Powitanie
- Ha! - krzyknął mężczyzna z widocznie bijącym od niego zmęczeniem - Trafiłem wreszcie do jakiegoś lokalu! Nie wiem, kim żeście są, ale widać, żeście ciekawymi ludźmi są.

Usiadł w kawiarni pod oknem, by nie wzbudzać podejrzeń. Obserwował tłum. Zadziwiające! Ciągle tyle osób się porusza, ile tu ludu!
Był zmęczony podróżami po tylu, tfu, pożal się Boże państwach. Nigdzie nie znalazł szczęścia, nie spłodził syna ani nie zasadził drzewa.
Napotykał niegodnych przyjaźni ludzi, fałsz bił im z gęby.

- Szanowne istoty ludzie!
Co tu porabiacie? Znajdzie się i dla mnie miejsce?

Odpowiedz
Witam serdecznie. Skąd przybywasz?

Wątek przeniosłem na Plac Zielony, gdzie zwyczajowo następują powitania.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Spoglądnął w kierunku przybyłego
Tu się było, tam trochę przebywało...
Wracam do mikroświata po przerwie i chciałbym zapracować na nowe nazwisko.
Odpowiedz
Witam, można poznać Pańską wcześniejszą godność?
Odpowiedz
(31.01.2015, 21:05:47)Aleksandra Dostojewska von Vincis link napisał(a): Witam, można poznać Pańską wcześniejszą godność?

Przepraszam, że się wtrącę, ale widać że człowiek wraca i wolałby pracować jak sam pisał na nowe nazwisko, więc może nie warto o to pytać.

A tak przy okazji, witam. Wink
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
(31.01.2015, 21:14:12)Eddard Noqtern link napisał(a): Przepraszam, że się wtrącę, ale widać że człowiek wraca i wolałby pracować jak sam pisał na nowe nazwisko, więc może nie warto o to pytać.

A tak przy okazji, witam. Wink

Proszę czytać ze zrozumieniem! Zapytałam czy ,,można'', jeśli pan Varski nie będzie sobie życzył nie ujawni swojej poprzedniej tożsamości. W języku ważne są kwantyfikatory, proszę trochę o nich poczytać, jeśli oczywiście Pan chce. Big Grin
Z wyrazami estymy.
Odpowiedz
Witam serdecznie w Republice!
Zachęcam do rozejrzenia się, zadawania pytań. Chętnie pomogę. Smile
N.N
Odpowiedz
Widząc piękną kobietę, ukłonił się i ucałował jej dłoń.
Moja droga! Nasze drogi zapewne jeszcze się nie zetknęły. Zapamiętałbym Cię.
Prawdziwa kobieta, dociekliwa i do tego z pazurkiem!
Zacna, jeśli zechcesz, możesz poznać dokładniej moją obecną godność Wink

I dobry wieczór, Panie Prezydencie!
Odpowiedz
(31.01.2015, 21:35:13)Ignacy Varski link napisał(a): Widząc piękną kobietę, ukłonił się i ucałował jej dłoń.
Moja droga! Nasze drogi zapewne jeszcze się nie zetknęły. Zapamiętałbym Cię.
Prawdziwa kobieta, dociekliwa i do tego z pazurkiem!
Zacna, jeśli zechcesz, możesz poznać dokładniej moją obecną godność Wink

I dobry wieczór, Panie Prezydencie!

Dziękuję za pozwolenie, więc niech się Pan przedstawi. Wink
Odpowiedz
(31.01.2015, 21:18:43)Aleksandra Dostojewska von Vincis link napisał(a): Proszę czytać ze zrozumieniem! Zapytałam czy ,,można'', jeśli pan Varski nie będzie sobie życzył nie ujawni swojej poprzedniej tożsamości. W języku ważne są kwantyfikatory, proszę trochę o nich poczytać, jeśli oczywiście Pan chce. Big Grin
Z wyrazami estymy.

Jasne... nie chciałem być nie miły  Wink  Zauważyłem tylko, że Pan Varski chce pozostać trochę tajemniczy, ale oczywiście to już sprawa Pana Varskiego.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Witaj w Bialenii - najlepszej mikronacji!
Odpowiedz
Powitać, tak ciekawą acz tajemnicza personę  Big Grin.
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości