Tajemnicze zdarzenie.
Proszę o uznanie mnie za zmarłego na terenie Republiki Bialeńskiej, z powodu zaginięcia.

[Obrazek: 1&srcw=970&srch=546&dstw=970&dsth=546]

O godzinie 18:55 dnia 19 lutego 2015 roku, w pewnym mieście portowym Ivan von Vincis-Kazakov jak zwykle przechodził ulicą. Przechodnie kłaniali się mu, albo uciekali. Ivan był ubrany w czarny i drogi garnitur, firmy "Wandejski Inspektor". W pewnym momencie z ciemnej uliczki wyskoczyło sześciu zamaskowanych mężczyzn. Trzymali oni w rękach karabiny AK47. Od tyłu podjechało czarne Baridasche Motorworken (BMW). Otworzyły się ciemne szyby, wytoczyły karabiny. Ivan zwietrzył sprawę i pobiegł sprintem w kierunku drzwi, które były pół metra w lewo. Mężczyźni otworzyli ogień, lecz trafił tylko jeden - w lewą nogę. Głowa rodu von Vincis po stromych schodach wdrapała się na szczyt bloku. Ivan ciągle krwawił. Gdy był na dachu bloku, okazało się że wszystkie są tej samej wielkości i są położone  tak, że się stykały. Przechodził więc postrzelony przez balustrady i szczyty, aż znalazł się na końcu szeregowej zabudowy. Wtedy zszedł schodami na dół. Gdy wychodził drzwiami zobaczył nadjeżdżające Baridasche Motorworken (BMW). Szyby były już opuszczone. Były ataman koszowy biegł jak szybko mógł w kierunku morza. Byli w dzielnicy portowej, więc do morza było jakieś 10 metrów. Auto się coraz bardziej zbliżało, a Ivan biegł i biegł. W pewnym momencie jeden z przechodniów obok wystrzelił w kierunku Ivana z pistoletu. Trafił w lewą nogę - drugi raz! Zapiekło i to mocno. W pewnym momencie Ivan myślał że ginie... Osunął się do wody, po czym zanurkował. Pod wodą jednak odzyskał trochę sił, ponieważ zdjął marynarkę i koszulę, oraz owinął mocno ranę na nodze. Woda wokół się zaczerwieniła. Nikt nie wie co było dalej, ponieważ kilka minut później Policja Krajowa dostała doniesienie o rzekomych zwłokach w wodzie - których jednak nie znaleziono.
Odpowiedz
Tylko że właśnie tutaj możemy uznać zaginięcie, a nie śmierć.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
AK47? A na zdjęciu Tomigan!
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Żył marnie to i zginął marnie... nie ma się co dziwić!
Odpowiedz
A ja proszę o bardziej uprzejmy ton.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
A ja proszę o zaprzestanie strzelania fochów i powrót Iwana do Bialenii. Wink Chyba, że czeka na petycje. Big Grin 
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
(19.02.2015, 22:09:58)Feliks Spirkin link napisał(a): A ja proszę o zaprzestanie strzelania fochów i powrót Iwana do Bialenii. Wink Chyba, że czeka na petycje. Big Grin 

Podpisuje się.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
(19.02.2015, 22:09:58)Feliks Spirkin link napisał(a): A ja proszę o zaprzestanie strzelania fochów i powrót Iwana do Bialenii. Wink Chyba, że czeka na petycje. Big Grin

Ja też.
Książe-Generał Pustkowii Nordaty
Kompozytor i dyrygent Filharmonii Gideńskiej
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(20.02.2015, 12:20:49)Hugon Hewret link napisał(a): Spieprzaj dziadu.

Który?
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
(20.02.2015, 12:20:49)Hugon Hewret link napisał(a): Spieprzaj dziadu.
Calym sercem popieram
Odpowiedz
(19.02.2015, 20:09:27)Maciej Kamiński link napisał(a): Tylko że właśnie tutaj możemy uznać zaginięcie, a nie śmierć.
W nieistniejącym realu w 10 lat od uznania za zaginiętego uznaje się daną osobę za zmarłą. Myślałem że tutaj też jest to jakoś określone - np. że w ciagu 10 dni od uznania za zaginiętego dana osoba zostaje uznana za zmarłą.
Odpowiedz
Cytat:Myślałem że tutaj też jest to jakoś określone - np. że w ciagu 10 dni od uznania za zaginiętego dana osoba zostaje uznana za zmarłą.
Biuletyn Ustaw jest łatwo dostępny, myślę, że nie powinno być problemów ze stwierdzeniem, iż taki przepis nie istnieje. Smile Poza tym, zawsze można było kogoś spytać.
N.N
Odpowiedz
Nie kazdy ma umiejętność wyszukiwania informacji w Biuletynie. Może ktoś pomóc?
EDIT: Po godzinie szukania: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=2324.0
Składam oświadczenie o trwałym opuszczeniu Republiki.
Odpowiedz
Nie tylko Aleksandrę prosiłem o kulturalne wypowiedzi.
Odpowiedz
Czy ktoś wypełni wreszcie swój obowiązek?
Odpowiedz
A może jednak żyjesz? Proosimy, nie zostawiaj nas.  :*
N.N
Odpowiedz
Słowo się rzekło.
Odpowiedz
(04.03.2015, 19:02:40)Ivan Kazakov link napisał(a): Słowo się rzekło.
Widać obowiązana osoba za bardzo Cię lubi.
Odpowiedz
(04.03.2015, 13:45:49)Ivan Kazakov link napisał(a): Czy ktoś wypełni wreszcie swój obowiązek?

Śmiem domyślać się, że chodzi o mnie...
Ja przyjmuję poniższe kryteria uznania za zmarłego:
1) Ukazał się oficjalny nekrolog.
LUB
2) Osoba, która zainicjowała swoją śmierć jest nieaktywna na forum przez 2 tygodnie.

Ty nie mieścisz się w tych kryteriach.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości