Wniosek o przywrócenie obywatelstwa.
Proszę o przywrócenie mi obywatelstwa bialeńskiego.

(-) Feliks Spirkin
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Wandosławię.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Popieram z całego serca.
Odpowiedz
Przywrócę Smile.
Odpowiedz
Ekhm, ekhm, ekhm.
Odpowiedz
Ale mnie gardło boli ostatnio. :Smile
Odpowiedz
Ja już swoje wywalczyłem - proponuję uderzać do Wiceprezydenta Swarzewskiego.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
Hej Feliks, a doczytałeś ten punkcik ustawy o obywatelach dotyczący wymogów? Wink W całości?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Wniosek
O pozwolenie na powrót do struktur Republiki Bialeńskiej oraz przywrócenia obywatelstwa.
Z dnia 26 lutego 2015 Anno Domini

Szanowna Pani Prezydent!
Szanowny Panie p.o Prezydenta!

Ja, Feliks Spirkin, wielce zasłużony człowiek dla mniejszości etnicznych oraz narodowych na terenie Republiki Bialeńskiej, proszę o pozwolenie powrócenia mi na terytorium Bialenii na podstawie ustawy o eutanazji, artykułu 3, punktu 2:

2. Osoba, która zdecyduje się na eutanazję nie będzie mogła ponownie założyć konta w systemach informatycznych Republiki Bialeńskiej przez 3 miesiące od daty fizycznego usunięcia konta, jeśli Prezydent nie postanowi inaczej. W innym przypadku osoba ta zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej za posiadanie kilku tożsamości na obszarze Republiki Bialeńskiej.

Tym samym wyrażam ogromną chęć ponownego uzyskania obywatelstwa bialeńskiego.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
/-/ Feliks Spirkin
Twórca Autonomii Jahołdajewszczyny, wielokrotny Ataman, męczennik, bojownik o prawa mniejszości etc. etc.
Odpowiedz
Szanowny Panie Atamanie!
Szanowna Pani Prezydent!

Popieram wniosek w całości.

Dołączam się do prośby o pozytywne rozpatrzenie wniosku.
/-/ Andrzej Swarzewski
Twórca Republiki Bialeńskiej, wielokrotny Prezydent, cierpiętnik, bojownik o prawa mniejszości etc. etc.
N.N
Odpowiedz
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=2894.0
Głos Ludu najwyższym priorytetem!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości