Seria artykułów historycznych
Mam pytanie, czy dodać obrazy z okresu o którym będę traktował w artykował? Czy ta formuła wam się podoba? Następnym po "Od Prehistorii do Antyku" będzie "Od Antyku do Mrocznych Wieków". Dziekuje bardzo za wszytkie uwagi i opinie, tutaj też możemy dyskutować o tematach o których mówiłem w artykułach.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
1. Napisałem to już w komentarzu, powtórzę tutaj. Bardzo dobry i profesjonalny artykuł. Liczę na dalsze takie. Smile SmileSmile
2. Według mnie obrazy jak najbardziej można dodać, urozmaiciłyby tekst i pomogły w jego przyswojeniu.
3. Czy poszczególne kultury bialeńskiej zostaną szerzej opisane?
N.N
Odpowiedz
A czy bialenia nie była od poczatku pod władaniem Arabów (poz czasach inne religie wierzenia) ze sie tak nazwę? bo sie tak tylko pytam z ciekawości historycznej
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Odpowiedz
Moim zdaniem w średniowieczu zaistniała w Bialenii mniejszość arabska, jednakże w żadnym wypadku nie można mówić tutaj o kraju arabskim. Tym bardziej kilka tysięcy lat przed naszą erą.
N.N
Odpowiedz
czyli jednak Araby były i to w malej ilości bo kurde jednak w RB wyczuwalny ten taki klimat Arabski (do dnia dzisiejszego)
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Odpowiedz
1. Dzięki wielkie Smile SmileSmile
2. Z pewnością dodam
3. Tak, o drugiej wiemy znacznie więcej niż o pierwszej
4. W kraju jest ok. 25 % mniejszość Arabska, powstała na skutek nietolerancji w Orientyce. (XVIII w.)
Odpowiedz
Jak wroci mi Internet to bede mogl rowniez napisac artykul o jakiejs czesci naszej historii. Co Panowie mysla o organizacji konkretnych dyskusji historycznych?
N.N
Odpowiedz
Cytat:Co Panowie mysla o organizacji konkretnych dyskusji historycznych?
Bardzo dobry pomysł.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Jak idzie przygotowywanie artykułu o antyku? Smile SmileSmile
Ja oczywiście nie pośpieszam, tylko pytam z niepohamowanej ciekawości. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Czytałem książke o Antyku i klasycyźmie Greckim, sorry że tak długo Smile SmileSmile . Zresztą byłem na wyjeździe na Kanarach i trochę się zapomniałem.
Odpowiedz
Cytat:Zresztą byłem na wyjeździe na Kanarach
Mam nadzieję, że wyjazd udany. Smile SmileSmile
Cytat:Czytałem książke o Antyku i klasycyźmie Greckim, sorry że tak długo Smile SmileSmile
Rozumiemy, rozumiemy. Smile SmileSmile Po prostu nie mogę się doczekać i tak- być może, w Pańskim odczuciu- niegrzecznie zapytałem. Wink
N.N
Odpowiedz
Jak idzie pisanie? Bialeńskie środowisko historyczne czeka z zapartym tchem. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Chętnie wezmę udział w dyskusji. Myślę, że wypadałoby wszystkie dotychczasowe ważniejsze fakty historyczne zebrac w kronikę, aby nowy użytkownik mógł bez trudu zdobyc rozeznanie na temat przeszłości.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Jeśli czuje się Pan na siłach, to może kontynuować serię barona Michalskiego. Smile SmileSmile Teraz trzeba by było napisać artykuł o antyku, zgadzający się z pierwszym artykułem z serii.
N.N
Odpowiedz
Dobrze, zajmę się tym. Do marca powinienem się wyrobic Wink
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:Dobrze, zajmę się tym. Do marca powinienem się wyrobic Wink
Mamy czas, cieszę się, że jest Pan chętny do pracy. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Wracam panowie, tak więc nie ma co, powracamy, chyba że pan Sapieha ma coś już gotowe. Wtedy będzie współpraca.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości