mazowieckie?  Smile
~Sukces IRC #bialenia (serwer: irc.mizure.net port: 6667)
Odpowiedz
(22.12.2014, 14:35:48)Zdzisław Marlena Pytkiewicz link napisał(a): [quote author=Tomasz Rabotowicz link=topic=2356.msg23881#msg23881 date=1419250998]

U mnie Warszawa woj. Warszawskie,

a nie Mazowieckie?  Smile
[/quote]
Nie uznaje Warszawy i aglomeracji podmiejskich za Mazowsze. :v
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
(22.12.2014, 14:37:18)Tomasz Rabotowicz link napisał(a): Nie uznaje Warszawy i aglomeracji podmiejskich za Mazowsze. :v
Co nie zmienia faktu, że skoro podajemy dane adresowe to używamy prawidłowej nomenklatury, a nie to co się komu wydaje czy uznaje lub nie uznaje itd.

U mnie Bydgoszcz czyli woj. kujawsko-pomorskie.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
(22.12.2014, 14:45:40)Krzysztof Razorblade link napisał(a): [quote author=Tomasz Rabotowicz link=topic=2356.msg23884#msg23884 date=1419251838]
Nie uznaje Warszawy i aglomeracji podmiejskich za Mazowsze. :v
Co nie zmienia faktu, że skoro podajemy dane adresowe to używamy prawidłowej nomenklatury, a nie to co się komu wydaje czy uznaje lub nie uznaje itd.

U mnie Bydgoszcz czyli woj. kujawsko-pomorskie.
[/quote]
Ale i tak każdy wie o jaką Warszawę chodzi więc nie wiem w czym problem. Nie składam tu żadnych dokumentów.
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
(22.12.2014, 14:48:33)Tomasz Rabotowicz link napisał(a): Nie składam tu żadnych dokumentów.
Masz rację to szpital psychiatryczny, a więc masz prawo nawet bredzić bez sensu...  >Big Grin
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Południowa Wielkopolska, dawne województwo kaliskie, ale podróże to dla mnie nie problem.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Ja na miejsce zjazdu wybrałbym Bydgoszcz albo Częstochowę. Big Grin
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Ja proponuje Gdańsk. :3
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
(22.12.2014, 16:32:30)Hugon Hewret link napisał(a): Ja na miejsce zjazdu wybrałbym Bydgoszcz albo Częstochowę. Big Grin

Albo Piątek.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Popieram propozycje Gdanska Hugon, Andrzej i CHYBA Maciej maja b blisko, Krzysiu blisko, a Akrypa duzo mozliwosci polaczen. Inni nie woem gdzie miezkaja.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
(22.12.2014, 17:03:05)MvP link napisał(a): Popieram propozycje Gdanska(...)
Przeczytałem Grodziska. Big Grin
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
W sumie i może być Gdańsk. Big Grin

Godzinka jazdy PKP. Albo przejażdżka Pendolino, ale to z przesiadką w Malborku. Big Grin
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Jako termin proponuje 25 Stycznia bo niedziela i ferie (przynajmniej u mnie).
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
Ja jedyny chyba ze wszystkich Bialeńczyków mieszkam na południowym wschodzie Polski (Mielec, woj. podkarpackie), więc w ciągu najbliższych kilku lat raczej się z wami w realu nie spotkam...
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Odpowiedz
Ja szczerze mówiąc proponowała bym w wakacje letnie, bo jak zimą to odpadam. + klimat niespecjalny Smile
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
(22.12.2014, 17:40:09)MvP link napisał(a): Ja szczerze mówiąc proponowała bym w wakacje letnie, bo jak zimą to odpadam. + klimat niespecjalny Smile
Spoko, jak ktoś chce się spotkać to mówię, że 24-25 będę w Trójmieście.
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz
Prościej jest dopasowywać termin i miejsce spotkania do okoliczności niż okoliczności do terminu i miejsca spotkania.

Tomaszu, w jakiej dzielnicy Warszawy mieszkasz? Możliwe, że pojawię się w Warszawie na sylwestra, a nawet jeżeli nie, to i tak często w stolicy bywam bo mam tam rodzinę.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Odpowiedz
A może się wybierzecie na pielgrzymkę do Ченстоховы? ;D
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
(22.12.2014, 17:47:44)Feliks Waldemar Spirkin link napisał(a): A może się wybierzecie na pielgrzymkę do Ченстоховы? ;D
Cenctohowy? Tongue

(22.12.2014, 17:46:45)Patryk Hyjek link napisał(a): Prościej jest dopasowywać termin i miejsce spotkania do okoliczności niż okoliczności do terminu i miejsca spotkania.
Tomaszu, w jakiej dzielnicy Warszawy mieszkasz? Możliwe, że pojawię się w Warszawie na sylwestra, a nawet jeżeli nie, to i tak często w stolicy bywam bo mam tam rodzinę.
Targówek ale mam 20 minut do Centrum. Na Sylwestra będę poza Warszawą.
Poetka w "Ciemnica"

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości