Instrukcja postępowania kryzysowego
#1
1. W związku z tym, że stan bazy danych będzie na 2.02.15, to na tym forum nie ma sensu już niczego pisać. To co zostanie napisane, to trzeba będzie skopiować i wkleić na nowe forum.
2. Razem z Administracją ustaliliśmy, że z zamknięciem tego forum poczekamy do zakończenia wyborów prezydenckich. To pozwoli na niewprowadzanie stanu wyjątkowego. Zmiana władzy nie wprowadzi chaosu. Rada Państwa postara się wprowadzić we wszystkie sprawy związane z kryzysem każdego kandydata na prezydenta (jeśli oczywiście wyrazi taką wolę), aby całkowicie zniwelować zagrożenia związane ze zmianą władzy wykonawczej w takiej sytuacji.
3. Obywatele są zobowiązani do zachowania spokoju i posłuszeństwa w stosunku do władz, bezwzględnego wykonywania poleceń Krajowej Rady Informatycznej oraz Rady Państwa. Sytuacja jest pod kontrolą, a wszelkie działania podejmowane na własną rękę mogą nam wszystkim zaszkodzić.

Następne komunikaty będą wydawane w tym wątku.
N.N
Odpowiedz
#2
A może po prostu uznać, iż od 02.02 do zakończenia przenosin świat nie istniał? Da nam to sporo dni na wybory już w bezpiecznych warunkach.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#3
Podjąłem decyzję, iż przeprowadzimy legalne wybory.
N.N
Odpowiedz
#4
Po rozmowie z towarzyszem Michalskim została utworzona subdomena na wandejskim serwerze. Hasła i loginy przekazałem towarzyszowi Michalskiemu jeszcze tego samego dnia. Towarzysz KJM prosil o azyl dla Republiki, dlatego też właściwie już możecie zacząć tam przenosić strony. Natomiast towarzyszka Prezydentka prosi o skontaktowanie się z nią w sprawie podpisania oficjalnego traktatu w tej sprawie. Wiadomo, trzeba sobie pomagać  Wink Tylko uprzedzam, towarzyszka Wileńska zaznaczyła, że jak forum bialeńskie będzie zżerało dużo transferu to wypierdalacie w podskokach  :-\

~Sukces IRC #bialenia (serwer: irc.mizure.net port: 6667)
Odpowiedz
#5
(03.02.2015, 19:25:55)Zdzisław Marlena Pytkiewicz link napisał(a): Po rozmowie z towarzyszem Michalskim została utworzona subdomena na wandejskim serwerze. Hasła i loginy przekazałem towarzyszowi Michalskiemu jeszcze tego samego dnia. Towarzysz KJM prosil o azyl dla Republiki, dlatego też właściwie już możecie zacząć tam przenosić strony. Natomiast towarzyszka Prezydentka prosi o skontaktowanie się z nią w sprawie podpisania oficjalnego traktatu w tej sprawie. Wiadomo, trzeba sobie pomagać  Wink Tylko uprzedzam, towarzyszka Wileńska zaznaczyła, że jak forum bialeńskie będzie zżerało dużo transferu to wypierdalacie w podskokach  :-\

No, jako że wtedy była sytuacja jak była. A haseł i loginów nie posiadam. Smile

PS Naprawdę, za dużo zżeramy transferu. Smile Ale dziękujemy za pomoc...
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#6
Może się trochę ogarnijcie? Właśnie czytając posty przeprosiłem i podziękowałem osobie, która miała mi pomóc w sprawach z domeną i serwerem... Jeżeli Andrzej o niczym nie wiedział, to niech rada się ogarnie. A jeżeli wiedział, no to jest mi przykro. Smile Tak czy siak, o ew. braniu hostingu na moje nazwisko można zapomnieć. Skąd mam wiedzieć, że po zapłaceniu nagle nie zmienicie zdania...
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#7
To nie pomoże z dwóch powodów, które chyba wszyscy znają...
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#8
(03.02.2015, 19:36:10)Kristian Iversen link napisał(a): Może się trochę ogarnijcie? Właśnie czytając posty przeprosiłem i podziękowałem osobie, która miała mi pomóc w sprawach z domeną i serwerem... Jeżeli Andrzej o niczym nie wiedział, to niech rada się ogarnie. A jeżeli wiedział, no to jest mi przykro. Smile Tak czy siak, o ew. braniu hostingu na moje nazwisko można zapomnieć. Skąd mam wiedzieć, że po zapłaceniu nagle nie zmienicie zdania...
Nikt zdania nie zmieniał, a wszelkie rozmowy z Wandystanem w sprawie przejścia na ich serwery były prowadzone wbrew mojej woli o czym informowałem Ministra Michalskiego.
N.N
Odpowiedz
#9
(03.02.2015, 19:54:24)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Nikt zdania nie zmieniał, a wszelkie rozmowy z Wandystanem były prowadzone wbrew mojej woli o czym informowałem Ministra Michalskiego.

Ja jedynie zapytywałem się o to. Wiedziałem że cba nas nie podźwignie, a o całej sprawie z Kristianem nie wiedziałem.

Przepraszam za całe zamieszanie.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#10
Nic się nie stało. Próbowałem wgrać bazę danych na CBA, bezskutecznie:
[Obrazek: q7IptmA.png]
Będziemy musieli znaleźć kogoś, kto się na tym zna i będzie chciał nam pomóc.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#11
Zna ktoś kogoś, kogo mógłby łatwo o to poprosić?
N.N
Odpowiedz
#12
Ja niestety nie... może inż. Zwell by pomógł?
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#13
Być może, gdy wróci z urlopu...
To w takim wypadku może polecić Konstantemu wznowienie różnych rozmów?...
N.N
Odpowiedz
#14
Jak to wgrywasz?
Zapomniałem opisać bazy danych, chyba wiesz która to forum, strona główna i forum Brodrii? Big Grin
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#15
(04.02.2015, 20:23:18)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Być może, gdy wróci z urlopu...
To w takim wypadku może polecić Konstantemu wznowienie różnych rozmów?...

Dobry pomysł, Wandystan wciąż jest na Bialenię otwarty.  Smile
~Sukces IRC #bialenia (serwer: irc.mizure.net port: 6667)
Odpowiedz
#16
(04.02.2015, 21:47:34)Hugon Hewret link napisał(a): Jak to wgrywasz?
Zapomniałem opisać bazy danych, chyba wiesz która to forum, strona główna i forum Brodrii? Big Grin

bia1 to bialeńskia, brod to brodryjska i wp to wordpress. Smile W myphpadmin w ten sposób:
[Obrazek: iE4SjOS.png]

Andrzeju, tak będzie teraz najlepiej, jeżeli mu polecisz. Big Grin
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#17
Całe szczęścia obyło się bez kopiowania poszczególnych wiadomości. Smile
Kryzys można uznać za zażegnany. Smile Dziękujemy JE Wiśnickiego oraz wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Smile
N.N
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości