Witam!
Tak jak w temacie!
Odpowiedz
Witaj w Bialenii! Może byś coś o sobie powiedział?
Odpowiedz
Jestem Helmut, jestem zwykłym cywilem, lubię grać w gry i takie tam Smile)))))))))))))
Odpowiedz
Co Cię sprowadza do Bialenii?
Odpowiedz
A chciałem się rozejrzeć Big Grin
Odpowiedz
Żeby się rozejrzeć musiałeś zakładać konto?
Odpowiedz
Witam w kraju, w którym trawa jest zieleńsza, a tubylcy znają żelazo. Big Grin Jeżeli można się spytać - jak do nas trafiłeś? Smile
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Tak musiałem xD
Trafiłem tutaj ponieważ mój kolega o was powiedział.
Odpowiedz
(10.01.2015, 21:24:57)Helmut Prawowmocny link napisał(a): Tak musiałem xD
Do rozglądania się nie jest potrzebne konto.
Odpowiedz
Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej. Smile
Czym się Pan interesuje i czym chciałby się Pan u nas zająć?
N.N
Odpowiedz
Nie chcę na razie o tym mówić Big Grin
Odpowiedz
(10.01.2015, 22:35:59)Helmut Prawowmocny link napisał(a): Nie chcę na razie o tym mówić Big Grin
Dlaczego nie chcę Pan o tym mówić?
Odpowiedz
Witam serdecznie!

Z ciekawości, jaka jest godność tego kolegi?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(10.01.2015, 22:36:36)Aleksander Grzegowski link napisał(a): Dlaczego?
A ja ponownie chciałbym Pana prosić o budowanie dłuższych wypowiedzi...
N.N
Odpowiedz
Nie wiem czemu się tak interesujecie dwoma:
a) dzieciakami,
b) trollami,
c) osobą którym się nudzi i zajrzały na RB by po spamować.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
No rzeczywiście, Ty (i ja w sumie też) byłeś bardzo dorosły, gdy zacząłeś udzielać się w mikronacjach... Wink
N.N
Odpowiedz
(10.01.2015, 23:40:17)AndrzejSwarzewski link napisał(a): No rzeczywiście, Ty (i ja w sumie też) byłeś bardzo dorosły, gdy zacząłeś udzielać się w mikronacjach... Wink
Dzieci miałem na myśli w synonimie trolle. Wink
Po za tym i tak jako młody [...] zlepiałem lepsze zdania i nie wyglądało to jakbym robił Troll. Tongue
Po za tym on ukończył 18 lat a my wtedy nie...
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości