Debata o obecnej sytuacji
#41
To jest szczyt chamstwa, że jeszcze nie opublikowaliście, żeby zabronić Feliksowi powrót. To już nie jest parlamentaryzm, to już jest antyparlamentaryzm samego parlamentu.
N.N
Odpowiedz
#42
(15.02.2015, 22:25:13)Maciej Kamiński link napisał(a): Mówiłem, że nie wytrzymasz, Feliks.
Miałem rację.
Oczywiście, że tak.
Ale pozostań w CB. :Smile

Wróciłem za namową pewnych osób. Wink Pozostać w CB? Pewnie. Jak mi się tam znudzi, to będę postulował, by policja nie miała dostępu do panela administracyjnego (no bo po co?) oraz by prezydent miał pełny do niego dostęp.

Cytat:Mówiłem, że nie wytrzymasz, Feliks.
Miałem rację.
Przykro mi, ale nie miałeś. Jak już to zamieszkałem w CB, a przed tym mieszkałem chwilę w ZB, ale niestety upadł. Gdyby Carstwo Brodrii było niepodległe, to bym ponownie się tutaj nie zarejestrował. Proponuję zająć się czymś pożytecznym, a nie rozbijaniem państwa, które przez takie działania straciło już połowę obywateli.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#43
Popieram.. niestety niektórym zależy na rozbiciu państwa...
Odpowiedz
#44
Ja także popieram. Pewne osoby z nieznanych mi przyczyn robią wszystko, żeby Bialenia była jak najmniejsza i liczyła jak najmniej osób. Walczą z Brodrią, walczą z Feliksem (a wcześniej też z Tobiaszem, Sergiejem i wszystkimi innymi, którzy mieli inną wizję państwa) i walczą ze wszystkimi zmianami. Ale nadejdzie radykalna zmiana. Kwiaty można ścinać, ale nie zatrzyma to nadejścia wiosny.
N.N
Odpowiedz
#45
Mnie szczególnie boli ten powszechny hejt w kręgach sarmackich.... najbardziej zaś to, że niektórzy o ministerialnych stanowiskach będąc w towarzystwie Sarmatów dopuszczają się wyśmiewania i obrażania własnego prezydenta.
Odpowiedz
#46
(15.02.2015, 22:56:22)Aleksandra Dostojewska von Vincis link napisał(a): Mnie szczególnie boli ten powszechny hejt w kręgach sarmackich.... najbardziej zaś to, że niektórzy o ministerialnych stanowiskach będąc w towarzystwie Sarmatów dopuszczają się wyśmiewania i obrażania własnego prezydenta.
Mnie i mojego wielkiego poprzednika- Jana de Kaniewskiego także obrażano w towarzystwie obcokrajowców. To niewątpliwie smutne, że w wewnętrznych sprawach szuka się protektorów zagranicą. Ale cóż, mają prawo się wypowiadać gdzie chcą. Karawana jedzie dalej. Smile
N.N
Odpowiedz
#47
(15.02.2015, 22:33:57)Kristian Iversen link napisał(a): A poprawka opublikowana? No właśnie.

To dlaczego tak się zwleka z opublikowaniem? Może jest jakiś cel w tym Panie p.o. marszałka?
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#48
(15.02.2015, 23:00:10)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Mnie i mojego wielkiego poprzednika- Jana de Kaniewskiego także obrażano w towarzystwie obcokrajowców. To niewątpliwie smutne, że w wewnętrznych sprawach szuka się protektorów zagranicą. Ale cóż, mają prawo się wypowiadać gdzie chcą. Karawana jedzie dalej. Smile

To jedyne pocieszenie.... Smile
Jednak nie możemy sobie pozwolić na taką dwulicowość.
Odpowiedz
#49
Wbrew pozorom osoby, które w Sarmacji szczekają na Bialenię, której są obywatelami, tam nie są szanowane. Smile Dwulicowość mści się na tych, którzy ją stosują.
N.N
Odpowiedz
#50
(15.02.2015, 23:06:16)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Wbrew pozorom osoby, które w Sarmacji szczekają na Bialenię, której są obywatelami, tam nie są szanowane. Smile Dwulicowość mści się na tych, którzy ją stosują.
Zauważyłam Big Grin
Często są w ogóle pomijane jako niegodne uwagi.
Odpowiedz
#51
(15.02.2015, 22:29:25)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Dlaczego Feliks ma pozostać w CB? Z tego co wiem, to Prezydent wyraziła zgodę na jego pobyt w RB. Czy się mylę?
Dlaczego wypowiedź z emotką traktujesz tak poważnie? :Smile
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#52
(15.02.2015, 23:01:59)Feliks Spirkin link napisał(a): To dlaczego tak się zwleka z opublikowaniem? Może jest jakiś cel w tym Panie p.o. marszałka?
(15.02.2015, 22:35:28)AndrzejSwarzewski link napisał(a): To jest szczyt chamstwa, że jeszcze nie opublikowaliście, żeby zabronić Feliksowi powrót. To już nie jest parlamentaryzm, to już jest antyparlamentaryzm samego parlamentu.
[justify]Może dlatego, że formalnie urlaub mi się skończył dopiero wczoraj, a o pełnieniu obowiązków zostałem poinformowany dopiero wczoraj. Poza tym, tratuję wszystko jednakowo i inne poprawki/ustawy nie będą miały pierwszeństwa nad pozostałymi. Imputowanie, że robię to specjalnie, jest po prostu chamskie. Poza tym odsyłam do działu KRI, gdzie przedstawiłem problemy z poruszaniem się w BU, tj. dodawaniem poprawek. Zająć się opłatą za serwer, parlamentem, może jeszcze niedługo sądem. Tyłki też wam podcierać?[/justify]
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#53
W piątek 25, wczoraj 27, dzisiaj póki co 4 posty. Słabo, moi drodzy. A już ostatnio było nieźle, 4 marca nawet się do setki zbliżyliśmy.
Chyba trzeba ruszyć z monarchistyczną ofensywą. ^^ Albo Marcowe Święto nas uaktywni, już w środę rocznica I Zrywu Powstańczego.
N.N
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości