Ankieta: Czy masz zaufanie do obecnej Prezydent?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
43.75%
7 43.75%
NIE
56.25%
9 56.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czy masz zaufanie do obecnej Prezydent?
Zapraszam do udziału w sondażu.
Odpowiedz
Proszę się nie przejmować wynikiem, bo w tym kraju już tak jest. Wink Jeśli ktoś ma inną wizję staję się wrogiem publicznym nr 1.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Dziękuję za słowa wsparcia Big Grin.
Myślę, że jednak w następnym sondażu wzrośnie zaufanie obywateli do Prezydenta, będę mogła teraz się bardziej skupić już tylko na Republice.
Odpowiedz
(18.02.2015, 20:02:00)Feliks Spirkin link napisał(a): Proszę się nie przejmować wynikiem, bo w tym kraju już tak jest. Wink Jeśli ktoś ma inną wizję staję się wrogiem publicznym nr 1.
Dokładnie!  Największe poparcie społeczne miałem zazwyczaj, gdy z jakiegoś powodu zbyt dużo nie robiłem. Trochę jak z Komorowskim o Kwaśniewskim. Big Grin Dlatego nie ma sensu przejmować się sondażami.
N.N
Odpowiedz
No ale o co chodzi?
Pani Swarzewska przecież do teraz nic nie zrobiła.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
W tym sondażu nie chodzi o to jak oceniacie moją pracę, a jedynie czy macie do mnie zaufanie Big Grin.
Odpowiedz
Więcej głosów niż w wyborach, więc średnio wiarygodny sondaż.  Wink
N.N
Odpowiedz
Ja tu zagłosowałem, a w wyborach nie brałen udziału.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
(19.02.2015, 17:30:27)Adam Aleksander Dostojewski von Vincis link napisał(a): Ja tu zagłosowałem, a w wyborach nie brałen udziału.
No cóż, drugim razem trzeba będzie zastrzec, że tylko dla obywateli.
Odpowiedz
Nie lepiej następnym razem zrobić to głosowanie na forum obywatelskim?
Odpowiedz
Najlepiej w ogóle takich ogólnych głosować nie robić. Nad konkretnymi pomysłami- jak najbardziej. Ale nad całokształtem co chwilę? Co 9 tygodni wystarczy. Wink
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości