Nabór na sędziów
Potrzebujemy:
a) 3 osoby do Trybunału Najwyższego.
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...395.0.html
b) 1 Sędziego Republiki Bialeńskiej.
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...332.0.html

Zachęcam wszystkich do zgłaszania swoich kandydatur. Ojczyzna wzywa! Smile
W przypadku większej ilości kandydatur, decyzję podejmę po zasięgnięciu opinii Rady Państwa i Parlamentu.
N.N
Odpowiedz
Zgłaszam swoją kandydaturę na Sędziego Republiki.
A co do TN to ustawa cię zobowiązuje do powołania mnie, Janka i Macieja więc nie rozumiem tego wątku.
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
Ustawa zobowiązuje mnie do wybrania Was w pierwszej kolejności, spośród kandydatów, jeśli wyrazicie taką wolę. Chyba oczywiste, że nikogo nie zmuszę.
N.N
Odpowiedz
Zatem wyrażam wolę.
[i]Maria von Primisz
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
(29.12.2014, 00:07:44)MvP link napisał(a): Zgłaszam swoją kandydaturę na Sędziego Republiki.
A co do TN to ustawa cię zobowiązuje do powołania mnie, Janka i Macieja więc nie rozumiem tego wątku.
Nie Macieja tylko Akrypę. Smile
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
(29.12.2014, 00:13:29)Kristian Iversen link napisał(a): [quote author=MvP link=topic=2423.msg24486#msg24486 date=1419804464]
Zgłaszam swoją kandydaturę na Sędziego Republiki.
Nie Macieja tylko Akrypę. Smile
[/quote]
Czemu Akrypę? W moim rządzie premierował Maciej, a u Andrzeja i Janka nei było premiera.
[i]Maria von Primisz
Odpowiedz
Wolę wyrażam. Ochotę również, bez względu na kontrowersje.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(29.12.2014, 00:14:59)MvP link napisał(a): Czemu Akrypę? W moim rządzie premierował Maciej, a u Andrzeja i Janka nei było premiera.
Premierem przed Maciejem był KJM, a przed nim Akrypa, czyż nie?
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
(29.12.2014, 01:54:29)Kristian Iversen link napisał(a): [quote author=MvP link=topic=2423.msg24494#msg24494 date=1419804899]
Czemu Akrypę? W moim rządzie premierował Maciej, a u Andrzeja i Janka nei było premiera.
Premierem przed Maciejem był KJM, a przed nim Akrypa, czyż nie?
[/quote]
To ciągle nie wyjaśnia czemu Akrypa w kolejności sukcesji miałby być przed Maciejem...
[i]Maria von Primisz
Odpowiedz
Cytat:a) Byłych Prezydentów i byłych szefów rządu Republiki Bialeńskiej (według kolejności ustąpienia z urzędu)
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
(29.12.2014, 02:37:15)Kristian Iversen link napisał(a):
Cytat:a) Byłych Prezydentów i byłych szefów rządu Republiki Bialeńskiej (według kolejności ustąpienia z urzędu)
Noo, ostatnio zrezygnował Janek, drugi bede ja jako wcześniejszy prezydent, a potem Maciej jako mój szef rządu, bo Janek swojego nie miał.
[i]Maria von Primisz
Odpowiedz
Hmm, zależy jak interpretujesz ową kolejność, bo wg mnie jest ona następująca:
  1. Andrzej
  2. Ty
  3. Janek
A Andrzej z racji bycia byłym oraz obecnym prezydentem się nie kwalifikuje.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
W każdym razie możliwe, że Janek się nie zgłosi więc ja się zgłaszam jakby co na członka TN.
Zgłaszam się też na sędziego.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Zgłaszam się na sędziego Trybunału Najwyższego.
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
Zgłaszanie kandydatów na sędziów Trybunału Najwyższego zamykam.
Zgłaszania kandydatów na Sędziego Republiki Bialeńskiej potrwa do jutro. Póki co zgłosiły się dwie osoby: Maria von Primisz i Tomasz Rabotowicz.

http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...427.0.html
N.N
Odpowiedz
My też się zgłaszamy na wakujące stanowisko.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
"Nie można łączyć funkcji Sędziego z żadną wyższą funkcją publiczną w państwie obcym."
N.N
Odpowiedz
Zamykam zgłaszanie kandydatur.
Przyjęto kandydaturę Tomasza Rabotowicza i Marii von Primisz. Po konsultacjach z Parlamentem i Radą Państwa podejmę decyzję. Postaram się, aby stało się to jak najszybciej. Wink
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości