Zebranie Komisji ds. Statystyk
Zebranie Organizacyjne Komisji ds. Statystyk
Czas trwania: 5-12 styczeń.

W dniu dzisiejszym, na wniosek Republiki Bialeńskiej i Królestwa Hasselandu, powołano Komisję ds. Statystyk.
W związku z tym, że zgodnie z przyjętym Regulaminem "Komisja zbiera się co najmniej raz na miesiąc", zdecydowałem się zwołać pierwsze, organizacyjne zebranie już dziś.

Proszę, aby każde z państw członkowskich Sojuszu (Bialenia, Brodria, Hasseland, Azymutia) wyznaczyły, zgodnie z Regulaminem, po 1-2 przedstawicieli, którzy staną się członkami Komisji.

Przedstawię plan naszego Zebrania Organizacyjnego:
1.Wskazanie swoich przedstawicieli przez państwa członkowskie.
2. Przyjęcie do Komisji ekspertów, w tym pomysłodawcę stworzenie Komisji, JE Antera.
3. Wybór Przewodniczącego; wskazanie przez Przewodniczącego swojego zastępcy.
4. Ustalenie dalszego przebiegu Zebrania przez nowego Przewodniczącego.

N.N
Republika Bialeńska zgłasza Kristiana Iversena i Konstantego Jerzego Michalskiego.
N.N
Brodria powołuje w skład komisji: p. Kazimierz Sabatowskeigo oraz tymczasowo Aleksandrę Dostojewską.
W takim razie czekamy jeszcze na deklarację Hasselandu. Obawiam się, że Azymutia już nie funkcjonuje... Trzeba będzie rozwiązać tę kwestię.

Dziękuję Waszej Carskiej Wysokości za odpowiedź. Smile
N.N
Przedstawiciel Królestwa Hasselandu: Piotr Paweł de Zaym.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
W związku z tym, że poseł z Azymutii nie przybył, a pozostałe państwa wskazały swoich przedstawicieli, zamykam punkt 1. naszego Zebrania.

Lista członków Komisji ds. Statystyk:

1. Kristian Iversen,
2. Konstanty Jerzy Michalski,
3. Kazimierz Sabatowski,
4. Aleksandra Dostojewska,
5. Piotr Paweł de Zaym.

Przechodzimy do punktu drugiego.
"W skład komisji wchodzi 1-2 przedstawicieli zainteresowanych państw członkowskich, powołanych przez te państwa oraz inne osoby, przyjęte przez Komisję większością głosów."

Składam wniosek formalny o przyjęcie w skład Komisji jej pomysłodawcę, JE Tomasza Antera.
Rozpoczynamy głosowanie.
N.N
Za.
(–) Kristian Arped
Za.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Też ZA
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
ZA.
Minęła już ponad doba głosowania, więc czas je zakończyć. Czy ktoś jeszcze chciałby zgłosić kandydatury członków Komisji ds. Statystyk, czy możemy przejść do wyboru przewodniczącego?

1. Kristian Iversen,
2. Konstanty Jerzy Michalski,
3. Kazimierz Sabatowski,
4. Aleksandra Dostojewska,
5. Piotr Paweł de Zaym,
6. Tomasz Anter.
N.N
Sporządziłem kiedyś trochę statystyk, więc jeżeli o takie statystyki chodzi, to zgłaszam się.

PS wiem, że pomyliłem tam kadencje... Wykresy robione były zazwyczaj w nocy (jak większość moich prac).
(–) Kristian Arped
Jak rozumiem, na przewodniczącego?
N.N
(07.01.2015, 17:51:07)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Jak rozumiem, na przewodniczącego?
Oczywiście.
(–) Kristian Arped
Wykresy bardzo ładne Smile.
Ja oczywiście nie mam nic przeciwko zgłoszonej kandydaturze.
W takim razie przechodzimy do wyboru przewodniczącego. Proszę głosować za, przeciw lub wstrzymać się.
N.N
Wstrzymuję się.
(–) Kristian Arped
Za
Za.
Mam pytanie a mianowicie czy lista członków komisji jest zamknięta - jeżeli można chciałbym zgłosić siebie zostawiając ewentualną lukę dla mojego v-brata czyli Prezydenta Trizondalu.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Sekretarz ds. Rozwoju Kultury w Trizondalu
- Pomysłodawca Our Sound i organizator jego I oraz IX edycji

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości